МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Шахтарі Луганщини та Львіщини продовжують страйк.

03/09/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Четверту добу продовжують залишатися під землею 47 гірників шахти "Кренінська" Державної холдингової компанії "Антрацитвугілля" (Луганська область), вимагаючи в такий спосіб виплати заборгованої зарплати.

Як повідомили у прес-службі Незалежної профспілки гірників України, під землю шахтарі спустилися ще 4 березня, в день проголошення НПГУ акції протесту проти реформування вугільної галузі.

Крім того, із 6 березня 13 гірників шахти "Бендюзька" ДХК "Львіввугілля" розпочали під землею голодування. Сьогодні ще троє гірників з цієї щахти написали заяви про приєднання до голодуючих.

За повідомлення НПГУ, вдатися гірників до такого відчайдушного кроку вимушує катастрофічна ситуація, яка панує на шахті і в цілому в вугільній галузі. Характерно, зазначають автори повідомлення, що диспетчерська служба Міністерства палива та енергетики, з якою зв'язувався лідер НПГУ, народний депутат України Михайло Волинець, не була проінформована про цю надзвичайну подію.

Гірникам шахти не виплачено поточної зарплати за 7 місяців. Один із учасників акції голодування Михайло Луньо зазначив у розмові з М.Волинцем, що про свою готовність долучитися до голодуючих заявили й інші гірники.

Як вважає НПГУ, становище ускладнюється у зв'язку із "розпочатими грабіжницькими реформами у вугільній галузі


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua