МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Підхід Росії до зони вільної торгівлі

03/09/2003 | Shooter
УП.

Касьянов заявив, що вирішити проблему непрямих податків (зокрема, питання про те, де платити ПДВ при постачаннях нафти і газу в Україну) удасться тільки після "упорядкування податкового законодавства Росії". Це значить, що надії українців одержати до себе в бюджет ПДВ із нафти й газу (як це зараз відбувається з інших груп товарів) відкладаються на невизначений термін – на момент, коли буде закінчено податкову реформу.

Одним словом, єдиний плюс для України з "єдиного економічного простору" апріорі проголошується нереальним.

Все-таки цікаво - наскільки далеко готові зайти Кучма і бандюки у здачі економіки України Росії в обмін на гарантії недоторканости їх і награбованого ними майна.

Відповіді

 • 2003.03.10 | len

  Re:В своем репертуаре!

  Вельмишановное панство! Шутер сочинил очередной опус. Как всегда нелепый и безграмотный. Привожу только один пример из вышеупомянутого постинга.
  У Шутера "Все-таки цікаво - наскільки далеко готові зайти Кучма і бандюки у здачі економіки України Росії в обмін на гарантії недоторканости їх і награбованого ними майна.".

  Примитивно , как всегда! Россия и Украина имеет договор о выдаче преступников. Подобным образом Азербайджану был выдан бывший президент Муталибов и еще несколько политиков. И если после отставки Кучма переедет в Россию , то ей придется его выдать , если запрос будет из Украины. Никаких гарантий Россия при всем желании выдать не может.

  С уважением LEN. 9 марта 2003года
 • 2003.03.10 | Len

  Re: Нелепо и безграмотно!

  Вельмишановное панство!
  В своем репертуаре!
  ое
  Шутер сообщил очередной опус. Как всегда нелепый и безграмотный. Привожу только один пример и вышеупомянутого постинга.
  У Шутера "Все-таки цікаво - наскільки далеко готові зайти Кучма і бандюки у здачі економіки України Росії в обмін на гарантії недоторканости їх і награбованого ними майна.

  Примитивно , как всегда! Россия и Украина имеет договор о выдаче преступников. Подобным образом Азербайджану был выдан бывший президент Муталибов и еще несколько политиков.
  И если после отставки Кучма переедет в Россию , то ей придется его выдать , если запрос будет из Украины. Никаких гарантий Россия при всем желании выдать не может.
  И весь постинг в таком духе!
  С уважением LEN. 9 марта 2003года
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.10 | Смогитель Вадим\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

   Re: Згинь len-інська ЧУМА. 9 гр. в чоло паршивого виродкаCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua