МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кому факсиміле Леоніда Кучми за 1000 грн?

03/11/2003 | Нестор Мазепа
Саме стільки коштують самі плакати до 8 березня з фоткою букета та підписом прєзіка. Тобто це без урахування роботи з монтажу, вартості місця на бігборді... Невідомо, правда, чи власники бігбордів не розміщували цей шедевр безкоштовно, в якості власного спонсорського внеску.

Якщо прєзік так надихає спонсорів, що вони готові оплачувати кожну його ідею, то чому, о чому ж йому не приходить в голову ідея розрахуватися із заборгованістю з зарплатні. І чому б опозиції впритул не зайнятися цим питанням -- маленька перемога краща за велику балаканину. Бо скоро цей Льоня почне вішати свою пику замість дорожніх знаків. Далжна же бить какая та мєра, ля.

Відповіді

 • 2003.03.11 | Остап!

  Кучми "попав на податки"

  Якщо я не помиляюсь, то ідея така.
  Безкоштовно отримані послуги обкладаються податками так, як ніби той, хто замовляв їх, отримав гроші. Тобто на індикативну вартість схожих послуг.
  Принцип такий - якщо той, хто безкоштовно отримав послуги, не сплатив за них гроші, то той виконавець, що не одержав ті гроші, відповідно не сплатив податки.
  Тому платити повинен той, хто отримав безкоштовні послуги.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua