МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як оркеструється "народний одобрямс"

03/12/2003 | Депутат міськради
місто Вишневе Києво-Святошинського району Київської області. Надвечір"я 11 березня. Вкрай стомлена міська рада вже завершує свою сесію (фракція "Наша Україна" - 8 депутатів із 29), коли міський голова,полковник міліції та похідний військовий атаман Анатолій Гошко, фотопортрети якого висять у перукарнях та магазинах міста, повідомляє про те, що "єсть мнєніє".
"Мнєніє" полягає в тому, що "нєкто" хотів би, щоб Вишнева міська Рада надіслала на адресу Адміністрації Президента України, ВР та КМ телеграму наступного змісту: "Депутати Вишневої міської Ради підтримують положення проведення політичної реформи, висловлені у зверненні Президента України до українського народу". Фракція "Нашої України" з"ясовує, що "нєкто" - це Києво-Святошинська районна державна адміністрації. 16 голосів вистачає для того, щоби ухвалити рішення не посилати ніякої телеграми.
Міський голова закриває сесії із зізнанням, що "тепер він як ніколи переконався у необхідності формування більшості у міськраді".

Відповіді

 • 2003.03.12 | Влад

  Re: Як оркеструється "народний одобрямс"

  Хіба таке тільки в вашому місті ?
  7 березня Пологівська райдержадміністрація отримала від Запорізької облдержадміністрації вказівку терміново відправити до Адміністрації Призидента телеграми з "палкої підтримкою" проекту реформ Кучми.
  Текст телеграм був "спущений зверху". Відправили, що вчителі, лікарі і "прочая, прочая" "палко підтримують ...". Це при тому, що тексту пропозицій призидента ніхто в очі не бачив. Театр абсурду, а не країна !
  До 8-го Березня вивісили великий плакат з привітанням "всенародно обраного ..." до наших жінок. Дали вказівку цей плакат сфотографувати і фотографії діставити до облдержадміністрації. "Контроль дєйствуєт... "

  Це було в дуже смішно, якби це не було так сумно.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua