МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

У Києві відбулась акція солідарності з білоруським народом.

03/12/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Представники Інституту “Республіка”, “Майдану”, Молодіжного націоналістичного конгресу, Молодого Руху, Молодої України Революційної, організації “Самостійна Україна”, Соціал-демократичної партії України, Всеукраїнської організації “Тризуб” ім. С. Бандери, Трипільської республіканської армії, “Українського братства”, Українського Молодіжного Собору, УНА-УНСО провели у Києві з 12.00 до 13.00 пікетування посольства Республіки Білорусь в Україні на знак солідарності з боротьбою білоруського народу проти режиму Лукашенка і на підтримку білоруського Народного маршу “За лепшає жыццё!”.

Під аккомпанемент дудок і пищалок та спів пісні “Край ты мой, Край” пікетники скандували “Луку на муку!”, “Жыве Беларусь!”, “Бєларусь в Європу – Лукашенка геть!”, “Луку і Кучму посадити у тюрму!”, “Гонар! Радзіма! Свабода!”, “Луку у саухоз!”

Перехожим і журналістам роздавалося Звернення українських політичних та громадських діячів на підтримку білоруського Народного маршу “За лепшає жыццё!” (http://maidan.org.ua/n/petit/1047468675), в якому висловлювалася солідарність з боротьбою білоруського народу і містився заклик до представників білоруської влади утриматися від будь-яких репресій проти учасників Народного маршу.

Ніхто з білоруських дипломатів до пікетників не вийшов навіть після вигуків “Жыве Беларусь! Твій посол – підлий трус!”, тому Звернення було передане до посольства через охорону.

Пікет розходився під скандування “Зробіть ремонт!”, що стосувалося як білоруського режиму, так і будинку, в якому розміщується білоруське посольство, оскільки обшарпані стіни, розбита шибка і дах, що їде, викликали сильні асоціації з білоруською владою.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua