МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Нинішній скандал з масонами і шевальє - не перший - не перший

03/13/2003 | Чучхе
Хто вже підзабув історію з тамплієрами кілька років тому, рекомендую освіжити пам"ять на сторінці http://skandal01.narod.ru/index.html

Попередження: та сторінка аномально проросійська та ультраправославна.

Нас же цікавить не цей бік справи, а те, що свого часу в тамплієри записалось достобіса генералітету, а в тамплієрських приміщеннях знайшли якісь секретні документ генштабу. Тяга військових до секретних орденів особисто мене просто вражає.

Між іншим, я чув, що шевалює Радченко визнав помилкою свій вступ до братства Станіслава. Оскільки ж дворянський титул це не партійність і просто так тепер голова СБУ свого титулу не позбудеться, доведеться очевидно позбавляти його дворянського звання традиційним методом - переламуванням шпаги над головою біля ганебного стовпа (як це зробили з декабристами).

Вперпед! Вище голову, достойний шевалє та дамственний кавалер Радченко!

Відповіді

 • 2003.03.13 | Роман ShaRP

  "Кожен солдат мріє стати..."

  Чучхе пише:
  > Нас же цікавить не цей бік справи, а те, що свого часу в тамплієри записалось достобіса генералітету, а в тамплієрських приміщеннях знайшли якісь секретні документ генштабу. Тяга військових до секретних орденів особисто мене просто вражає.

  Це ж два магічних слова : ОРДЕН та СЕКРЕТ.


  > Між іншим, я чув, що шевалює Радченко визнав помилкою свій вступ до братства Станіслава. Оскільки ж дворянський титул це не партійність і просто так тепер голова СБУ свого титулу не позбудеться, доведеться очевидно позбавляти його дворянського звання традиційним методом - переламуванням шпаги над головою біля ганебного стовпа (як це зробили з декабристами).

  А просто копняк по сраці не згодиться?

  > Вперпед! Вище голову, достойний шевалє та дамственний кавалер Радченко!

  Благими намірами ....

  Враховуючи *особливості національного кучмування* гадаю, що голова навпаки, буде нижче ...
 • 2003.03.13 | CACTUS

  Re: Нинішній скандал з масонами і шевальє - не перший - не перший

  Чухче пише: "Між іншим, я чув, що шевалює Радченко визнав помилкою свій вступ до БРАТСТВА Станіслава".
  Пане,Чухче ви мене ввелм в оману. По - перше! Шеф українського гестапо входить в таємний ОРДЕР "SS"(Святого СтаніслаСа, а не якогось Станіслава).
  По - друге! Ви вживаєте слово БРАТСТВО. Таємному орденові слово братство не прийнятне. Від слова БРАТСТВО походить слово БРАТВА.Що нині розуміється як бандюківська братва.
  Ото тепер мізкуй куди той чий члєн отой Радченко? Чи Бандитської братви,чи орденоносців "SS". Доречі, портрет Радченка в мантії з нагрудним знаком "SS" гарно дивиться із сторінки французького часопису "Парижський Експрес".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua