МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про ікебану, пиво, етномоду... і сфальсифікований бюджет.

03/13/2003 | Cварожич
Наступний етап акції "Повстань..." призначено на 22 травня (це щоб повеселитись перед відпусткою депутатів). "Чергова перемога" об'єднаної опозиції, нічого не скажеш...
Провладні ЗМІ зловтішаються, а опозиціонери?...
По-перше звинувачують одне-одного в шахрайстві (бюджет, Порошенко) і крадіжці загальножержавних коштів в інтересах пдшефних округів. Нє, я теж Вінницю люблю, але це відбувається з кумом ще до того, коли інший кум став президентом. То як же кроїтиметься бюджет 2005? І як переписуватимуться вже прийняті ВР Закони в роках 2004-2009?
По-друге створюють ще одну агентурну сітку для Кремля (депутати, яких зліпила Юля створюють Слов'янсько-патріотичний щось-там, (Правденко, Толочко, Ременюк), а кум месії (Порошенко) їх піарить на свому НБМ (єдиний телеканальчик в руках опозиції, і єдиний же, що подав розлогу двогодинну програма про з'їзд екс-тимошенківців). Короче, ховайся Европа зі своїми імперськими планами щодо України. Недочувають, певно, що ця Европа їх "азіатські рожі" (Ол.Блок) і бачити не хоче. І нічого з Порошенком не поробиш - був делегатом всіх з'їздів "соотєчествєнніков", плодив в своїй минулоскликальній "Солідарності" ЗУБРів, то що йому завадить тепер? Месія? А хто сказав що той поти? В решті-решт, що в Ющенка на умі, те в Мудведчука на папері (маю на увазі останні листівки банкоїдів на західних землях).
Але ж гляньте на сайт "НУ"! Які там акції протесту, яка там політика! "Жить же ж стало лучччє, жить же ж стало вєсєлєй!"
"Сильна натура Ющенко", як визначила з притаманним японським гумором Ямада Мідорі (не чули раніше про таку? ну даєте!), "обирав яскраві, але скромні квіти. Це свідчить про смак, характер, багатий внутрішній світ, про прагнення людини до порядку. Безумовно, Віктор – творча людина, він має художні здібності. За їх відсутності, вдалу композицію створити не можливо." Ні, правда, це не з листівок Медведчука, це з сайту месії.
А ще серед "подій" передуючи двом матеріалам щодо Гонгадзе (безумовно лишень з причини хронологічної) "Технологи АТ “Оболонь” після тривалих досліджень винайшли унікальний рецепт приготування нового сорту світлого пива. Унікальність полягає у тому, що крім традиційних складових – ячмінного солоду, хмелю, артезіанської води – оболонські пивовари додають в “Міцне” мальтозний сироп. Завдяки цьому “Оболонь Міцне” має приємний легкий смак, достатню міцність (об’ємна частка спирту - 7,4%) і водночас містить менше вуглеводів. “Оболонь Міцне” – для тих, хто віддає перевагу міцному пиву."
Томенко за здоров'я нації, проти реклами алкоголю та тююну на пінчуковсько-суркісовських каналах! Правильно! Більше рекламних коштів для партійних сайтів.
В подальшому можна запровадити рубрики щось на кшталт "наша марка" , чи "Спирти нашої України", принаймі тоді не довидеться вміщеватись між якимось-там подіями.
А ще "круглий стіл" щодо перспектив(!) створення етно-модного музею (пам'ятаєта шанована мною пані Чумаченко в недавньому інтерв'ю нарікала, що "Віктор приходить, дивиться на розкидані помешканням старожитності, і свариться: "хто такие натворив"! А направду це ж він все і назносив!" Тож тема "круглого столу" щодо музею, куди все це урочисто напередодні виборів Віктор би передав дійсно для "НУ" актуальна.
"Наклеп!", заверещать апологети тих, хто має достатній рейтинг аби в'їхати на банкову 2004 року! "Стіл" - кришталевої частоти помисли ВЮ про рідну духовність та культуру. Ну а те, що він дивно збігся в часі з парламентськими слуханнями щодо стану дерусифікації України - так там було кому від "НУ" повболівати, а лідеру та його бізнесоточення не до таких дрібниць.
До речі, хто знає, чим торгує Тов "Олчен" Чечеля? Тобто, яка наступна "подія" на сайті "Разом"?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua