МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Першого засудженого по справі 9.03.2001 звільнено з-за грат!

03/14/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Звільнення Андрія Косенка, засудженого на 2 роки в зв’язку з подіями 9 березня 2001 року у Києві, відбулося не без проблем.

Відомий своєю оригінальністю суддя Волік намагався затримати хлопця за гратами під тим приводом, що вирок про засудження Андрія не вступив у законну силу, оскільки ще немає реакції Апеляційного суду на винесене цим же Воліком рішення. І, хоча скаргу до Апеляційного суду подали самі засуджені, Волік стверджував, що, оскільки вирок ще не набув законної сили, то хлопець має посидіти ще місяць-другий, незважаючи на те, що А. Косенко відбув всі відведені йому Воліком 2 роки.

Врешті решт, як заявив на прес-конференції лідер УНА-УНСО народний депутат Андрій Шкіль, переміг здоровий глузд, хоча добитися цього було нелегко. Однак Волік все одно не звільнив Андрія Косенка, а лише змінив запобіжний захід на підписку про невиїзд.

Адвокат Євген Ніколенко заявив, що в Україні назріла необхідність внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу, щоб унеможливити подібні абсурдні рішення. Також Є. Ніколенко зазначив, що є потреба внести зміни у Кодекс про адміністративні правопорушення, щоб заарештовані мали можливість безперешкодно користуватися послугами адвокатів, як це прийнято у всьому цивілізованому світі.

Сам звільнений розповів, що при виході з Лук’янівки його зустріли побратими. З поверненням на волю його привітали народні депутати Юлія Тимошенко і Олександр Турчинов.

Андрій Косенко відповів на питання журналістів, відповіді на які ви можете прочитати на сайті “Майдан”, оскільки ті самі питання були задані й на інтернет-конференції. Сама прес-конференція почалась саме з відповідей на питання відвідувачів "Майдану" і теплих слів на адресу нашого сайту.

Відповіді

 • 2003.03.14 | Андерсен

  З поверненням!!!!!!!!

  З поверненням!!!!!!!!

  Київська команда вітає звільненого з полону Героя!!!!!

  СЛАВА НАЦІЇ!
  Смерть ворогам!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua