МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Главрєд: Касьянов отменит гривню

03/14/2003 | Спостерігач
Касьянов отменит гривню - 14/03/03

Премьер-министр России Михаил Касьянов сообщил о том, что Украина, равно как и другие государства, одобрившие создание единого экономического пространства, введут единую валюту - российский рубль. Введение единой валюты в странах, входящих в единое экономическое пространство, - России, Беларуси, Украине и Казахстане - станет итогом интеграционных процессов этих стран, сообщает Корреспондент.

Председатель правительства России подчеркнул, что интеграция должна проходить на основе взаимовыгодного сотрудничества. "Мы не можем отменять пошлины и пускать в Россию товары, не зная, ради чего мы это делаем, – сообщил он. – Необходимо сформулировать такие решения, чтобы было выгодно не только другим, но и России".

Одним из таких решений российский чиновник назвал "введение российского рубля в качестве единой валюты этих четырех стран".

23 февраля президенты Украины, России, Беларуси и Казахстана заявили о намерении создать единое экономическое пространство к сентябрю 2003 года.

Стороны намерены подготовить к сентябрю 2003 года соглашение о формировании единого экономического пространства, согласованной экономической политики по ряду направлений, гармонизации соответствующего законодательства и создании единой регулирующей межгосударственной независимой комиссии по торговле и тарифам.

В результате стороны намерены создать Организацию региональной интеграции.

Відповіді

 • 2003.03.15 | Адвокат ...

  Та то він "бєлєни аб'єлся"

  Бо, як стало відомо,-- кинув палити тютюн і почав тренування з дзюдо. "Шкідливі звички" тепер у кремлінів не в шані...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.15 | Dan

   Re: Та то він "бєлєни аб'єлся"

   я щось сі дивую: вже ж видно росіянам про щирі наміри укрвлади таки інтегруватись - то чому не видко патрійотам?
   а спокійні вони які! зприватизувала Росія все - милуються. погрожують на єдину валюту перейти - зачудовуються спокійні. а чому б не перейти? коли вже скоро все буде 100% сприватизоване рубльом - навіщо гривня?
   ме зруйнує селянство -і зовсім не буде опори.

   а ось коли бусурмани захотять історію переписати, ось тоді ми грудьми станемо!!!!!! і простестувати будемо. а покищо - хай буде.
 • 2003.03.15 | Чучхе

  Так-так, у нього є чудовий білоруський досвід

  і між іншим, цей досвід доказує, що російський рубль не може проковтнути навіть білоруський рубль.
 • 2003.03.15 | Доктор Про

  ... то він з переляку

  Під Кас'яніва активно "копають" - то він і виходить з різними імпульсивними ініціативами.

  Я трішки написав про нинішню ситуацію в Росії - див. Путін звільняє місце в тюрмах. Цікаво, для кого? -http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_rus&key=1047646267&first=1047685050&last=1046855065. Тему цю перенесли на підрозділ "укр-рос", де вона видно, успішно й помре, оскільки цей підрозділ чудово слугує відстойником для санації писанини "заєдінщіків", але тема ця має значення, на мій погляд, безпосередньо для України. В Росії явно щось відбувається - і це матиме значні наслідки для України. Там не те що передгрозова ситуація - але "тучі" явно "ходять хмуро". Можливо перед виборами, що невмолимо наближуються. Можливо, їх хтось спеціально нагнітає, аби очолити "процеси".

  З точки зору ж "просвєщьонного" російського імперіаліста якраз про спільну валюта і не варто було б зараз навіть згадувати - щоб "нє спугнуть Украіну".

  А з точки зору ще більш "просвєщьонного" треба було б вазалалі забуть про "собіраніє зємєль", бо імперії - "технології" навіть не 20, а ще 19 ст. І фіксація на цьому є злочинне розбазарення ресурсів, в той час як треба вирішувати реальні проблеми - про що йдеться в темі, піднятій Ернстом Загравою США, ми і людство http://maidan.org.ua/news/view.php3?bn=maidan_free&key=1047672509&first=1047711911&last=1047664832.

  Близький до Путіна і досить впливовий мінстір економіки Герман Греф навіть і не згадував про спільну валюту як найвіддаленішу перспективу. А от Кас'янів (який з ним на "ножах" - той так і ріже правду-матку!)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua