МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

НОВІ ПОЖЕРТВИ, СТАРІ ЗАВДАННЯ (ТРИ ПРОЕКТИ)

03/18/2003 | Serhiy Hrysch
Скажу чесно. Не так щоб потік пожертв витік, але він явно не дотягує до бюджета Майдану, і адмін групі приходиться докладати страшних зусиль щоб знайти приватні кошти для підтримання сервіса. У той же час, наближаються президентські перегони і потік проектів буде тільки зростати. За нашими даними, кучмістські сили вже витрачають мільйони (навіть десятки мільйонів) для підготовки грунту до виборів. Листівки "лже Ющенка", послання Кучми, плакати з ухмиляючимся Кучмою є ланки одного ланцюга активізації кучмівських сил.

Тому, не розтягуючи, запропоную учасникам і друзям Майдану відразу всі прокти, які ми взмозі і готові реалізувати для вас.1. Сервіс Майдан Інформу. Це той сервіс, який ви щодня читаєте і бачите на сторінках Майдан Новин і Вільного Форума. Підтримання Новин і технічної сторони обходиться Майдану у копієчку. Тільки затрати на місце для вебсайта обходиться у приблизно 350 доларів на місяць. Додайте ще роботу редакторів, поїздки, мобільні переговори, і вийде сума, яка написана у бюджеті Майдана, яка є приблизно 1000 доларів на місяць. Якщо вам подобається сервіс, якщо б ви хотіли щоб цей сервіс існував і для інших українців, якщо б ви хотіли прийняти участь у Майдані, допоможіть нам своїми пожертвами. Нехай це буде 10 доларів на місяць, але, гуртом, такі пожертви виростають у суттєву суму.2. ПРОЕКТ "ЛИСТІВКА". Не треба було громадській опозиції довго чекати, як кучмісти самі розв"язали війну листівками. Вийшло вже три "тиражі" антиЮщенківських листівок, розісланих кучмістами багатомільйонним тиражем в наші домівки. Признаюся, серед учасників і спонсорів Майдану були сумніви щодо поширення листівок, чи буде ця діяльність ефективною? Але час і дії кучмістів доводять, що ми вже не можемо вичикувати і спокійно віддавати їм перевагу у нашій війні. Майданівці вірять, що готові і зможуть розповсюдити тисячі антикучмівських листівок у більшості регіонів України.

Вартість 10,000 тисячного тиража самоклеючихся листівок дорівнює приблизно 500 доларам. Враховуючи, що ми зможемо покрити 10 великих міст, грант у всього 2,500 доларів дозволить опозиції завдати удару кучмістам у тих регіонах, де їх влада сильна і де люди, на відміну від Києва, не мають доступу до правдивої інформації. Але ми не плануємо робити все гамузом. Для початку проетка необхідні всього від 300 до 500 доларів. Результат ви зможете подивитися наочно по закінченні такого пілотного проекту.3. ПРОЕКТ "Народ:Медведчук. 10:1". Хто не любить Медведчука? А хто його любить! Факти з біографії однієї з провідних фігур Адміністрації Кучми є наведеними у книзі "Нарцис", яка знаходиться в електронному вигляді й у Бібліотеці Майдану. Син чоловіка, якого підозрювали у праці на фашистську окупаційну поліцію. Адвокат, який посприяв найсуворішому ув"язненню українського поета Василя Стуса, термін заточення якого призвів до смерті поета у застінках. Це тільки нариси з повної біографії ручного міліонера Кучми, Медведчука.

Книжку "Нарцис" кияни можуть купити у кількох переходах метро за 7 гривень. В інших же містах, ця книжка недоступна українським громадянам. Перший тираж книжки у 100,000 примірників був настільки вразливим для режиму, що тираж повністю конфіскували.

Але книжки є. Майданівці готові розповсюджувати багатотисячний тираж книжки в Україні за ваші пожертви, безкоштовно.

Як цей проект, надіюсь, буде працювати? Ваші всього 10 доларів пожертви дозволять нам розповсюдити безкоштовно або надіслати поштою більше 10 (ДЕСЯТИ) книжок читачам в Україні, які спрагли за правдою. Як гратіс, за вашим бажанням, майданівці вишлють друковану копію книжки на вашу адресу. Тому, купуючи собі одну книжку на Майдані за 10 доларів, ви автоматично надсилаєте її і десяти іншим українцям! Якщо ви надсилаєте 100 доларів, ми автоматично розповсюджуємо 100 копій!

==================================================================

ЯК ПЕРЕВЕСТИ ГРОШІ? Через систему пожертв ПейПел, які ви можете зробити онлайн. Біль детальна інформація є у повідомленні http://maidan.org.ua/n/faq/1007625616.

Зробіть пожертву прямо зараз, натиснувши на лінк:

https://www.paypal.com/xclick/business=shrysh%40maidan.org.ua&item_name=Support+Maidan%21&image_url=http%3A//www.maidan.org.ua/graph/logos/symlogo.gif&return=http%3A//www.maidan.org.ua&cancel_return=http%3A//www.maidan.org.ua

НЕ ЗАБУДЬТЕ ВКАЗАТИ НАПРЯМОК ВИКОРИСТАННЯ ВАШОЇ ПОЖЕРТВИ! (1, 2, ЧИ 3)

Відповіді

 • 2003.03.18 | пан Roller

  Бог в помощ. У нас доляры не водятся (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.19 | Михайло Свистович

   Re: Ми гривнями теж приймаємо.

   Так що не обмежуйте себе в своїх бажаннях ;):
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.19 | ім'я

    Re: Ми гривнями теж приймаємо.

    Михайло Свистович пише:
    > Так що не обмежуйте себе в своїх бажаннях ;):

    1. гривна принимается (насколько я понял) только через почту..
    меня это не устраивает в силу физических причин.. кроме того, для почтового перевода уже (еще) не нужен ИНН получателя?
    Почему нельзя открыть гривневый лицевой счет в банке?

    2. У системы paypal при регистрации нерезидентов США в перечне стран пребывания плательщиков отсутствует Ukraine.. Какую же страну мне указывать, если я украинец?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.19 | Serhiy Hrysch

     Re: Ми гривнями теж приймаємо.

     Пейпелом ви не переведете гроші, якщо ви в Україні. Якщо ви у Європі, США, Канаді, Індії, Китаю, Японії, етс. то можете перевести. На жаль, для України залишається тільки поштовий переказ, для якого не треба ІПН.

     Чому не банк. рахунок? Тому що поштовий переказ це приватний трансфер, який не обкладається податками, а банк переказ це дохід.
    • 2003.03.19 | Михайло Свистович

     Re: Ми гривнями теж приймаємо.

     ім'я пише:
     >
     > для почтового перевода уже (еще) не нужен ИНН получателя?

     Ні
 • 2003.03.18 | Боровик

  Re: НОВІ ПОЖЕРТВИ, СТАРІ ЗАВДАННЯ (ТРИ ПРОЕКТИ)

  Я вже 100 разів писав про листівки.
  Давайте почнемо з трохи меншого проекту ніж на 300-500 баксів.
  Я готовий частково підтримати.
  Хотілось би побачити ідеї щодо змісту листівок, способу розповсюдження та до чого вони будуть приурочені.
  Читав в www.kontrakty.com.ua, що перед останніми протестами взагалі ніхто не займався інформуванням населення про протести і саме тому люди не прийшли. Це правда?
  Відносно розповсюдження "Нарцису" то хотів би тільки сказати, що якщо книжка буде розіслана по селах, то кожну книжку перечитає кілька десітків людей, бо в селах є дефіцит такої продукції і вона просто іде з рук в руки. Розсилайте просто на адресу "населений пункт, школа №1, вчителю української мови та літератури".  Serhiy Hrysch пише:
  > Скажу чесно. Не так щоб потік пожертв витік, але він явно не дотягує до бюджета Майдану, і адмін групі приходиться докладати страшних зусиль щоб знайти приватні кошти для підтримання сервіса. У той же час, наближаються президентські перегони і потік проектів буде тільки зростати. За нашими даними, кучмістські сили вже витрачають мільйони (навіть десятки мільйонів) для підготовки грунту до виборів. Листівки "лже Ющенка", послання Кучми, плакати з ухмиляючимся Кучмою є ланки одного ланцюга активізації кучмівських сил.
  >
  > Тому, не розтягуючи, запропоную учасникам і друзям Майдану відразу всі прокти, які ми взмозі і готові реалізувати для вас.
  >
  >
  >
  > 1. Сервіс Майдан Інформу. Це той сервіс, який ви щодня читаєте і бачите на сторінках Майдан Новин і Вільного Форума. Підтримання Новин і технічної сторони обходиться Майдану у копієчку. Тільки затрати на місце для вебсайта обходиться у приблизно 350 доларів на місяць. Додайте ще роботу редакторів, поїздки, мобільні переговори, і вийде сума, яка написана у бюджеті Майдана, яка є приблизно 1000 доларів на місяць. Якщо вам подобається сервіс, якщо б ви хотіли щоб цей сервіс існував і для інших українців, якщо б ви хотіли прийняти участь у Майдані, допоможіть нам своїми пожертвами. Нехай це буде 10 доларів на місяць, але, гуртом, такі пожертви виростають у суттєву суму.
  >
  >
  >
  > 2. ПРОЕКТ "ЛИСТІВКА". Не треба було громадській опозиції довго чекати, як кучмісти самі розв"язали війну листівками. Вийшло вже три "тиражі" антиЮщенківських листівок, розісланих кучмістами багатомільйонним тиражем в наші домівки. Признаюся, серед учасників і спонсорів Майдану були сумніви щодо поширення листівок, чи буде ця діяльність ефективною? Але час і дії кучмістів доводять, що ми вже не можемо вичикувати і спокійно віддавати їм перевагу у нашій війні. Майданівці вірять, що готові і зможуть розповсюдити тисячі антикучмівських листівок у більшості регіонів України.
  >
  > Вартість 10,000 тисячного тиража самоклеючихся листівок дорівнює приблизно 500 доларам. Враховуючи, що ми зможемо покрити 10 великих міст, грант у всього 2,500 доларів дозволить опозиції завдати удару кучмістам у тих регіонах, де їх влада сильна і де люди, на відміну від Києва, не мають доступу до правдивої інформації. Але ми не плануємо робити все гамузом. Для початку проетка необхідні всього від 300 до 500 доларів. Результат ви зможете подивитися наочно по закінченні такого пілотного проекту.
  >
  >
  >
  > 3. ПРОЕКТ "Народ:Медведчук. 10:1". Хто не любить Медведчука? А хто його любить! Факти з біографії однієї з провідних фігур Адміністрації Кучми є наведеними у книзі "Нарцис", яка знаходиться в електронному вигляді й у Бібліотеці Майдану. Син чоловіка, якого підозрювали у праці на фашистську окупаційну поліцію. Адвокат, який посприяв найсуворішому ув"язненню українського поета Василя Стуса, термін заточення якого призвів до смерті поета у застінках. Це тільки нариси з повної біографії ручного міліонера Кучми, Медведчука.
  >
  > Книжку "Нарцис" кияни можуть купити у кількох переходах метро за 7 гривень. В інших же містах, ця книжка недоступна українським громадянам. Перший тираж книжки у 100,000 примірників був настільки вразливим для режиму, що тираж повністю конфіскували.
  >
  > Але книжки є. Майданівці готові розповсюджувати багатотисячний тираж книжки в Україні за ваші пожертви, безкоштовно.
  >
  > Як цей проект, надіюсь, буде працювати? Ваші всього 10 доларів пожертви дозволять нам розповсюдити безкоштовно або надіслати поштою більше 10 (ДЕСЯТИ) книжок читачам в Україні, які спрагли за правдою. Як гратіс, за вашим бажанням, майданівці вишлють друковану копію книжки на вашу адресу. Тому, купуючи собі одну книжку на Майдані за 10 доларів, ви автоматично надсилаєте її і десяти іншим українцям! Якщо ви надсилаєте 100 доларів, ми автоматично розповсюджуємо 100 копій!
  >
  > ==================================================================
  >
  > ЯК ПЕРЕВЕСТИ ГРОШІ? Через систему пожертв ПейПел, які ви можете зробити онлайн. Біль детальна інформація є у повідомленні http://maidan.org.ua/n/faq/1007625616.
  >
  > Зробіть пожертву прямо зараз, натиснувши на лінк:
  >
  > https://www.paypal.com/xclick/business=vpered%40vpered.org&item_name=Support+Maidan%21&image_url=http%3A//www.maidan.org.ua/graph/logos/symlogo.gif&return=http%3A//www.maidan.org.ua&cancel_return=http%3A//www.maidan.org.ua
  >
  > НЕ ЗАБУДЬТЕ ВКАЗАТИ НАПРЯМОК ВИКОРИСТАННЯ ВАШОЇ ПОЖЕРТВИ! (1, 2, ЧИ 3)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.19 | Serhiy Hrysch

   Ну от і порозумілися!

   Боровик пише:
   > Я вже 100 разів писав про листівки.
   > Давайте почнемо з трохи меншого проекту ніж на 300-500 баксів.

   *** Давайте!


   > Я готовий частково підтримати.

   *** Я теж даю свої.


   > Хотілось би побачити ідеї щодо змісту листівок, способу розповсюдження та до чого вони будуть приурочені.

   *** Якщо ми не знайдемо дизайнера безкоштовно, то прийдеться трошки заплатити (десь $10). З іншого боку, я зараз не хотів би розробляти зміст і дизайн, то якщо ми не зберемо грошей, то ніякого сенсу у розробці не буде. У нас вже майже є 300.


   > Читав в www.kontrakty.com.ua, що перед останніми протестами взагалі ніхто не займався інформуванням населення про протести і саме тому люди не прийшли. Це правда?

   *** Правда. Ці листівки не стільки інформативні, стільки для застосування у будь яких випадках, тому будуть містити не тільки Кучму як символу режиму, а й Медведчука, Януковича, ін.


   > Відносно розповсюдження "Нарцису" то хотів би тільки сказати, що якщо книжка буде розіслана по селах, то кожну книжку перечитає кілька десітків людей, бо в селах є дефіцит такої продукції і вона просто іде з рук в руки. Розсилайте просто на адресу "населений пункт, школа №1, вчителю української мови та літератури".

   *** Треба ДУЖЕ малі гроші. Зараз, поки суд не наклав заборону на розповсюдження, розповсюдити ДУЖЕ легко і ДЕШЕВО.
 • 2003.03.20 | Майдан-ІНФОРМ

  Re:Ця гілка була сильна змодерована. І модеруватиметься й надалі

  Гілка була започаткована для конкретних пропозицій щодо вказаних проектів. Тому всі повідомлення типу “бла-бла-бла” та “гав-гав” будуть нещадно з неї видалятись.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua