МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як думаєте: піде Порошенко з голови комітету, чи ні?

03/18/2003 | Чучхе
Порошенко вніс до ВР проект постанови, що передбачає його відставку з посади голови бюджетного комітету
[17.03.2003 12:30]photo.unian.net
Голова парламентського комітету з питань бюджету Петро ПОРОШЕНКО вніс до Верховної Ради України проект постанови, яким передбачається скасування результатів голосування за державний бюджет України на 2003 рік.

Як передає кореспондент УНІАН, про це П.ПОРОШЕНКО заявив під час Погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту.

За його словами, у випадку, якщо ця пропозиція буде підтримана ВРУ, то другим пунктом постанови передбачається його відставка (П.ПОРОШЕНКА - УНІАН) з посади голови комітету, а наступним пунктом - недовіра всім членам Бюджетного комітету.

Водночас П.ПОРОШЕНКО піддав гострій критиці розгляд в четвер, 13 березня, на засіданні голів фракцій питання щодо фальсифікації бюджету-2003 без його участі як голови профільного комітету. Він зазначив, що обговорення було однобоким, без врахування думки членів комітету з питань бюджету.

Голова ВР Володимир ЛИТВИН на Погоджувальній раді зазначив, що замість того, щоб розібратися з питанням щодо можливої фальсифікації бюджету усередині парламенту, це питання було винесено за стіни ВР.

За словами спікера, цим Верховну Раду було виставлено "на загальне посміховисько" і тепер у людей сформується думка, що в парламенті "зібралися пройдисвіти, які фальсифікують документи".

Як повідомляв УНІАН, 13 березня керівник фракції КПУ Петро СИМОНЕНКО повідомив, що лідери парламентських груп і фракцій дійшли висновку, що державний бюджет-2003 був сфальсифікований на суму 310 млн. грн., з яких підтверджується фальсифікація 47 млн. грн. Депутати встановили розходження в бюджеті, ухваленому ними на сесії, і бюджеті, підписаному Президентом.

За словами П.СИМОНЕНКА, була сфальсифікована також стенограма парламентського засідання, на якому приймався бюджет-2003.

Водночас голова профільного парламентського комітету П.ПОРОШЕНКО відкидає звинувачення. За його словами, Бюджетний комітет знайшов необгрунтованими обвинувачення у підтасовці статей держбюджету-2003.
UNIAN

Відповіді

  • 2003.03.18 | 123

    Звісно, ні

    Бо він сформулював умову для цього -- ВР має спочатку відмінити голосування по бюджету. А цього, звісно ж, не станеться.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua