МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Як вступити до КУН

03/18/2003 | Берг
Може це порівняння не всім сподобається, але зараз на пам"ять приходить словосполучення "Лєнінскій прізив". В принципі, не бачу в тому нічого нелогічного - після смерті вождя відбувається значне поповнення лав організації. Щось схоже на істотне збільшення в процентах народжуваності хлопчиків після кровопролитної війни. (Здається, це доведено статистикою).

Проте це все вступ, а запитання моє досить конкретне:
як можна сьогодні стати членом КУН\ОУН etc. - організації-спадкоємця ТОГО ОУН. Смерть Слави Стецько, справді жінки-епохи, може, останньої з когорти ТОГО ОУН, навіяла такі думки. Інколи справляється враження, що ОУН в питаннях набуття членства є близнюком радянських КГБ чи ГРУ - тобто тебе самі знайдуть і запропонують роботу, а за власною заявою нікого не беруть.

Ніде в Неті не бачив сторінок цих організацій, крім сторінки самої Слави Стецько.
Чому така таємничість?

Чи є десь в Інтернеті матеріали про історію ОУН? Що сталося з організацією, якою нас так лякали в дитинстві, в Україні і за кордоном?
Де вона сьогодні?
Які умови членства?
Хто підніме прапор з рук Слави Стецько?
Що є штабом і керівними органами?

Буду вдячним за відповіді на будь-які з поставлених запитань.

Відповіді

  • 2003.03.18 | Брг

    http://www.geocities.com/nspilka/library/kgb_oun.htmlCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua