МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мертвий півень та Віктор Морозов запрошують

03/19/2003 | Майдан-ІНФОРМ
20 березня (четвер) о 16:00 Арт-клуб 44 (Хрещатик, 44) - презентація альбому "Афродизіяки".

Афродизіяки, як і більшість прогресивних засобів боротьби з різними проблемами, найбільш розповсюджені, в першу чергу, в США. Минулого року в Америці було виписано більш ніж 300 тисяч тільки офіційно зареєстрованих рецептів на придбання препаратів від імпотенції і для підвищення сексуального потягу. Педантичні німці підрахували, що в їхніх аптеках було витрачено на боротьбу з сексуальною апатією більш ніж 17 мільйонів марок. А скільки куплено стимуляторів з рук у турецьких вуличних торговців і албанських сутенерів, вам не підрахує ніхто. Серед подібних засобів є відверті підробки, але бувають і ефективні речовини, що діють не слабше ніж другий стакан водкі. А от два такі на перший погляд несексуальних продукти – кукурудзяна каша та часник – виявились дуже ефективними: білі щури, які регулярно отримували ці продукти, показували вищий сексуальний пілотаж. Стосовно людей похилого віку дослідники вважають, що добре має подіяти витяжка з курячих яєць.

“Афродизіяки” – це унікальна, вироблена впродовж десятилітніх експериментів і дослідів, суміш “Мертвого півня” і Віктора Морозова.

“Афродизіяки” - це перший в історії людства аудіо-афродизіяк, на відміну від вживаних назально і орально (носом і ротом).

“Афродизіяки” - альбом, записаний концептуально наживо, оскільки цей засіб найкраще сприяє живому і безпосередньо близькому спілкуванню.

Під час концертів оргазмометрами “Афродизіяків” зафіксована небуденна кількість різних оргазмів різних організмів (див. вище).

“Афродизіяки”
Інгредієнти (статистичні дані):
- 13 пісень, написаних В.Морозовим та М.Півнем окремо і спільно впродовж 70-80-90-00-х років.
- Віктор Морозов (вживається з 1971 р. окремо і в поєднанні з “Арнікою”, “Ватрою”, “Смерічкою”, “Не журись”, ”Четвертим кутом”). Відомий як потужний жіночий Афродизіяк. Порахувати, який за порядковим номером альбом Морозова, може лише він сам (якщо гарно попросите).
- “Мертвий півень” (вживається з 1989 р. як unisex-Афродизіяк). У М.Півня це десятий альбом (за що і вип’ємо).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua