МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Перші залпи війни.

03/20/2003 | Augusto
Всі наземні частини товкуться на кордоні, літаки сидять (тільки чергові в повітрі).
Нічні залпи Томагавків по Багдаду та Басрі були (за напівофіційними поки повідомленнями) спробою стріляти по Саддаму Хуссейну та високим достойникам (творче застосування гасла товарища Мао "Вогонь по штабах" між іншим). Розвідка дала можливі локації, військові бахнули.
Це поки все. Зараз 10.35 за Київом перші повідомлення про артилерійській вогонь з боку Ірака, всі бояться бойового газа та іншої зарази, єгиптяне біжать з Кувейта отарами, кидають навіть роботу.

Відповіді

 • 2003.03.20 | Augusto

  Офіційно підтверджено. "Decapitation strike".

  Це був "Декапітейшн страйк" - щось на зразок "обезголовлюючого удару", спроба творчо застосувати гасло Мао Цзедуна в нових умовах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.20 | Augusto

   Кореспондентка БіБіСі передає в протигазі.

   Після вибухів артилерійськіх снарядів всі злякалися газів, кореспондентка БіБіСі на прізвище Андерсон зараз на ТБ в протигазі (в неї можна розібрати, коли вона в ньому, коли без нього) розповідає. Голос чути добре, може є яки-небудь протигази з мікрофоном? Бо я бачив лише з хоботом, там її репортаж звучав би: "Ммммм!! Мммммм! мм! ммммм"
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.20 | Augusto

    Зараз кажуть, що це були 8 Scud ракет.

    Я маю на увазі те, що вибухнуло в Кувейті.

    2 були збиті Петріотами (знов двійка, знов не 100% перехвату), інші кудись долетіли (до якогось місця в пустелі).
    Показали легко поранених від нічного нападу на Ірак, жінки з немовлям та молодого хлопця, більше ІМХО жертв нема, вбитих нема.
 • 2003.03.20 | Augusto

  Другі залпи війни.

  Знов бомбардування Північного Іраку Томагавками та авіацією (килимових бомбардувань не помічено), англійські наземні частини (мабуть і американські) отримали наказ бути готовими до виступу протягом години.
  Червоний Хрест повідомів, що в наслідку першого килимового бомбардування все ж зроблений акт геноциду 1 (однієї) особи.
 • 2003.03.20 | Augusto

  Пішли наземні частини.

  Вже перестрілка йде на околицях Басри. Якщо сьогодня вночі наземні частини візмуть Басру, завтра (ІМХО) вдарять з трьох напрямків на Багдад.
  Іноземні кореспонденти залишилися в Багдаді (хоча в голанського не розбереш, чи він в протигазі, чи ні), CNN знімає камерою з даха (ІМХО готель "Хілтон", щось я чув про це) пожежу Республіканського Палацу та штабів. Голанський кореспондент кaже, що сховища порожні, люди бояться після того випадку в 1991 році, сидять вдома, сподіваються на Бога та хитрі бомби. На Саддама Хуссейна (коли поруч нема саддамівського КГБ) людям від душі насерти, аби скоріше закінчився постійний страх війни.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua