МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Хлопці зі спецбату вже мають роботу?

03/20/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Американські й кувейтські військовослужбовці, які перебувають на півночі Кувейту на кордоні з Іраком, у терміновому порядку вбралися в протигази і костюми для захисту від хімічної атаки. Це відбулося після того, як у цьому районі було зареєстровано серію потужних вибухів внаслідок ракетної атаки.

Дві ракети було випущено з території Іраку. Перший вибух, за свідченнями очевидців, пролунав близько 7:30 за Грінвічем (9:30 за Києвом), після чого й було оголошено газову тривогу. В районі, де впали ракети, наразі не зареєстровано ані жертв, ані руйнувань. Поки що невідомо, чи ракети впали туди, куди й планували іракські військовослужбовці, чи були збиті за допомогою американського протиракетного комплексу «Петріот», повідомляє «Франс прес».

Саме Кувейт висловив готовність прийняти у себе «добровільну» українську поміч у вигляді батальйону хімзахисту. Сьогодні Верховна Рада повинна ратифікувати рішення про його відправку в регіон Перської затоки.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua