МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ми лаємо США за їх меркантильність

03/22/2003 | Горпина Пінчук
І мабуть правильно. Катюзі по заслузі. Але хто може вказати хоч одну силу у світі, яка діє суто з добрих намірів, не за гроші та свої шкурні інтереси (окрім Михайла Свистовича, звісно). Весь світ такий. Тож мабуть треба кріпити свої сили, ніж ображатися, що хтось сильний діє у власних інтересах і плюндрує слабких.

Відповіді

 • 2003.03.22 | Englishman

  Привильно.

  На ображених воду возять. А розумні повинні кропіткою працею будувати сильні і ефективні міжнародні інститути, які б унеможливлюлували б геноцид, кровопролиття чи нахабне домінування супердержав. Якщо американці не захочуть приймати участь, потрібно буде проводити реформи без них, інакше скотимося до середньовіччя.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.22 | Горпина Пінчук

   Ірак мігш би запросити Францію та Росію

   розмістити свої війська в Іраку для охорони своїх інвестицій у нафтову промисловість. Тоді б мабуть війни не було. Не додумалися. Чи Росія і Франція злякались би? Можливо це б було початком створення такої європейської коаліції проти засилля Америки. А от з диктаторством Саддама що було робити? Якщо б його замінити якось без війни б було. Взагалі не розумію, чому іракці такі невдахи. Саудівці від нафти у золоті купаються, а у іракців її майже скільки ж, населення небагато, а вони то воюють, то бідність якась. Чи один Саддам у цьому винен?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.22 | Богдан

    Цікава коаліція

    Горпина Пінчук пише:
    > розмістити свої війська в Іраку для охорони своїх інвестицій у нафтову промисловість. Тоді б мабуть війни не було. Не додумалися. Чи Росія і Франція злякались би? Можливо це б було початком створення такої європейської коаліції проти засилля Америки.

    Хусейн вбиває сотні людей у застінках творить геноцид по національній та релігійній ознаці з застосуванням зброї массового знищення, а війська Росії та Франції захищають його від американців. Яка райдужна картина.

    Правда, після всього що нагородили ці придурки Ширак та Путін в своїх заявах це вже не здається таким диким і неймовірним.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.24 | Бурлака

     Re: Цікава коаліція

     Богдан пише:
     >
     > Хусейн вбиває сотні людей у застінках творить геноцид по національній та релігійній ознаці

     А що ж він православного віце-прем'єра Таріка Азіза досі не геноциднув?
   • 2003.03.22 | Боровик

    Re: Ірак мігш би запросити Францію та Росію

    Пані Горпино, ну не глузуйте над Росією!
    Ну про які війська може іти мова, коли Росія НЕ МОЖЕ справитись із Чечнею? А чим годуватимуть солдатів коли солдати просто недоїдають в самій Росії? А чи знаєте ви що в російській армії вже мало шо іздитьта літає. Та якщо вони когось відправлять в Ірак, то через кілька тижнів російсько-чеченська лінія фронту буде біля московської кільцевої дороги.
    Тепер про захист інвестицій. Мабуть, ви маєте на увазі пару скважин від ЛукОйла? Цікаво, який процент витрат запропонованої афери можуть покрити податки від ЛукОйла? Не думаю, що ЛукОйл багато заплатить?


    Горпина Пінчук пише:
    > розмістити свої війська в Іраку для охорони своїх інвестицій у нафтову промисловість. Тоді б мабуть війни не було. Не додумалися. Чи Росія і Франція злякались би? Можливо це б було початком створення такої європейської коаліції проти засилля Америки. А от з диктаторством Саддама що було робити? Якщо б його замінити якось без війни б було. Взагалі не розумію, чому іракці такі невдахи. Саудівці від нафти у золоті купаються, а у іракців її майже скільки ж, населення небагато, а вони то воюють, то бідність якась. Чи один Саддам у цьому винен?
  • 2003.03.22 | Анатолій

   У середньовіччі були досить справедливі правила

   ведення війни. Лише застусування вогнепальної зброї порушило ті всі закони.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.23 | Мертві Бджоли Загудуть

    Сліди Садама Гусейна й Бін Ладена ведуть у Середньовіччя!

    Вогнепальну зброю в Європі у Середньовіччі ввели мусульманські фундаменталісти й арабські терористи, які отримали порох від китайських маоїстів і тоталітаристів! :gun:

    Анатолій пише:
    > Re: У середньовіччі були досить справедливі правила
    ведення війни. Лише застусування вогнепальної зброї порушило ті всі закони.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.23 | Горпина Пінчук

     Але широко застосували мабуть таки європейці

     Чи була вогнепальна зброя під час хрестових походів. Читала Вальтера Скотта та не можу пригадати. Здається, що не було.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua