МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

A ce she sho za fignya?

03/25/2003 | trick

Відповіді

 • 2003.03.25 | Cool

  ..все участники процесса должны пойти на некоторые издержки...

  >При этом вице-премьер обратил внимание на то, что эта договоренность
  > украинской стороной не выполняется. В.Христенко подчеркнул, что для
  > создания единого экономического пространства все участники процесса
  > должны пойти на некоторые издержки с тем, чтобы в перспективе
  > "четверка" заняла достойное место в мировом экономическом
  > пространстве.

  :-)
  Вже? "iздержкi" !? ну й нахабнi ж iстоти цi маскалi !!!


  "ПС : Тєпєрь я понял всьо! От сукі , бля, падонкі ! А я-то думал - добриє оні... Ну а оні нафтусі
  захотєлі !! Хуй в жопу їм, а нє нафтуся !! Хуй ім в рот !"
  (C) ВАСЯ ПУПКІН
 • 2003.03.25 | Майдан

  Христенко призвал Украину придерживаться договоренностей

  В.Христенко призвал Украину придерживаться договоренностей в рамках "четверки" при ведении переговоров о вступлении в ВТО
  Перспективы формирования единого экономического пространства в рамках "четверки" обсудили на встрече в Москве вице-премьер российского правительства Виктор Христенко и делегация межпарламентской комиссии по сотрудничеству Федерального собрания России и Верховной Рады Украины, - об этом сообщили Виктора Христенко.
  В ходе встречи В.Христенко, в частности, призвал Украину придерживаться договоренностей в рамках "четверки" о координации позиций России, Украины, Белоруссии и Казахстана при ведении переговоров о вступлении во Всемирную торговую организацию.

  Он отметил, что в настоящее время Украина заняла неконструктивную позицию, поскольку в одностороннем порядке заключает соглашения с представителями Евросоюза без предварительных консультаций с другими государствами "четверки", - передает РИА "Новости".
  По мнению В.Христенко, на текущем этапе все государства-участники "четверки", возможно, должны пойти на некоторые сиюминутные издержки, с тем чтобы в перспективе объединение четырех стран заняло достойное место на мировом рынке.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.25 | trick

   Re: Христенко призвал Украину придерживаться договоренностей

   A chy taki zajavy ne e "vtruchannyam u vnutrishni spravy"? i chy ne je dostatnyoju umovoju dlya noty MZS, abo prosto posylannya v dupu abo j dali?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.25 | Адвокат ...

    Є,-- звичайно!

    Але у ту ж саму міть, до тієї ж дупи, або далі піде й улюблене досягнення ку-чмо-зовнішньої-політики,-- "багатовекторність"... "Папік",-- не дозволить прибити улюблену "дитинку". ;)
  • 2003.03.25 | Адвокат ...

   Та невже ку-чмо-дзвірі стали патрийотами України???

   Майдан пише:


   > Он отметил, что в настоящее время Украина заняла неконструктивную позицию, поскольку в одностороннем порядке заключает соглашения с представителями Евросоюза без предварительных консультаций с другими государствами "четверки", - передает РИА "Новости".

   Бо інакше як отого Христопродавченка тре розуміти?

   Так ще Янук-овіч стане і націоналістом, і президентом. Отоді,-- начувате сь, кляті моськалюги!


   > По мнению В.Христенко, на текущем этапе все государства-участники "четверки", возможно, должны пойти на некоторые сиюминутные издержки, с тем чтобы в перспективе объединение четырех стран заняло достойное место на мировом рынке.

   А от цікаво: що собі думає про оті "іздєржкі" дуже Хоршковський, яко воно з точки зору економіки?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.25 | Shooter

    Ні, вони вміють рахувати в персональній кишені

    Пуделко, по-моєму, просто відкривається.

    Тут є така думка: більшість українського експорту йшла на Кіпр (то ті вже кіпіріоти захланні до сталі і продуктів хімічної промисловости...). Зі вступом Кіпру до ЄС ситуація змінюється: або рідний офшор з Кіпру потрібно забирати (хоча то і не проблема, в принципі. проблема з перереєстрацією власности в Україні), або продовжувати тягнути волинку з тією лише різницею, що Кіпр стає внутрішнім ринком ЄС з уніфікованим економічним законодавством. При вступі ж України в СОТ умови для експорту згаданої української продукції, контрольованої бандюками, в ЄС стають сприятливіші.

    Одним словом, якщо не зі своєї кишені (УГТС), то бидло при владі у всі пози Кама-Сутри перед москалями стає. Як тільки ж мова ведеться про приватну - москалі відразу не друзі.
 • 2003.03.25 | Shooter

  + ще що цікаво

  Москалі на кожному розі шумлять "Ми будєм пєрвиє в ВТО! Ми будє пєрвиє в ВТО!" (хоча і Молдова, і Арменія, і Грузія (?) вже там - але то таке).І арґументують то тим, що вони вже підписали більше протоколів, ніж Україна.

  Аж тут, раптом, закликають Україну "падаждать і пєрєтєрпєть".
  Чому б це раптом? Та тому, що "забувають", касатікі, про "найголовніші" протоколи. Один з них - ЄС. Котрий умовою підписання відповідного протоколу ставить вимогу лібералізації ринку газу в Росії. Тільки нагадаю: донедавна (а може ще й донині) 1000 кубів газу в Росії була 16 USD, а тільки на хуторі Михайлівському Україна вже платила за нього 50 оних.

  Якщо ж Росія дійсно лібералізує ринок газу, і зробить це швидко - бо інакше ВТО не бачити (ймовірну уступку ЄС тут не беремо до уваги), то зростання його ціни в 2-3 рази (що ще на десятки % буде нижче ціни газу в Україні) шоково попре всі внутрішні російські ціни наверх. Он тільки 2-3 місяці тому почалися слухи (перші дії?) по невеликому підвищенню ціни енерґії - російські металурги відразу різко двинули свої ціни вверх та так, що аж "Пуцін удівілся".

  От і виходить - росіяни закликають плювати українцям на свої інтереси і тепріти "іздєржкі", які приносять економіці України збитки, і які пов'язані з тим, що Росія не хоче/не може різко лібералізувати ринок газу.

  Росіяни молодці (для себе).
  Цікаво, як буде поводитися вкраїнське хозяйствєннічєскоє бидло при владі. З досвіду - буду швидше песимістом.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.25 | trick

   Re: + ще що цікаво

   Shooter пише:
   > Цікаво, як буде поводитися вкраїнське хозяйствєннічєскоє бидло при владі. З досвіду - буду швидше песимістом.

   Znaete, bula taka prymovka kolys:
   Pesymisty vyvchajut kytajsku, optymisty - anglijsku, a realisty - AK-47.
   Treba buty xoch troxy realistom :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua