МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сьогодні — день працівника СБУ! Ура!!!

03/25/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Вітаємо всіх громадян України і гостей нашої держави з дорогим кожному свідомому необхідності політичної стабільності у державі українцю святом — Днем працівника СБУ!

Висловлюється чимало версій, чому свято есбешника було призначене на цей день. На офіційному сайті СБУ www.sbu.gov.ua повідомляється, що саме 25 березня 1992 року Верховна Рада прийняла закон «Про Службу безпеки України». Але конспірологи-толкіністи з Майдану — географічного, а не мережевого — вважають інакше — саме 25 березня, за хронологією Середзем’я (див. «Додатки. Хронологічні таблиці» в кінці епопеї Джона Роналда Руела Толкіна), гобіт Фродо кинув Кільце Всевладдя в жерло гори Ородруїн, покінчивши таким чином із тиранією Чорного Володаря Саурона. Деякі шанувальники творчості англійського професора проводять паралелі, порівнюючи героїзм Фродо з відважним вчинком майора Мельниченка, який намагався покінчити з тиранією українського Сау... вибачте «нашого Хусейна» (О. Мороз)

А якщо серйозно, то Майдан-Інформ вітає майора СБУ Мельниченка з професійним святом. Бажаємо щастя, здоров’я, віри, надії, любові і сил зберігати присягу й не видавати військову таємницю. Вітаємо і всіх службістів, які зараз бігають через Володимирську в гастроном за ковбасою і горілкою, які читають наш сайт, які виконують свої обов’язки. До речі, про обов’язки можна дізнатися на тому ж відомчому сайті: «Сьогодні Служба безпеки здатна в повному обсязі вирішувати всі завдання, які визначені Законом України про СБУ» та ставляться вищим керівництвом держави. При цьому акцент робиться на найприорітетніших завданнях, притаманних саме спецслужбі. Таких, які, окрім органів безпеки, ніхто не вирішить». Завдань цих — чимало: від «протидії підривним посяганням з боку окремих організацій і осіб» до «розвідувальної діяльності іноземних спецслужб».

Бажаємо працівникам СБУ ловити шпигунів, а не стежити за опозиціонерами!

А для того, щоб краще визначитися, наведемо цитату з пісні гурту «Дед Сорос»:
«Держава зрадила тебе? Так опір їй чини!
Бо для Вітчизни по-любе ми вірнії сини:
Кому — в тюрму, кому — в мєнти, комусь — іще куди...
Нелегко відповідь знайти, а ти її знайди.»

ПС: Шановні активісти громадянського спротиву, сьогодні ввечері будьте особливо небагатослівні під час спілкування з нетверезими людьми у шкіряних танкерах і чорних півпальтах. Бо дружба — дружбою, а... До речі, завтра День внутрішніх військ МВС.

Відповіді

  • 2003.03.25 | Майдан

    І ще роковини смерті Чорновола ...

    Правда не скажу напевне з яким "святом" ці роковини співпадають точніше - з днем СБУ чи з днем Внутрішніх військ однак співпадіння таки є .
    Цікаво що ж все таки більше "приурочено" - свято до смерті чи смерть до свята?
  • 2003.03.25 | Костя Порох

    ..."день злодія! день злодія! це всенародне свято!" (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua