МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Скнилів - нова трагедія чи даремна витрата сил?

03/25/2003 | Горпина Пінчук
Згадуючи ту трагедію, що сталася на цьому аеродромі, коли недолугі українські військові повбивали місцеве населення, можна символічно пов'язати це з цими останніми діями. Однак все-таки гадаю, що утюжити кувейтців наші літаки не будуть. Інша справа, нащо там взагалі наші вояки? Думаю, всім зрозуміло, що там у них немає ніякої потреби і вони будуть там дарма проїдати українські штани і об'їдати бідних кувейтців. Так навіщо Україні витрачати скільки грошей, щоб зробити цей символічний та нікому не портібний крок. І все таки небезпечний і для наших і для інших через стан нашої авіації. Можуть же і Пєтріотом збити. Тим більще, що кувейтці взяли на допомогу Кузьмука. Хто тоді буде відповідати. Тож треба було сидіти вдома і не суватися, куди не потрібно.


13:41 С военного аэродрома во Львове в Кувейт вылетел первый самолет Ил-76 с украинскими военнослужащими 19-го отдельного батальона радиационной, бактериологической и химической защиты для выполнения гуманитарной миссии. Как сообщили РИА "Новости" в пресс-службе Минобороны Украины, первым рейсом в Кувейт отправлены 20 военнослужащих батальона РХБ-защиты и 3 единицы техники. Планируется, что самолет прибудет в Кувейт около 19.00 по местному времени.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua