МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Я йду у віртуальне підпілля + пропозиція.

03/25/2003 | Михайло Свистович
Я йду у віртуальне підпілля + пропозиція.

Шановні відвідувачі. Незабаром я змушений буду тимчасово піти у віртуальне підпілля. Це станеться в четвер. І протриває від двох тижнів до місяця.

Цей відхід пов’язаний виключно з громадськими справами. В реалі нагромадилось їх стільки, що я просто не матиму змоги приділяти час інтернету. До того ж, чого гріха таїти, я трохи “хворий” на майданоманію :): Знаю по собі – якщо зазирну до інтернету, то обов’язково залишуся там довше ніж дозволяють інші справи. Тому прийняв категоричне рішення – в мережу ні ногою.

Це не означає, що я зовсім випаду з майданівського та віртуального життя. Щоденно мені передаватимуть на дискеті всі цікаві матеріали, які з’явилися не лише на Майдані, але й в мережі взагалі. Також передаватимуть і деякі дописи з форуму, на які, на думку інших майданівців, я маю звернути увагу або відповісти. Так само я передаватиму відповіді, які ставитимуться під моїм паролем з відповідним реєстраційним значком (вилізу з підпілля – пароль собі поміняю). Без значка жодної відповіді не буде, тому не реагуйте, якщо з’явиться якийсь нібито мій опус без реєстрації з поясненням, мовляв, Свистович просив негайно поставити, а я забувся (загубив) пароль. Всі, хто ставитиме мої повідомлення вже давно той пароль вивчили і на форумі “Діаспора” (він у нас самий маловідвідуваний) потренувалися, прибравши після себе, звичайно, сліди свого тренування.

Отже, не дивуйтесь, коли побачите, що з інтервалом у кілька хвилин з’явилося кілька моїх дописів. І не думайте, що я опанував невідому у світі техніку супершвидкого друку :):

В зв’язку з цим я маю пропозицію, що буде корисна і для подальшого вжитку. В нас вже прижилася звичка писати UVMOD з метою привернути увагу модераторів. UVMOD вживається у випадках, пов’язаних з правилами, прийнятими на форумі. А я пропоную ввести ще звернення UVMAID (Увага майданівцям), щоб жодне звернення, прохання чи пропозиція до нас не лишились поза увагою. Важливість цього нововведення можу підкріпити тим прикладом, що тільки у четвер я випадково дізнався про давно зроблену пропозицію Шутера запросити на інтернет-конференцію і представників влади. Він написав там “пропозиція Свистовичу”, але ж я не здійснюю на сайті пошук за власним прізвищем. Тим більше на це не звернули увагу інші – Свистовичу щось там пропонують, то хай він і відповідає :): Все логічно. Так що звертайтесь не до мене, а до всіх нас. Ми всі однакові, тут головних немає.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua