МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Amerykans'kyi posol v Kanadi prac'ue v styli Chernomyrdina...+

03/26/2003 | sych
os' napryklad vchora (25 berezn'a) zibrav Kanads'ku business elitu ta pochav im "m'ako" nat'akaty sho mol yaksho ne budete tysnuty na Chret'ena ta vladu schodo Iraku (a yak vidomo Canada ne pidtrymue USA v c'omu pytanni), to mozhut' vynyknuty problemy z torgivleyu ta biznesom...

Des' ya take vje bachyv...;)


Reakciya Chretiena na toi tysk: http://www.cbc.ca/stories/2003/03/26/cellucci030326

Відповіді

 • 2003.03.26 | юрко

  що справді сказав посол

  ось дослівно, що сказав посол США:
  "There is no security threat to Canada that the United States would not be ready, willing and able to help with."

  "Не існує такої небезпеки для Канади, до якої США не були б готові, на яку не бажали б, не мали б змоги допомогти."

  "There would be no debate. There would be no hesitation. We would be there for Canada, part of our family, and that is why so many in the United States are disappointed and upset that Canada is not fully supporting us now."

  "В такому разі не буде жодних дебатів. Не буде жодного вагання. Ми станемо за Канадою, частиною нашої родини, і це є причиною, чому багато хто в США є розчарований та пригнічений тим, що Канада не повністю підтримує нас зараз."

  на запитання, чи не відбудеться погіршення стосунків, він сказав:
  "there may be short-term strains here" - "можливі короткотермінові натягнені стосунки".

  на запитання, як це буде виражено, відповів: "security will trump trade" - щось таке, як "безпека буде диктувати торгівлю". Коментатори вважають, що можливі затримки на канадсько-американському кордоні через більш прискіпливий контроль контейнерів з товарами.

  Газета Globe and Mail пише, що: "Ambassador took great pains to preface his admonition with a discussion of the close ties that have marked the relationship between Canada and the United States." "Посол вдався до довгої преамбули до своєї заяви з роздумами про близькі зв'язки, що відзначали стосунки між Канадою та США".
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.26 | sych

   Vy tak pyshete, yakby ya shos' zbrehav u svomu postingu...:( (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.26 | юрко

    Re: Vy tak pyshete, yakby ya shos' zbrehav u svomu postingu...:(

    ну, чому "збрехав"? "Зінтерпретував" буде гарніше слово. Особливо, щодо інформації, щоб бізнесмени тиснули на Кретьєна. Десь тут, нижче, знайдете, як росіяни "зінтерпретували" повідомлення Reuters про те, що американці залишили знівечені трупи після себе. Правду написали, не можна сказати, що не залишили, і що були не знівечені. Знайдіть цей постинг і прочитайте. Така і ваша "інтерпретація" з англійської.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.03.27 | sych

     Вибачте, але як би ви її «зінтерпретували»???...

     Американський посол зустрічається з провідними канадськими бізнесменами, «вгружає» їм типа «дуже багатьом американцям не подобається шо Канада не підтримує Штати»,«якшо б ви були б в небезпеці,ми б вам допомогли», «...при денному обсязі торговлі у 1,4 млрд долл., це дуже важливо щоб наші відносини і надалі були добрими», чи «це не в наших інтересах (вводити економічні санкціі проти Канади), але треба почекати і подивитись як будуть розгортатися подіі»(!). Як ще як не психологічний тиск на канадський бізнез можна це інтерпретувати??? І шо ви думаете бізнесмени бутудь робити після цього як не тиснути на Крет'єна шоб той трохи прогнувся перед Бушем?

     Знаєте що Кретьен відповів коли його почали тиснути типа чого ж ви не прислуховуєтесь до посла? «...Бо Канада незалежна і самостійна держава!» Молодець дядько! :sol:
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.03.27 | AST

      А про Паскуаля слабо згадати?

      Хіба він менше втручається у внутрішню політику України ніж Чорномирдін?
     • 2003.03.27 | юрко

      ще не набридло?

      чи є проблеми розуміти англійську? знову інтерпретації в совковському стилі.

      "Cellucci did not threaten economic retaliation against Canada for its lack of support on Iraq, but he did warn that the war could slow border crossings if the U.S. became more concerned about its security."

      "Cellucci НЕ ПОГРОЖУВАВ економічними санкціями проти Канади через відсутність підтримки щодо Іраку, але попередив, що війна може сповільнити пересікання кордону, як США стануть більш стурбовані власною безпекою."

      "Security will trump trade. There's no doubt about that," he said.
      "Безпека матиме першість перед торгівлею. Немає сумніву в цьому", - він сказав.

      "Canadian Chamber of Commerce president Nancy Hughes Anthony warned that Canada can't take its economic relationship with the U.S. for granted."

      "Президент Канадської Торгової Палати Nancy Hughes Anthony попередила, що Канада не може сприймати свої економічні стосунки з США як щось само собою зрозуміле."

      "She said our close relationship with the U.S. brings a responsibility of standing up for our friends."

      "Вона сказала, що наші близькі стосунки з США приносять відповідальність підтримувати наших друзів."


      Я розумію, дуже хочеться почувати себе героєм - от як ми гордо америкосів відшиваємо. Кретьєн - дядько, хоч куди. З одного боку привселюдно заявляє американцям - ми проти війни, а з другого, посилає два кораблі у Перську затоку. Як він сам каже, виключно для боротьби з терористами. Видно, з кораблів з ними краще боротися...
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.03.27 | sych

       Дорогенький Юрко, а вам ще не набридло...

       товкти одне і теж? А слабо подивитись на інші цитати з виступу посла?

       Якшо вам так важко знайти лінк ось даю: http://www.ctv.ca/servlet/ArticleNews/story/CTVNews/1048603041834_119/?hub=CTVNewsAt11

       а ще приведу оригінальні цитати та мій переклад, який вам чомусь дуже не подобається (правда в очі коле?):

       Посол: "So many people in the United States are so disappointed that Canada is not fully supporting us now," said Paul Cellucci, the U.S. ambassador to Canada.

       Переклад Сича: «дуже багатьом американцям не подобається шо Канада не підтримує Штати»

       Посол: "There is no security threat to Canada that the United States would not be ready, willing and able to help with"

       Переклад Сича: «якшо б ви були б в небезпеці,ми б вам допомогли»,

       Посол: With 200 million border crossings between Canada and the U.S. a year and $1.4 billion a day in trade, Cellucci said it's important that relations between the two continue to thrive.

       Переклад Сича: «...при денному обсязі торговлі у 1,4 млрд долл., це дуже важливо щоб наші відносини і надалі були добрими»

       Посол: When asked whether the U.S. would punish Canada through trade agreements, Cellucci replied: "It's not in our economic interests to do that," but added, "we'll have to wait and see if there are any ramifications."

       Переклад Сича: «це не в наших інтересах (вводити економічні санкціі проти Канади), але треба почекати і подивитись як будуть розгортатися подіі»(!).

       Так шо шановний Юрко, відкрийте очі, вивчіть анлійську та почніть думати, та перестаньте малювати штати як еталон демократіі.

       П.С. І до чого ваші цитати Президента Канадської Торгової Палати Nancy Hughes Anthony??? Ми ж балакали про американського посла! Приказку про бузину та дядька знаєте?.
 • 2003.03.27 | Мертві Бджоли Загудуть

  UVMOD: "Amerykans'kyi posol v Kanadi" is OFFTOPIC!

  Шановні Модератори,

  Це повідомлення sych"а "Amerykans'kyi posol v Kanadi prac'ue..." є типовим порушенням Правила № 2. Воно тільки засмічує Майдан і відволікає увагу відвідувачів від важливих питань політичного життя України.

  -------
  2. Провокація у вигляді оффтопіку
  -------

  Цей сайт - про українську політику. Це ясно будь-кому, хто вміє читати.

  Повідомлення про олімпіади програмеров, національний склад Парижу та таємниці схуднення (все це вже було) на Вільному форумі є відвертим офтопіком та вважаються провокаціями апріорі. Деякі теми виокремлені в свої форуми, див. нижче.

  Якщо офтопік дістає будь яку відповідь - то це йде у архів як тільки його бачить адмін-група. Якщо не дістає відповіді - то йде у архів еволюційним шляхом.


  sych пише:
  > os' napryklad vchora (25 berezn'a) zibrav Kanads'ku business elitu ta pochav im "m'ako" nat'akaty sho mol yaksho ne budete tysnuty na Chret'ena ta vladu schodo Iraku (a yak vidomo Canada ne pidtrymue USA v c'omu pytanni), to mozhut' vynyknuty problemy z torgivleyu ta biznesom...
  >
  > Des' ya take vje bachyv...;)
  >
  >
  > Reakciya Chretiena na toi tysk: http://www.cbc.ca/stories/2003/03/26/cellucci030326


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua