МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

К.Пауэлл: дальнейшее будущее Ирака не касается ООН

03/27/2003 | AST
США: дальнейшее будущее Ирака не касается ООН

США не намерены допускать ООН к управлению Ираком в случае свержения режима Саддама Хусейна. С таким заявлением, как сообщает агентство Reuters, в среду выступил американский госсекретарь Колин Пауэлл.

«Мы с нашими партнерами по коалиции не взялись бы за эту тяжелую миссию, если бы не рассчитывали в итоге установить полный доминирующий контроль за ситуацией», - заявил Пауэлл на заседании подкомитета Палаты представителей.

«Мы не поддерживаем передачи всего (управления) ООН, чтобы потом кто-то, кого ООН назначит, стал управлять операцией», - добавил Пауэлл.

«Мы взяли на себя большие обязательства – убедиться, что существует действующее иракское правительство, которое пользуется поддержкой коалиции», - добавил глава американского внешнеполитического ведомства.

И все же, в своем выступлении Пауэлл отметил, что некоторую роль в послевоенном будущем Ирака ООН играть должно. В первую очередь, как отметил госсекретарь, это участие может выразиться в привлечении стран, которые смогут оказать материальное содействие в послевоенном восстановлении страны.

// Газета.Ru

Відповіді

 • 2003.03.27 | Гура

  Ну звичайно, контролювати можуть виключно США

  Тільки воні "справжні демократи".
 • 2003.03.27 | Світлана

  Re: К.Пауэлл: дальнейшее будущее Ирака не касается ООН

  ООН не потрібна. ООН, як свого часу, Ліга Націй вже давно своє відспівала, як люба інша забюрократизована "радянська" громадська організація.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.27 | Kozak

   Re: К.Пауэлл: дальнейшее будущее Ирака не касается ООН

   Погоджуюсь з Світланою ООН не взмозі тримати ситуацію.

   Потрібна нова структура по забезпеченню нового порядку. Потрібна військова сила для гарантій нового порядку. Можливо представництво в новій ООН буде не один представник від кожної країни, а пропорційно:

   - кіл-ті населення;

   - або рівню демократії по новій шкалі, яку потрібно виробити;

   - або рівню єкономічного розвитку.

   І обовязково міжнародні поліцейські чи армійські сили, сильніші за армію будь-якої держави.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.03.27 | Patriot

    Re: К.Пауэлл: дальнейшее будущее Ирака не касается ООН

    Колись таке було у Середньовіччі. Називалося, щось на зразок "Божого миру", але потім незадоволені феодали зібралися і знищили це військове формування. Єдина надія, що Европі вдастся створити достатньо сильні військові формування, які зможуть протистояти США. Хоча це не вихід. Таким чином світ повертається до часу, кол "сила" стає головним аргументом. Впевнений, що колись якась країна зможе окупувани Штати і тоді будуть жаліти американців, але зараз вони самі винні в цьому, оскільки почали рушити систему, яка все ж тали працювала. ООН потрібні Реформи. Перша з них - це реформа Ради безпеки. Усунення там постійного членства і права ВЕТО. Саме це є однією з причин недієвості ООН. Потрібно, счоб усі обрані члени РБ вирішували питання застосування сили.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua