МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Вже існує Анкета до референдуму !!!!!!!!

03/28/2003 | DADDY
Ось вам, шановні, і Анкета учаснику референдуму стосовно Кучминих "ініціатив":
http://www.podilr.da-kyiv.gov.ua/referendum.php
DIXI

Відповіді

 • 2003.03.28 | Майдан-ІНФОРМ

  Цей проект закону зареєстрований у Верховній Раді?

  Оцей, на який посилається анкета.

  http://www.podilr.da-kyiv.gov.ua/docs/zakonoproekt_zminy.rtf
 • 2003.03.28 | Stepan Salo

  Re: Вже існує Анкета до референдуму !!!!!!!!

  > 1. Яким чином Ви оцінюєте в цілому законодавчу ініціативу Президента України щодо переходу до парламентсько-президентської моделі політичної системи України через внесення змін до Конституції?

  не схвалюю

  > 2. Висловіть Ваше ставлення до пропозиції проводити усі вибори народних депутатів України, вибори до сільських, міських, районних, обласних рад, міського голови, депутатів ВР Автономної Республіки Крим, а також чергових виборів Президента України протягом одного року.

  не підтримую : Пропозиція необгрунтована і не має сенсу.

  > 3. Висловіть Ваше ставлення до пропозиції обирати народних депутатів (до сільських, міських, районних, обласних рад, Верховної Ради України, ВР Автономної Республіки Крим), міських голів, а також Президента України строком на п'ять років.

  не підтримую : Пропозиція необгрунтована і не має сенсу.

  > 4. Чи підтримуєте Ви пропозицію про перерозподіл конституційних повноважень між Президентом України, Верховною Радою та Кабінетом Міністрів, що полягає у:

  > Наданні права парламентській більшості призначати Прем'єр- міністра та формувати персональний склад уряду

  не підтримую : Парламентська більшість - це группа депутатів, контролюєма президентом. Саме поняття парламентської більшості не має права на існування.
  Прем'єр- міністр має обиратись Верховною Радою на конкурсній основі замість призначеннь за поданням.

  > Наданні права уряду призначати керівників центральних органів виконавчої влади

  не підтримую : Керівники центральних органів виконавчої влади повинні обиратись на конкурсній основі.

  > Hаданні права Президенту призначати лише окремих міністрів (оборони, внутрішніх справ, закордонних справ, з питань надзвичайних ситуацій та з питань захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи), чотирьох керівників центральних відомств (Голову Державної податкової адміністрації, Голову державної митної служби, Голову Служби безпеки, Голову Державного комітету у справах охорони державного кордону), а також голів держадміністрацій - за поданням Прем'єр - міністра.

  не підтримую : Вивести всіх міністрів з-під контролю президента. Міністри повинні обиратись Верховною Радою на конкурсній основі замість призначеннь за поданням.

  > 5. Оцініть, будь-ласка, пропозицію Президента щодо створення двохпалатного парламенту, який складається з Державних зборів (формується від партій та блоків, що перемогли на виборах за пропорційною системою) та Палати регіонів (формується на основі рівного представництва регіонів).

  не вважаю доцільним : Робота обох палат буде заблокована з причини неможливості налагодження ефективної взаємодії між палатами без визнання однієї однієї з палат пріорітетною, що недопустимо. Пропозиція необгрунтована і не має сенсу.

  > 6. Висловіть Ваше ставлення до пропозиції Президента обирати суддів на посади строком на десять років (крім суддів Конституційного Суду України та суддів, які призначаються на посаду судді вперше).

  не підтримую : Судді мають обиратися теріторіальним народним голосуванням.

  > 7. Висловіть Ваше ставлення щодо доцільності проведення всеукраїнських референдумів.

  вважаю доцільним із зауваженнями : Доцільно, з затвердженням парламентом результатів референдуму.

  > 8. Пропонуємо Вам висловити свої думки та зауваження у вільній формі до усіх інших змін та доповнень до Конституції України, що запропоновані Президентом у законопроекті "Про внесення змін до Конституції України".

  Конституція України потребує виконання, а не змін під виглядом продуктивної діяльності на фоні неспроможності забезпечення виконання положень конституції.
 • 2003.03.31 | Цезарь

  Re: Вже існує Анкета до референдуму !!!!!!!!

  А что дальше? Куда идет мой ответ??
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.03.31 | tmp

   на стол Президенту ессно... (-)

   Цезарь пише:
   > А что дальше? Куда идет мой ответ??


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua