МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Розпочався Форум "Нашої України"

03/29/2003 | Майдан-ІНФОРМ
У залі Будинку Культури Київського Політехнічного інституту розпочався Форум "Нашої України". Переповнений зал стоячи привітав появу лідера блоку Віктора Ющенка.

Ющенко охарактеризував рік , який пройшов з часу виборів, як рік намаганнь влади знищити в Україні останні залишки демократії.

Однак за словами Ющенка, завдяки "Нашій Україні" та її політичним союзникам владі не вдалося перетворити Верховну раду у відділ Адміністрації Президента.

Ющенко відмітив підвищення рівня конфліктності у суспільстві - на цей рік очікуєть близько 6 млн судових справ. Тобто судові процеси заторкнуть кожну українську сімю.

Ющенко заявив що "Наша Україна " прагне не просто зміни діючої влади, азміни системи влади взагалі.Він заявив, що так звані "реформи", які запропоновані президентом є лише спробою "забалакати" проблему, первести дискусію на другорядні питання і уникнути відповіді на дісно важливі для україни і її народу проблеми.

Також віктор Ющенко піддав критиці зовнішньо-політичний курс держави, за його словами нинішньому керівництву вдалося цей курс "повністю розбалансувати"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua