МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучмісти захопили двох полонених

04/01/2003 | Майдан-ІНФОРМ
При в'їзді на територію України зникли московський юрист Ігор Кормаченко і його британський партнер Фред Джоваши.

На адресу УП надійшло звернення "Міжнародної Незалежної Асоціації Правників", де повідомляється про зникнення названих осіб. Ігор Кормаченко є головою Асоціації, а Фред Джоваши – PR-менеджером Незалежної Асоціації ділових кіл Європи (IABE).

Вони збиралися обговорити в Києві з керівництвом транспортно-експедиційного підприємства "Інтертранс" питання, пов'язані зі включенням цієї української компанії до щорічного рейтингу IABE "Ганьба нації".

З Москви вони виїхали 25 березня. "Зв'язок з ними перервався після перетину державного кордону України", - йдеться у повідомленні. Їхні мобільні телефони не відповідають. У готель, де на їхнє ім'я були замовлені номери, вони також не з'явилися.

Вони також не з'явилися на зустрічі з керівництвом "Інтертрансу" і журналісткою видання "Київ пост" Євгенією Міссурі.

"Вжиті заходи з розшуку зниклих без звісті Ігоря Кормаченка і Фреда Джоваши результату не принесли, їхнє нинішнє місцезнаходження невідоме".

"Міжнародна Незалежна Асоціація Правознавців" відзначає, що це зникнення "нагадує ситуацію 1993 року, коли таємниче зник перший голова "МНАП" Михайло Горяйнов". "Через кілька днів він був знайдений убитим".

При цьому Асоціація повідомляє, що "Інтертранс" тиснув на "низку українських журналістів". Вона відзначає, що приводом для включення "Інтертрансу" у рейтинг "Ганьба нації" стали "незаперечні факти причетності даного підприємства до корупції в українських господарських судах, несумлінні відносини з партнерами і клієнтами".

Як відзначає донецьке видання-інтернет-видання "Острів", Кормаченко за тиждень до свого зникнення зв'язувався і пропонував цій редакції матеріали про тиск "Укрзалізниці" на пресу.

"Міжнародна Незалежна Асоціація Правознавців" приводить e-mail, на який просить повідомляти можливу інформацію про зниклих: zakon4all@narod.ru.

Вони наводять також їхні прикмети:

Ігор Анатолійович Кормаченко
Зріст 176 см, статура кремезна. На вигляд близько 55-58 років, очі карі, волосся русяве, рідке. Трохи заїкається. Носить окуляри з тонкою срібною оправою. Був одягнений у темно-сірий костюм і демісезонне пальто чорного кольору. Особливі прикмети: невеликий шрам листоподібної форми над лівою бровою.

Фред Ричард Джоваши
Зріст 185 см, статура сухорлява. На вигляд близько 27-31 років. Очі блакитні, волосся світло-русяве, майже біле. Одягнений у темно-коричневий костюм і ясно-сіру куртку з каптуром, на голові - картате кепі. Особливі прикмети: говорить тільки англійською, з австралійським акцентом.

Джерело: Українська Правда

Відповіді

  • 2003.04.01 | Смогитель Вадим

    Re:ПИТАЙТЕ У марЧУКА Є.К. Він захистив дис. по орг. терору(-)

  • 2003.04.01 | _-_

    Re: Кучмісти захопили двох полонених

    Да вже двичи на цём форуме з тыждень про це згадувалы, але панам мудераторам до того справы не було, оскильки що з краивки-годувальницы видмашку не далы.
    Огидно дывитись на цие мудераторство.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua