МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дуже цікаві подробиці американської війни.

04/03/2003 | Mykyta
Для тих, хто знає німецьку даю лінки. Оскільки відносно мало людей володіють німецькою, то я подаю переказ найцікавішого. Хочу лише додати, що німецький телеканал ZDF (друга кнопка нім. ТБ) є одним з найавторитетніших каналів у Німеччині.

Отже переказ: є така собі американська інвестиційна фірма Carlyle. За останні роки ця фірма в оборонному секторі подвоїла капіталовкладення. І не в останню чергу через те, що у керівництві є колишні дуже високопоставлені політики. Заробляла ця фірма, наприклад, на тому, що приватизовувала державні фірми. Так от, хто б ви думали серед керівників тої фірми. George Bush (старший), Frank Carlucci(колишній міністр оборони за Буша-старшого; керівник), James Baker (міністр закордонних справ за Буша-старшого). Тільки за минулий рік згадана фірма заробила $1,4 млрд. на озброєнні... А найцікавіше, що ця фірма має мільйонні контракти з родиною Бін Ладена...

Така от війна з тероризмом.

А подібні фірми обслуговують замовлення теперішньої Іракської війни.

Датальніше тут:
http://www.zdf.de/ZDFde/inhalt/15/0,1872,2040079,00.html
http://www.zdf.de/ZDFde/inhalt/8/0,1872,2040328,00.html

Відповіді

 • 2003.04.03 | 123

  Ну і що? Дуже свіжі новини... (-)

 • 2003.04.04 | юрко

  Re: Дуже цікаві подробиці американської війни.

  глянув на сайт компанії www.thecarlylegroup.com і знайшов трохи більше. По-перше, Буш-старший серед керівників не вказаний. Може, колись був, тепер його там немає. Бейкер фігурує в якості старшого консультанта, а не керівника. Отже, ніякого ні керівництва, ні впливу на дії компанії не має. Отримує свої гроші за надання своїх старих контактів. Керівники там інші і засновники інші. Карлуччі вказаний як "Chairman Emeritus" щось таке, як головуючий-на пенсії. Тобто, колись був головою і керував операціями компанії, а тепер головою є Louis V. Gerstner, Jr., а Карлуччі залишили почесне звання і відповідну пенсію.

  Переважно, такі головуючі-пенсіонери є в якості дорадників, бо мають контакти. Тому, що компанія є інвестиційною компанією приватних грошей і починала у 1987 році чотирма особами і початковим капіталом лише 5 мільйонів, виглядає, що завдяки відповідним контактам з боку консультантів та дорадників зуміла заохотити дуже багатих людей планети довірити їм свої гроші для інвестицій. На 2002 рік отримали під менеджмент 13,9 мільярда доларів і утворили 23 приватні фонди, що інвестують в equity, тобто, акції різних компаній. Ті дуже багаті люди є 550 інвесторів у фонди компанії з 55 країн світу.

  Нічого особливого, практично всі гедж-фонди саме так і збудовані. І 13,9 мільярда зовсім невеликі гроші - свого часу Tiger Management Investment Company, один з фондів Сороса, мав під менеджментом 23 мільярди і зовсім не був найбільшим в індустрії. Компанія Сarlyle має повно відділів по світі і інвестує в США 78%, в Європі 13% і Азії 9% фондового капіталу.

  Інвестують в (від найбільшого вкладення до найменшого) літакобудування та оборона, автомобілебудування, споживацький та індустрійний сектор, енергетика, охорона здоров'я, інформаційна технологія, нерухомість, телекомунікація та мідія, транспорт. На компанію працюють понад 510 осіб в різних країнах світу. Відповідальні за інвестиції особи, т.зв. Managing Directors є всі з інвестиційної індустрії, колись працювали в банках, чи інших фондах.

  Щодо мільйонних контрактів з родиною бин Ладена, то по-перше, не зрозуміло, що то за контракти? Родина бин Ладена є велика і дуже багата, отже, цілком можливо є інвестором у фонди компанії і переважно, як приватні інвестори довіряють свої гроші для інвестицій, то з відповідним контрактом, який обумовлює використання тих грошей. Нічого нового тут не має. Ця родина і далі проживає в США і має там посілості. Вони відразу після атаки на хмарочоси оголосили, що нічого спільного з Усамою не мають і давно відреклися від нього.

  В совку, звичайно, родину терориста, і далеку і близьку, відразу б загребли і відправили куди треба, на всякий випадок. Може, якби вони були простими арабами, то і їх би взяли американці за одне місце і порозпитували докладніше, але дуже багатих людей складніше просто так брати без якихось доказів криміналу. Потім, і що є поганого для американців, як родина бин Ладена віддає свої гроші для розвитку військової індустрії США, яка, в свою чергу, має можливість ефективніше бомбардувати самого Усаму бин Ладена? Чи вони мали б задля підтримки свого родича-терориста забрати гроші з Америки?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.04 | Тестер

   Re: Юрко. Приклад, як подавати інформацію. Не сенсаційно, а об"є

   ктивно. Вчімося...


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua