МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Іракові промовляння

04/06/2003 | Гайди До Байди
Простежачи за явищами навколо Волі Іракові, прошибають мене такі промишлення:

Невже, якби трупи кучмиїнів, медвечучиків, черномірдіників і багато інших покрили пішохід Банкової, український нарід щойно тоді буде відважуватися, вимагати свої законні права, як господар своєї землі?
Тож як не замічати рівнобіжне поводження між утисканими народами іракським і українським? Та це жорстоке утискання і промивання мізків якраз відбулися під дозором ООН.
Отже, що мали б очікувати в майбутньому від цього згуртовання? Хіба чергове виморення по родючій Україні, а знай, у близькозарубіжних реґіонах до північного брата-наїзника? Тим-то, як не гидко, цими днями, прослухати по новинах, як французи, німці, росіяни, покриваючи свою грошолюбність під киреєю людяної допомоги, насправжки зазіхають тільки на родовища?

Справді, таки не все позадницьке в Україні. Ото, візьмімо крилате слово "френдлі файер (під власний обстріл)", що американці запозичили собі від головнонаказувача Л. Кучми.

Чи не час пересідлати від козака на кавбоя, щоб обминати таке приязливе ставлення до своєї українськости?

Тому, українські батьки, замість дати своїх дітей на поталу по турецьких торгах у статеве рабство, натомість шліть їх на законні підстави в США. За новим законом у США, кожен має право на американське громадянство від першого дня, хто перебуває законно в США і вступить у їх збройні сили. До збройних сил США можуть вступати представники обидвох статей.

Навченим у військовім ремеслі та маючи американське громадянство, матимуть твої українські діти більшої можливости, щоб обороняти рідний край, якого приневолені покидати мільйони українців на пошук шматка хліба та з якого переказують кучмиїни награбовані мільйярди задля їх розкішного життя, і то хоч у американських в'язницях.

Будьмо люди, і станьмо кавбоями, аби здобути давню волю!

Зверніться з побажанням до вступу в збройні сили до посольства США! Може з Богом отримаєте швидший дозвіл на переїзд по законних засадах.

bsentschuk@web.de
Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмичакам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen
Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the despot Leonid Kuchma and its
Kuchmists


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua