МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кушнарьов - за референдум

04/07/2003 | Спостерігач
Чиновники вже знають про розпуск парламенту або референдум?

www.ПРАВДА.com.ua, 7.04.2003, 14:27

Харківський губернатор Євген Кушнарьов вважає, що можуть бути знайдені "альтернативні форми" проведення політичної реформи, запропонованої президентом України, якщо Верховна Рада не зможе прийняти рішення по цьому питанню.

"Якщо не буде серйозних, аргументованих підстав ставити під сумнів результати всенародного обговорення і буде знайдена форма, яка б закріпила їх (результати обговорення) на загальнонаціональному рівні, мені важко уявити, щоб парламент удруге проігнорував думку народу. Принаймні, у частині необхідності самої реформи, оскільки по її змісту єдності не буде", - сказав Кушнарьов на прес-конференції у Харкові.

Якщо ж парламент "виявиться не в змозі врахувати точку зору народу", підкреслив Кушнарьов, виникне питання, " чи потрібен такий парламент для виконання, принаймні, цієї функції на такому доленосному етапі життя нашої держави".

Тому, вважає він, "можливі альтернативні форми" для проведення політреформи. Однак губернатор ще раз підкреслив, що мова йде саме про припущення.

Він відзначив, що є "абсолютним прихильником" політичної реформи "із погляду її ідеології" - переходу від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління.

Що стосується змісту реформи, механізмів стримування і противаг, компетенції в "трикутнику влади", Кушнарьов відзначив, що в нього з цього приводу є власна точка зору.

Губернатор пообіцяв викласти цю точку зору на обласному форумі, що підіб'є підсумки обговорення ініціатив президента в регіоні орієнтовно в першій декаді травня.

Інтерфакс-Україна

Відповіді

 • 2003.04.07 | Адвокат ...

  Кушнарьов,-- супер- ку-чміст, чи таємний симпатик опозиції?

  Спостерігач пише:
  > Чиновники вже знають про розпуск парламенту або референдум?
  >
  > www.ПРАВДА.com.ua, 7.04.2003, 14:27
  >
  > Харківський губернатор Євген Кушнарьов вважає, що можуть бути знайдені "альтернативні форми" проведення політичної реформи, запропонованої президентом України, якщо Верховна Рада не зможе прийняти рішення по цьому питанню.

  Дивно чути цю "страшенну військову таємницю" ку-чма-ків від одного з првідних ку-чмо-ноїдів. Їй бо,-- дивно! Або пан Кушнарь-ов поквапив си, або,-- не витримав.
  Але у будь якім разі, опозиція має скласти йому велику подяку: адже те, про що здогадавали се опозиціонери, було висловлено грубо та прямо, майже по жовнірські.


  > "Якщо не буде серйозних, аргументованих підстав ставити під сумнів результати всенародного обговорення і буде знайдена форма, яка б закріпила їх (результати обговорення) на загальнонаціональному рівні, мені важко уявити, щоб парламент удруге проігнорував думку народу. Принаймні, у частині необхідності самої реформи, оскільки по її змісту єдності не буде", - сказав Кушнарьов на прес-конференції у Харкові.

  Пан Кушнарь-ов застерігає, або готує ґрунт для... так, так,-- державного злочину. Принаймні,-- для іґнорування певних статей Конституції.


  > Якщо ж парламент "виявиться не в змозі врахувати точку зору народу", підкреслив Кушнарьов, виникне питання, " чи потрібен такий парламент для виконання, принаймні, цієї функції на такому доленосному етапі життя нашої держави".

  А це вже,-- варте, аби бути збереженим для нащадків. Йдучи за паном Кушнарь-овим легко змитикувати: "дайош парляментсько- президентську республіку, однак,-- без Парляменту"! ;)


  > Тому, вважає він, "можливі альтернативні форми" для проведення політреформи. Однак губернатор ще раз підкреслив, що мова йде саме про припущення.

  Припущення, припущення, але слово,-- було сказане!


  > Він відзначив, що є "абсолютним прихильником" політичної реформи "із погляду її ідеології" - переходу від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської форми правління.

  Тут пан Кушнарь-ов щирий! Бо "ідеольґія" Ку-чмо- рехворми,-- то є ствердження авторитаризму та увічнення самого Ку-чма на посаді президента. Адже Кушнарь-ов,-- "номенклятура президента". Ку-чмо,-- довічний президент, Кушнарь-ов,-- довічний ґубернатор.
  А як там вже той лад називати... та хоч парляментарною республікою,-- грець із ним! Аби Ку-чмо, аби Кушнарь-ов.


  > Що стосується змісту реформи, механізмів стримування і противаг, компетенції в "трикутнику влади", Кушнарьов відзначив, що в нього з цього приводу є власна точка зору.

  Паскромнічал, дав "пахану" взяти перед.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua