МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

В Україні може відбутися збройне повстання з

04/07/2003 | Avdeev
Народний депутат Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО не виключає, що в Україні може відбутися збройне повстання з вимогою дострокової відставки Президента України Леоніда КУЧМИ.
Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив сьогодні на круглому столі "Роль незалежність ЗМІ у подоланні корупції в Україні".
Г.ОМЕЛЬЧЕНКО висловив переконання, що усунути Л.КУЧМУ шляхом прийняття постанови про імпічмент Президента неможливо, оскільки в парламенті сьогодні не вистачить для цього голосів. За словами Г.ОМЕЛЬЧЕНКА, депутати знаходяться "на гачку" кримінальних справ, які можуть бути порушені проти них за вказівкою Президента. Він, зокрема, зазначив, що за його депутатськими запитами Генеральна прокуратура порушила ряд кримінальних справ проти народних депутатів з так званих пропрезидентських фракцій. Однак, як стверджує Г.ОМЕЛЬЧЕНКО, кримінальні справи були закриті після того, як лідери фракцій, до яких входять ці депутати, "пригрозили" Президенту, що можуть підтримати постанову про імпічмент. Тому єдиним шляхом дострокової відставки Президента Г.ОМЕЛЬЧЕНКО називає повстання українського народу.

При цьому він заявив, що повстання може бути як мирним, так і збройним. Він особисто виступає за мирне розв'язання цього питання. Як зауважив Г.ОМЕЛЬЧЕНКО, успіх повстання залежатиме від здатності різних опозиційних сил об'єднати свої зусилля, щоб вивести 25 травня на вулиці як мінімум 5 млн. людей. "Якщо п'ять мільйонів людей візьмуться за руки і виступлять з єдиною вимогою - відставка Президента - тоді Л.КУЧМА повинен знати, що після мирного може бути і збройне повстання", - сказав Г.ОМЕЛЬЧЕНКО. При цьому він висловив думку, що збройне повстання не може розцінюватись як злочин, оскільки йдеться не про насильницьку зміну конституційного ладу, а про усунення однієї особи - Президента.

Відповіді

 • 2003.04.07 | Олег

  ДАВНО ПОРА!!! (-)

 • 2003.04.08 | Таваріщ Маузєр

  Повставать із власной чи будуть видавать? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.04.08 | Українець, громадянин України

  "Томагавк" на Адміністрацію Президента куЧМО!!!

  Треба домовитися з американцями, щоб продали "Томагавк".
  Де взяти гроші? Хай забирають з куЧМО-рахунків в США.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua