МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Завтра - акція протесту біля американського посольства

04/08/2003 | Майдан-ІНФОРМ
У середу, 9 квітня, о 13.00 у Києві на площі Перемоги, біля будівлі цирку, збираються учасники пікету Посольства США в Україні, який відбудеться о 14.00.

Організаторів - колектив Інституту "Республіка" - спонукає до акції вбивство українця - журналіста Тараса Процюка у Багдаді.


УНІАН

Відповіді

 • 2003.04.08 | Andrij

  Re: Вічна пам"ять Тарасу. Чи буде протест коло іракської місії?

  Саджати снайперів в готель з журналістами було злочином. Ірак користується шпиталями та школами для прикриття своїх військових, певно, треба було очікувати трагедії. Дуже шкода хлопця.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.04.08 | Augusto

  Протестуйте на здоров'я! не забудьте тільки зрозуміти проти чого

  Процюк, як і всі інші загинули до цього часу в Іраці журналісти (а журналісти гинуть в Іраці майже кожного дня) знаходяться/лися там добровольно, ніхто їх туди насильно не гнав.
  Людина свідомо поїхала туди, де вбивають, він був зрілою людиною, чоловіком, не немовлям, чи рекрутом, якого погнали як тварину.
  Це професія війскового кореспондента.
  Це - трагедія, пом'яніть його, згадайте, але не робіть з того фарса, благаю.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.08 | 123

   Підтримую (-)

  • 2003.04.08 | SLAVKO

   Re: Протестуйте на здоров'я! не забудьте тільки зрозуміти проти чого

   " А на войне ,как на войне , патроны ,водка, махорка в цене..."! За пораду ве-ельми вдячні! Я розумію на що Ви натякаєте. Тарас загинув на чужині роблячи свою роботу! Ні! Не журіться що його трактуватимуть як Гонгадзе, Алєксандрова, Коломійця ... --жертвою свавілля Кучми. Хоча , без глибокої філософії , або без філософії взагалі І то й же ж Гонгадзе І Алєксандров І Мишко Коломієць і Дерев"янко і...стали також жертвами війни. Тільки війни з внутрішнім режимом диктатора Кучми!!!
  • 2003.04.08 | Englishman

   Re: Протестуйте на здоров'я! не забудьте тільки зрозуміти проти чого

   Справа не в тому, що він ризикував. Він загинув не на полі бою, а в готелі. Навіть якщо у будинку був снайпер (а це під великим сумнівом), відповідати на постріл вояки з рушницею гарматною пальбою по будинку, в якому були невинні люди (а американці знали, що там знаходились журналісти) було, мяко кажучи, перебільшеною реакцією. Світова федерація журналістів вимагає розслідування цього випадку як військового злочину, ви не знали?

   За вашою логікою всі цівільні , які залишилися в Багдаді, самі винуваті у тому що гинуть і кожної години ризикують життям.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.08 | Andrij

    Re: До вашого відома про військові злочини

    Як не трагічна загибель невинних людей, але постріл у відповідь під час військових дій не є військовим злочином. Військовим злочином є використання цивільних споруд для захисту військових частин. Скажімо, якщо американці пускатимуть томагавки зі шпиталя на пароплаві, то цей пароплав можна топити, як не є це трагічно для поранених, лікарів, медсестер, та кореспондентів на пароплаві.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.09 | Englishman

     Це не до "мого відому",

     а до міжнародної федерації журналістів. Про військовий злочин сказали саме вони.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.04.09 | Andrij

      Re: Тобто, ви щось сюди переписали про військові злочини

      та не поцікавились, що то таке? Комісію з Роззброєння в ООН очолює Ірак. Комісію з Людських Прав очолоює Лівія. Ну й що тепер, всім втілювати людськи права за лівійським стандартом? В Україні кажуть про подібні новини - "я казала, люди чули".
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.04.09 | Englishman

       Re:


       Andrij пише:

       >>Комісію з Роззброєння в ООН очолює Ірак.
       Брехня. Вони повинні були її очолювати, бо підходила їх черга, але САМІ відмовилися.

       >>Комісію з Людських Прав очолоює Лівія. Ну й що тепер, всім втілювати людськи права за лівійським стандартом?

       Голова комісії не є її диктатором, ви про це не знали?

       >>В Україні кажуть про подібні новини - "я казала, люди чули".

       На відміну від демагогів цього форуму, я даю факти, бажано без емоцій. Тому коли міжнародна спілка журналістів називає сьогоднішню подію потенційним військовим злочином (The International Federation of Journalists (IFJ) condemned the hotel attack as a possible war crime-sic), я лише повторюю їх думку і не даю свого юридичного тлумачення, бо не є в цій сфері експертом. Якщо мною подані факти демагогам не подобаються, це їх проблеми.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.04.09 | Andrij

        Re: До чого тут "подобається-не подобається"?

        Абу-Дабі ТБ показує зруйнований будинок, де дуже можливо ночував Садам, але "забуває" згадати про Садама. Я не проти того, аби вони показували той будинок. Просто я не буду вслід за Абу-Дабі ТБ волати про "невинні загиблі сім"і", якщо я знаю, що в будинку мав був бути Садам. Це все ж таки важлива додаткова інформація. Але ви кажете, байдужі мені ті військові злочини, я лише про них переповідаю. Це теж свого роду точка зору, звичайно, але ми вже говоримо не про військові злочини. З вашою точкою зору ніхто й не сперечався.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.04.09 | AST

         Подивіться ще кадри мародерства в Басрі

         Як натовп грабує готель "Шератон". Як раз показує ВВС. Безумовно, в усьому винен Саддам. А цей народ тільки-но чекав на "визволителей" щоб почати будувати справжню демократію.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.04.09 | Andrij

          Re: Подивіться ще кадри мародерства в Басрі

          AST пише:
          > Як натовп грабує готель "Шератон". Як раз показує ВВС. Безумовно, в усьому винен Саддам. А цей народ тільки-но чекав на "визволителей" щоб почати будувати справжню демократію.

          Мда. Ви, тобто, за Садама, чи просто так, за мир? Чи "зневірилися" в демократії? Буває. Як відомо, люди, що не знають куди йти, довго блукають.

          P.S. Демократію будуть будувати з поліцією, незалежними судами, іншими дрібницями. Дайте їм хоч перевести дух після "військового провалу" спочатку.
        • 2003.04.09 | Patriot

         Re: До чого тут "подобається-не подобається"?

         Andrij пише:
         > Абу-Дабі ТБ показує зруйнований будинок, де дуже можливо ночував
         Це тому, що про це повідомив пентагон, який 4 рази брав оголошував про контроль над Ум Каср, чи тому, що це говорить СіЕнЕн, які не раз брехали під час першої кампанії. По Абу-Дабі Тб ж показують реальні жертви: дітей, жінок і просто цивільних з відірваними кінцівками, бо зхтось вважав, що там був Хусейн. Доказів про зброю масового знищення нема, але їх обіцяють знайти. СіЕнЕн показує інтервю з сабжентом, який розповідає, як кілька його солдатів проблювалось, бо напевно у бочках були бойові хімічні речовини, а пізніше виявляється, що це звичайні пестициди, але чутка вже гуляє. Я більш ніж впевнеий, що Абу Дабі ТБ, як і Аль Джазіра, журналістів якої регулярно "помилково" вбивають, є об"єктивнішими.


         >Садам, але "забуває" згадати про Садама. Я не проти того, аби вони показували той будинок. Просто я не буду вслід за Абу-Дабі ТБ волати про "невинні загиблі сім"і", якщо я знаю, що в будинку мав був бути Садам.
         Де докази, крім патякань американських військових, які все заперечують, а потім вибачаються. Так як наш шановний президент у випадку із збитим літаком.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.04.09 | Andrij

          Re: Все правильно

          Комусь - Абу-Дабі ТБ, комусь - CNN, комусь - і перше, і друге. Ви підпали під перший розділ.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.04.09 | Patriot

           правильно

           Я дивлюся і Абу Дабі, і СіЕнЕн і БіБіСі і ще кілька російських та німецьких каналів, щоб мати усю картину. Але це ніяк не виправдовує воєнних дій проти суверенної держави і вбивства журналістів. Тобто не можна стверджувати, що в будинку був Садам, якщо ви не є членом його родини чи представником спецслужби, яка виявила його там.
         • 2003.04.09 | юрко

          Re: До чого тут "подобається-не подобається"?

          гей, патріоте, є невеличкий нюанс у повідомленнях пентагону. Спочатку вони кажуть, що контролюють, тоді самі ж кажуть, а не дізнаєтесь з якихось підпільних джерел, що не контролюють, на відміну від міністра інформації Іраку, котрий постійно каже, що американців і близько немає в Багдаді і взагалі їх ріжуть дрібними куснями браві солдати Хусейна. Вловлюєте різницю? Кореспондент СНН показує, що солдати ригають і що є правда, бо таки ригають і припускає, що це може бути хімічна зброя. А тоді самі ж американські військові заперечують і кажуть, що це - пестициди і пояснюють, що пестициди хімічно близькі до бойових отруйних речовин. Хоч могли б дуже легко сказати, що знайшли зброю масового знищення. Ну й дурні ж вони, самі під себе копають, могли б легко наповнити зразки потрібними їм хімікатами і сказати, що Саддамові. Але так звичайно роблять в Кучмаїні, коли доходяги-боми просто так відрізають журналістам голови, а тоді самі помирають, вбиті друзяками, котрі, в свою чергу, помирають самі по собі. Звичайно, американці пробують викручуватися, як можуть, але особливо на тому не наполягають, щоб не бути впійманими на брехні. І тих клятих журналістів американці могли б не одного-двох убити, а скинути "помилково" трохи більшу бомбу на готель, адже так зручно - всі журналісти в одному місці знаходяться. Хто б довів, що не помилково? Але чомусь цього не роблять. І оголошують, що американці вбивають самі своїх, хоч задля гарної картини могли б сказати, що від гранати ворога. Чи росіяни визнавали, скільки самі своїх убили в Чечні поіменно? Маєте ідеї, чому американці оголошують, а росіяни - ні? Чи триматися конспірологічних теорій є набагато цікавіше, бо дають широке поле для особистих фантазій?
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.04.09 | Patriot

           Re: До чого тут "подобається-не подобається"?

           > гей, патріоте, є невеличкий нюанс у повідомленнях пентагону. Спочатку вони кажуть, що контролюють, тоді самі ж кажуть, а не дізнаєтесь з якихось підпільних джерел, що не контролюють,

           Я дізнався про це з повідомлень БіБіСі, а Пентагон це заперечував, поки аж кадри не показали.

           > на відміну від міністра інформації Іраку, котрий постійно каже, що американців і близько немає в Багдаді і взагалі їх ріжуть дрібними куснями браві солдати Хусейна. Вловлюєте різницю?
           Іракське телебачення не мав змоги дивитися. Абу Дабі ТБ так. Ось чомусь тільки за час війни "помилково" знищили 3 авто "Аль Джазіри". А Ще раніше "помилково" розбомбили їх офіс у Кабулі. Те ж саме і з висланими коресподентами. Ірак також не завжди був вдоволений Аль Джазірою, що наводить на думку, що це все таки вони обьєктивніші за західні джерела.

           >Кореспондент СНН показує, що солдати ригають і що є правда, бо таки ригають і припускає, що це може бути хімічна зброя.

           >показували інервью американського сержанта, на яке усімої знайомі з Штатів посилалися, як на експертну оцінку і виправдання вбивства цивільних. Тобто чутка вже гуляє.

           " А тоді самі ж американські військові заперечують і кажуть, що це - пестициди і пояснюють, що пестициди хімічно близькі до бойових отруйних речовин. Хоч могли б дуже легко сказати, що знайшли зброю масового знищення."

           Саме це було однією з причин Европи співпрацювати з коаліцією, тому, що не можна відразу встановити, для чого потрібні ці речовини. Для контролю потрібен час, але дядечкові Бушу дешевше вже було війну розпочати ніж війська назад посилати. Більшість його кабінету складають "нафтовики", що і зумовило цю війну, хоч можна було продовжити рон´боту інспекторів.

           > Ну й дурні ж вони, самі під себе копають, могли б легко наповнити зразки потрібними їм хімікатами і сказати, що Саддамові.

           І БУш і Блар обіцяють що ЗМС вони знайдуть і я впевнений; що знайдуть, а якщо ні; то завезуть для легітимізації війни.

           " Але так звичайно роблять в Кучмаїні, коли доходяги-боми просто так відрізають журналістам голови, а тоді самі помирають, вбиті друзяками, котрі, в свою чергу, помирають самі по собі."

           А тепер в Україні будуть використовувати "передовий" "демократичний" досвід. Випадково сплутають журналіста з бандито і пристрілять, а потім вибачаться і пояснять, що міліціонер також має право захищатися і йому здалося що в нього кіллер цілився, щоб вбити за його "відважну" боротьбу із злочинністю. Тільки тоді Буш не допоможе.

           "Звичайно, американці пробують викручуватися, як можуть, але особливо на тому не наполягають, щоб не бути впійманими на брехні."

           Боїх вже ловили на брехні під час першої перської війни, коли свідком звірств у Кувейті виявилась дочка кувейтського посла у США, яка весь цей час у США і перебувала. ПОтім було Косово, де через рік після Інвазії самі ж німецькі експерти визнали, що масові поховання були швидше за все представниками військових а не цивільних і не відомо яких сербських, чи косоварів. Брехня рано чи пізно вилазить назовні.

           "І тих клятих журналістів американці могли б не одного-двох убити, а скинути "помилково" трохи більшу бомбу на готель, адже так зручно - всі журналісти в одному місці знаходяться. Хто б довів, що не помилково? Але чомусь цього не роблять."

           Ще зроблять. У Афгані також замочили помилково 200 гостей на весіллі. Спробували посла російського обстріляти. Це все спроби, а далі "помилок"
           буде більше. Дайте їн час.

           " І оголошують, що американці вбивають самі своїх, хоч задля гарної картини могли б сказати, що від гранати ворога. Чи росіяни визнавали, скільки самі своїх убили в Чечні поіменно? Маєте ідеї, чому американці оголошують, а росіяни - ні? Чи триматися конспірологічних теорій є набагато цікавіше, бо дають широке поле для особистих фантазій?"

           Фантазії стають тоді реаліями, коли ламають систему міжнародного права. Чеченці тепер для американців тільки терористи і вже їх не хвилюють права людини. Росія тепер використовуватиме також досвід передових демократій. Коли же росіяськи солдат "захищаючи" "меншину" топтатиме украсїнську землю. Тоді багатьом стане зрозуміло, які наслідки мають війни без санкцій ООН, а за власним рішенням.
           Сьогодні це звучить як нісенітниця, а завтра може стати реальністю у тому ж Криму. Але тоді знову ж буде пізно.
    • 2003.04.09 | Patriot

     Андрію за останній тиждень

     американці "помилково" обстріляли 4 ЧОТИРИ авто журналітів Аль Джазіри. По-моєму - це вже не помилка, а усунення свідків злочину. Зараз загинув Тарас, може це зміить думку прихильників війни. Страшно бачити дітей з відірваними ногами і розуміти, що люди підтримують цю різню і не розуміють, що наступною може бути Україна. Ф щоб потім не було наріканЬ, що хтось вбиває журналістів в Україні. Влада посилатиметься на "демократичний" досвід США.
   • 2003.04.09 | Augusto

    Женевська конвенція рече:

    обидві сторони повинні зробити все можливе для розділення комбатантів та некомбатантів, кожна сторона відповідає за добробут цивільних, коли одна сторона, назвемо її сторона "Х" робить все можливо для змішування комбатантів та некомбатантів, відкрито заважає евакуації цивільних, використовує невійскові будівлі для війскових завдань (перетворяє таким чином цивільні споруди на легітимні цілі для армії іншої сторони, як трапилося на півдні країни "Х", коли будинок школи використовувався для розміщення війскових), таким чином саме сторона "Х" чинить війскові злочини, а не навпаки.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.09 | Englishman

     Всі, хто були в будинку,

     сказали, як один, що пострілів зі своєї сторони не чули, і озброєних людей не бачили.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.04.09 | Augusto

      Каже хто?

      Мені взагалі подобаються озвірила безапеляційна емоційність друзів Хуссейна, особливо міністр дезінформації, ото крендєль - він вже самотужки всіх обколив, порубав в капусту та станцював танок перемоги. Правда лише в власній уяві. Він вже "зводив" журанлістів "подивитися на власні очі" на те, як героїчні непереможні війска відбили аеропорт, та навіть доводив, що ніяких американців в Багдаді нема.
      Може ніхто випадково і війни не помітив? Дивно, що тоді війскові репортери там забули???
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.04.09 | Englishman

       Кажуть журналісти.

       "I never heard a single shot coming from any of the area around here, certainly not from the hotel," British Sky television's correspondent David Chater said.

       http://story.news.yahoo.com/news?tmpl=story&u=/nm/20030408/ts_nm/iraq_baghdad_hotel_dc_5

       BBC correspondents and other journalists who were in the Palestine Hotel at the time of the blast said they heard no fire coming from the hotel.

       http://news.bbc.co.uk/2/hi/middle_east/2928153.stm


       Чи всі вони теж "озвірілі друзі Саддама"?
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2003.04.09 | Augusto

        Скількі кімнат/поверхів в готелі?

        Englishman пише:

        > BBC correspondents and other journalists who were in the Palestine Hotel at the time of the blast said they heard no fire coming from the hotel.

        Hащо було казати "всі підтвердили"? Сказано знов таки "не чули пострілів з готелю", я хотів би знати чим знамениті "постріли з готелю" і чим вони відрізняються від "пострілів з неготелю"?
        Якщо це була навіть помилка танкиста, я все ж відмовлююсь повірити, що вся кампанія була почата лише для одного постріла в вікно готеля. Що не змущує мене радіти війні (я жодного разу не сказав, що я якось підтримую війну).
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.04.09 | Englishman

         Re: Скількі кімнат/поверхів в готелі?

         Аугусто, я не знаю мотивів пострілу танкіста і що там було насправді, але у таких випадках треба обов'язково розібратися, щоб у генералів не було поводу тихенько закрити справу, під крики біснуватих прихильиків війни "самі винуваті".
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2003.04.09 | юрко

          Re: Скількі кімнат/поверхів в готелі?

          мотиви пострілу танкіста є прості - вбити противника. А ще точніше, стрельнути першим в того, хто потенційно може стрельнути першим в тебе. Немає сенсу виясняти, що творилося в голові у танкіста. На війні люди мають неадекватну поведінку. Якби було інакше, то не існувало б вбивства самих своїх. Як подивитеся статистику вбитих союзників, то побачите, що в першій іракській війні вбиті своїми становлять десь 25-30% від кількості вбитих. І це при сучасних засобах комунікації, планування і т.д. Можна собі уявити скільки людей загинуло від свого вогню під час Другої світової війни. Легко припускаю що 50% набереться.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.04.09 | sych

           До речі, цікава подробиця...

           ...якійсь американський генерал (прізвище Брукс здається)на прес конференціі повідомив шо по американцям стріляли з лоббі... Хто не в курсі, американці влучили у 15-17 поверхи... Ось і розбери їх - чи то «висока» підготовка амер. військових підвела чи вже запи.ділися донесхочу...
          • 2003.04.09 | sych

           До речі, цікава подробиця...

           ...амер. генерал Брукс повідомив шо снайпер стріляв з лоббі... Хто не в курсі - америанці влучили у 15-16 поверхи... От і розберітьця тут чи то підвела «висока» підготовка амер. військових, або затренділися вже донесхочу...
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2003.04.09 | sych

            ПОПЕРЕДНЄ ПОВІДОМЛЕННЯ - ПОВТОРЕННЯ, ВИБАЧТЕ..(-)

          • 2003.04.09 | Englishman

           Саме тому я був проти цієї війни (-)

      • 2003.04.09 | Patriot

       Re: Каже хто?

       Постріли не чули ні арабські, ні німецькі, ні навіть британські журналісти. А Хусейнв там подавно не було. Навіть офіцер нагляду зранку того дня десь зник.
  • 2003.04.09 | Sidor

   Ти ба,

   як Тошу "ковбасить": і хочеться, і колеться - начебто й "журналіст", і протестувати "должность" не дозволяє!..
  • 2003.04.09 | Анатолій

   Щось типу того

   Лєс рубят, щєпкі лєтят.
   Казав товаріщ Сталін.
   Дуже вже вся та августівська писанина нагадує мені цей вислів.
   По-твоєму задля великої справи повалення режиму, якісь там жертви не можуть навить викликати осуду.
 • 2003.04.08 | Таваріщ Маузєр

  Так протів чєво "акція протесту біля американського посольства"?

  Подуріли чи шо? Нє подобається шо Гусєйна звєргають? Тав.Папік будєть у захваті - усіх поразводів. І мєріканцев, і апазіцію.

  А шодо журналістов які іноді гинуть - так то професія така. Кажєн маєть буть воїном на свайом профєсіональном мєстє. І рівняться на Гонгадзе та Процюка у жізні та смєрті. Як співать - душу й тіло ми положим - то да, а як до діла доходить починають скавчать, жалуваться й протєстувать нєвідомо протів чєво.

  Масковія кажуть такого нє робіла. Та порахуйтє скалькіх цілком спрямовано там повбівала. Дажєть на тєріторіі Грузії вбівали тих шо шось протіву Маскви расслєдувалі. Хтось протєстував? В даному разі нєнавмисна акція - одразу пратєстувать. Гардіться треба шо хоча б чєрєз рєпортьоров Вкраїна бєрьот участь у пєрєможной вайнє Дємократічєскава Фундамєнталізма. І готувать плацдарм протів Тав.Папіка, а нє наєзжать на пєрспєктівних саюзніков.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > У середу, 9 квітня, о 13.00 у Києві на площі Перемоги, біля будівлі цирку, збираються учасники пікету Посольства США в Україні, який відбудеться о 14.00.
  >
  > Організаторів - колектив Інституту "Республіка" - спонукає до акції вбивство українця - журналіста Тараса Процюка у Багдаді.
  >
  >
  > УНІАН
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.08 | СACTUS

   Re: Так протів чєво "акція протесту біля американського посольства"?

   МАВЗЄР! Ві пегегрелісь!Ваші вісрєли в молоко! Обстудіцця! А то осєчка за осєчкой. Понімаю! Революціонерний інсрумєнт ,но вже застарєл. Змєнітє оружіє на бумеранг!
 • 2003.04.09 | SpokusXalepniy

  А хоть одна украинская падла подняла жопу, чтобы протестовать...

  А хоть одна украинская падла подняла жопу, чтобы протестовать против ЗАКАЗНЫХ (а не случайных) убийств своих журналистов? Их по полгода раскачивать надо, чтобы они на улицу вышли, когда им на голову срут, да еще и смеются в лицо. Да, какая там акция!? В говне скорее умрут, чем на акцию выйдут себя защитить.
  Другое дело против Гамерики...

  Против Буша протестовать жопа сразу легкая стала. Чувствуют, суки, что до плетки Буша далеко. А Кучме зад подставить - так первое дело, ещё и жопу ему лизнуть за то, что не сильно приложился.


  P.S.
  В Багдаде сейчас много снайперов. Первая борьба с ними на войне (с давних пор) - засечь отблеск оптического прицела. Спутать отблеск от фотоаппарата и от прицела, находясь за полкилометра от цели, - как два пальца...
  Ни CNN, ни NBC, ни FOX, когда теряли своих журналистов, никакие акции протеста не устраивали, хотя им, влательцам телеканалов, выразить это было проще простого. Они почли память журналистов, рассказали их биографию, ну и пр., что положено в таких случаях.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.09 | Englishman

   Так, навіть в Україні були протести.

   Так, навіть в Україні були протести. по 50-100 тис "падл" виходили на вулицю (не 1 млн, як в Лондоні, але ніхто не каже, що у нас сильні демократичні традиції). Що ще? В палатках взимку сиділи, відкриті листи проти Кучми підписували. Не всі в Україні "засранці", як ви, схоже, думаєте.
  • 2003.04.09 | пан Roller

   Кто такие сотрудники института республика?

   Если не ошибаюсь это институт Чемириса. И вы утверждаете, что они лижут Кучме? Но, ведь Свистович в Америке? В свое время они вместе освобождали институт Республика от Сивковича.К тому жн причем здесь Кучма. Кучма сам лижет янки Бушу и Путину лижет.

   Кому же тогда они лижут.

   Или лижут всем, кто платит?
 • 2003.04.09 | критикан

  До речі, по білоруських друзів Чемериса й Свистовича

  Білоруський "Зубр", якого чомкусь люблять Чемерис та Свистович, офіційно підтримав операцію США в Іраку. Або ідіть разом із "Зубрами" під амбасаду америкосів підтримувати агресію, або облиште ілюзії щодо "зубрівців" - вони ж просто сидять на американських грантах :-) Хоча кому я це розповідаю? Хлопцям, що гребуть грошву від Сороса та Фрідом Хаус?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.09 | Serhiy Hrysch

   Це просто анонс. Пікет - не майданівська акція (-)

  • 2003.04.09 | Майдан

   Віднайди ті гроші які ми "гребем" - ми тобі третину віддамо..(-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.09 | Serhiy Hrysch

    Ні, 40% ! :) (-)

 • 2003.04.09 | Таваріщ Маузєр

  Шото очєнь сінхронна із таваріщамі маскалямі

  Ирак.Ру, 09.04.2003
  11:50 Несколько тысяч человек собрались на антивоенный митинг напротив посольства США в Москве на Новинском бульваре. Как передает корреспондент РИА "Новости" с места событий, участники антивоенного митинга идут к зданию посольства с трех направлений. Около 11.00 колонны двинулись от Горбатого моста, Кудринской и Смоленской площадей к зданию американского диппредставительства. Начало акции у здания посольства запланировано на 14.30. Митинг санкционирован московскими властями, в мероприятии запланировано участие около 100 тыс человек. В обеспечении правопорядка во время проведения акции будут задействованы свыше 2,3 тыс сотрудников милиции. В связи с проведением митинга у посольства США на Садовом кольце и ряде прилегающих улиц ограничено движение автотранспорта.

  http://www.irak.ru
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.09 | Petro

   Bilya posolstva ?


   Це там збирають заяви на участь у бойових
   діях на боці антиіракської коаліції?
 • 2003.04.09 | vmo

  БІЛЯ ПОСОЛЬСТВА США КОЛЕГИ ТА ДРУЗІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО

  БІЛЯ ПОСОЛЬСТВА США КОЛЕГИ ТА ДРУЗІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО УКРАЇНСЬКОГО ЖУРНАЛІСТА ТАРАСА ПРОЦЮКА

  За ініціативою громадської організації “Інститут Республіка” журналісти, друзі та знайомі трагічно загиблого українського журналіста Тараса Процюка 9 квітня 2003 року о 14.00 прийшли до посольства США в Україні, щоб хвилиною мовчання почтити його пам’ять.
  Присутній на пікеті голова Всеукраїнського молодіжного об’єднання “Молодь – надія України” Вадим Гладчук, який підтримує операцію демократичної коаліції по роззброєнню авторитарного режиму Саддама Хусейна, заявив: “Це війна. І Тарас Процюк знав що сильно ризикує. Але уряд США повинен принести вибачення його рідним та сплатити суттєві компенсації. Необхідно провести ретельне розслідування та покарати винних у загибелі українського журналіста…”


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua