МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Питання Уколову

04/10/2003 | Shooter
В світлі останніх подій на ГР (як фінансових, так і трагічної смерти Кривенка) - чи бачите якусь перспективу для ГР? Як на це питання дивиться опозиція, зокрема - НУ?

Відповіді

 • 2003.04.10 | Уколов

  Я не працюю на ГР з минулого року.

  І я не можу відповідати за опозицію. Зараз займаюсь виключно кмерційною рекламою. Але.
  Учора на ГР був Віктор Ющенко і Володимир Філенко, Тарас Стецьків і Тарас Чорновіл. Якщо теперішні керівники ГР запропонують добрий бізнес-план, я думаю, бодай в пам"ять про Сашка Кривенка, їм обов"язково допоможуть.
  ГР сьогодні є єдиним українським ЗМІ в Україні, який дотримується принципів об"єктивної журналістики. Це те, що над усе муляє піарникам влади. Їх не обходить газета "Товариш" - хто ж крім соціалістів її читає. До партійних видань завжди є упереджена недовіра, як і до провладних. А от ГР - як кістка в горлі, тому радіо має зберегти теперішній незалежний формат.

  І ще. Ми не музики на п"яній свадьбі, а тому принцип кабака "хто платить - той замовляє" у нормальних журналістів не працює. Якщо той, хто платить починає лізти у редакційну політику - його гроші перестають брати. Тому, мені здається, опозиція мала би підтримати незалежність Громадського радіо фінансово.


  Shooter пише:
  > В світлі останніх подій на ГР (як фінансових, так і трагічної смерти Кривенка) - чи бачите якусь перспективу для ГР? Як на це питання дивиться опозиція, зокрема - НУ?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.10 | Shooter

   Я повністю з Вами погоджуюся

   Залишається тепер тільки, щоб грошові мішки опозиції це теж зрозуміли.

   А Кривенка - дуже шкода. Як на мене - він був нумеро уно в українській журналістиці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua