МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ХТО БОЇТЬСЯ ВIКТОРА ЮЩЕНКА?..

04/11/2003 | Святослав


Уже тричi з'являлися в Українi псевдолистiвки, буцiмто пiдписанi лiдером "Нашої України". Третiй викид брехнi стався на Кiровоградщинi. А у Рівному якраз на Благовіщення (повний занепад усілякої моралі замовників) були розклеєні кольорові плакати, що компрометують В.Ющенка. Свiй погляд на дезiнформацiйну вiйну iснуючої влади проти Вiктора Ющенка висловлює голова фракцiї "Наша Україна" Костопiльської районної ради Святослав Праск.Мабуть, справдi у страху великi очi! Чи не через це до майбутнього виборця наступних президентських виборiв полетiли "вiдкритi" псевдоющенкiвськi листи. Виявляється, не лише, як мовиться в українському народному прислiв'ї, кожна хата - бiдою напхата, але й кожна антиющенкiвська голова, даруйте на словi, напхана явною дурiстю, ба й навiть безглуздям, якщо не дитячим примiтивiзмом.

Невже вчорашнiм перефарбованим ура-будiвникам "свiтлого майбутнього" ввижається, що й понинi їхнiй "найдемократичнiший у свiтi" дрiмучий туман дiє на пересiчного, затурканого владною дезiнформацiєю обивателя чи кухарку, за висловом вiдомого вождя пролетарської революцiї, iз "фiлософсько-державницьким" мисленням. Ох i помиляється той недовчений пiд'юджувач або просто забуває, що подiбними здитинiлими методами навiть i стару й нiму неосвiчену бабусенцiю не зiб'єш нинi зi здорового глузду, адже за десятилiтнiй вiдтинок збанкрутiла псевдодемократична влада так уже забрехалася через рiзнi навколовладнi засоби масової iнформацiї, що тепер люди навiть i святу правду, висловлену нею (вiзьмемо хоча б нинiшню проблему з хлiбом), читають i сприймають навпаки. I це закономiрно, адже, вибачайте на словi, нинi таких примiтивних тупакiв усе менше й менше, а молоду парость, яка побачила справжнє життя в зарубiжних країнах за колишньою залiзною завiсою, уже нiякими силами не схилити на вчорашнiй шлях здитинiлою iдеологiчною брехнею.

Та й самi листiвки написанi напрочуд примiтивно. Стиль i манера письма явно не ющенкiвськi. Це навiть i учень початкових класiв може зрозумiти. Про це заявляю авторитетно, як письменник. Прислухайтеся коли-небудь, хто не звернув уваги, як оригiнально й неординарно висловлюється Вiктор Андрiйович. Який у нього високий i глибокий мовний штиль, що засвiдчує про неабиякий природнiй розум i недосяжнi дилетантам фiлософськi здiбностi цього правдивого словом i чистого душею полiтика. Iнколи я, як письменник, просто вражаюся його фiлiгранним умiнням так афористично скомпонувати свою думку.

Та коли читаєш оте псевдоющенкiвське варнякання, ба й навiть недолугуватий примiтив його ненависникiв, просто хочеться смiятися, ба й навiть реготати з їхнього безсилля. Бо хiба мудра людина опуститься до звичайнiсiнького побутового плiткарства? Але чого тут дивуватися? Хiба отим, з однiєю звивиною в головi, вистачить кебети, аби пiдлаштуватися хоча б словесно, якщо не розумово до лiдера "Нашої України"?

Якщо в першому так званому вiдкритому листi до виборцiв "невiдомий", але людям добре знайомий анонiм чи б пак цiлий штаб дезiнформаторiв, вдався до звичайного базарного плiткарства, намагаючись вплинути на Юлiю Тимошенко, як жiнку, i посварити її з Вiктором Ющенком, то у другому "вiдкритому листi" супротивник намагається пiдступним iдеологiчним ударом звузити коло поцiнувачiв шанованого в народi полiтичного лiдера. А чого вартi дифiрамби Росiї (Росiя - наш головний партнер, єдиний стратегiчний партнер у найповнiшому значеннi цього слова). Яке гидке блюзнiрство, розраховане знову ж на захiдноукраїнське населення, де антиросiйськi настрої найбiльшi. А хитромудрими випадами проти Степана Бандери й Романа Шухевича автори листiвки намагаються побратати Вiктора Ющенка з лiвими силами, або ж кинути тiнь пiдозри про написання цього антиющенкiвського пасквiля саме радикальними лiвими силами України, а самому заховатися за ними, як за блискавковiдводом.

Кому це потрiбно? Звичайно ж, тим, для кого президентство Ющенка - полiтична смерть або стоїть кiсткою в горлi. Яка мета переслiдується? Як на мене, можуть появитися ще третiй, четвертий... "листи до виборцiв", аби, коли надiйде до людей справжнiй лист Вiктора Ющенка, люди подумали, що це теж фальшивка. А може, сподiваються на примiтивiзм нашого виборця.

Пiд час розповсюдження другого так званого "вiдкритого листа моїм виборцям" у Костополi українськi патрiоти виявили розповсюджувача фальшивки, повiдомили про це по телефону. Ми звернулися вiд iменi депутатської фракцiї "Наша Україна" та вiд iменi Української Народної Партiї до Служби Безпеки України, у райвiддiл внутрiшнiх справ, дали детальний зовнiшнiй опис розповсюджувачки, одначе на цьому все заглохло: нi слуху, нi духу. Моя дружина Євгенiя Храплива-Праск виявила цiлi стоси цих листiвок у багатоповерховому будинку по вулицi Руданського, 4. Про це теж були сповiщенi вiдповiднi компетентнi органи, але вiсток вiд них немає й досi. Бо кому це, окрiм нас, українських патрiотiв, потрiбно!

Відповіді

 • 2003.04.12 | Andrij

  Re: Чого боїтеся ви?

  Святослав пише:
  > Пiд час розповсюдження другого так званого "вiдкритого листа моїм виборцям" у Костополi українськi патрiоти виявили розповсюджувача фальшивки, повiдомили про це по телефону. Ми звернулися вiд iменi депутатської фракцiї "Наша Україна" та вiд iменi Української Народної Партiї до Служби Безпеки України, у райвiддiл внутрiшнiх справ, дали детальний зовнiшнiй опис розповсюджувачки, одначе на цьому все заглохло: нi слуху, нi духу. Моя дружина Євгенiя Храплива-Праск виявила цiлi стоси цих листiвок у багатоповерховому будинку по вулицi Руданського, 4. Про це теж були сповiщенi вiдповiднi компетентнi органи, але вiсток вiд них немає й досi. Бо кому це, окрiм нас, українських патрiотiв, потрiбно!

  Ну й хто той "розповсюджувач"? Що то за будинок? Хто там живе? Чи то краще за совдепівською звичкою скаржитись в некомпетентні "компетентні органи"? Та тим органам наплювати. Це якщо вони самі ті листівки не друкують, що дуже ймовірно.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.12 | Майдан

   Оприлюднювати прізвища і назви фірм

   Це єдиний спосіб хоч щось зробити, тому що міліція "кліпає очами" і твердить що чути не чули і бачити не бачила.

   Наприклад при першій появі фальшивок у Львові було встановлено що їхня розсилка провадилася за особистою вказівкою заступника начальника Укрпошти. Наводилося і його прізвище.
   Для місцевого населення набагато важливіше знати конкретні прізвища місцевих начальників, бандюків і коритних "бізнесменів" які стоять за розповсюдженням фальшивок. Отоді вже буде очевидно що Ющенко до того дійсно не має ніякого відношення.
 • 2003.04.12 | Богдан

  Ющенко сам всього боїться

  інакше міг би з тих листівок мати неабиякий зиск (в електоральному сенсі).

  Я не є прихильником Ющенка, тому читання цих листівок мене не обурює до червона, а лише смішить. Кожної наступної чекаю з нетерпінням, щоб посміятися :)

  Вони настільки тупо написані, що мені аж дивно. Навіть Долганов здається мочив Ющенка розумніше. Хто забув, то нагадую, що саме Долганову Ющенко "зобов"язаний" не одним процентом свого рейтингу. Коли Долганом по ідіотськи мочив Ющенка і Юлю, рейтинг ріс в них, як на дріжджах. Зараз Ющенко просто злочинно нехтує таким шансом збільшення популярності!!! Та візьми того листа і поїздь по регіонах - люди посміються з влади і всенародна любов тобі забезпечена. Я дуже жалію, що ці листи пишуть проти Ющенка, а не проти Юлі. Вона ними розпорядилася б розумніше.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua