МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пам'яті всіх героїчних інвалідів Пі(сю)Ара присвячується.

04/11/2003 | Augusto
Просто цитата:

"During the war, Mr al-Sahaf has emerged as the only truly entertaining character in the Iraqi regime. It is to be hoped that he survives, because he really ought to be given his own TV show somewhere."
BRIAN WHITAKER'S DAILY BRIEFING Monday April 7, 2003

Переклад:

Під час війни містер ал-Сагаф (міністр (дез)інформації Саддама Хуссейна. А.Г.) проявив себе як єдиний дійсно розважальний персонаж іракського режима. Одна надія - нехай би він залишився живим, бо чесно, йому треба було б дати вести власне розважальне шоу десь на ТБ.

Іракський міністр брехні.

James Hirsen, NewsMax.com
Monday, April 7, 2003

Пам'ятаєте комедію "Монті Пайтони в пошуках Святого Грааля", хіт 1975 року? Там була сцена, коли Король Артур бився з Чорним Рицарем.
Артур повідрубав противнику всі кінцівки, кров фонтанами, але Чорний Рицар продовжував чіплятися до Артура з вигуками "Бийся як чоловік!", хоча від нього самого залишився лише тулуб.
Може якраз персонаж Чорного Рицара з комедії давав натхнення Мохамеду Саєду ал-Сагафу, іракському міністру інформації?
Хлопець не слабий - виходив перед всією пресою світа вдягнутий в окуляри як в Арі Флейшера та берет, як в Моніки Левінські. Мегафон Саддама Хуссейна Пі(сю)Арiв так гучно та завзято, куди там СДПУ(о)!
"В них нема куди ногу поставити всередині Ірака", - нещодавно заявив він з серйозним писком. "Ми їх привітаєм кулями та черевиками!" Вдарити когось черевиком в арабському світі схоже на вираз "**** твою мать!" в деяких ешелонах влади Кучмаїни.
Іракський міністр стверджував, що ніяких американців під Багдадом нема, коли вони явно там були. Після штурму американцями міжнародного аеропорта імені Саддама ал-Сагав запевняв, що Республіканська Гвардія відбила напад: "Сьогодня ми розправилися з ними в аеропорту та вибили їх звідти. Частини, які були в аеропорту повністю знищені."
Може він живе десь в паралельному всесвіті, бо здавалося його абсолютно не турбує, що його брехня, яку він розповідав світу виявлялася повною дурнею.
Хлопцю також подобалося старомодно обзиватися: міністра оборони США він називав лише "найбільш огидним створінням" та "шахраєм". Противників на чолі коаліції "бандою злочинців", "дурнями", "жлобами" та "расистами".
Як вірний учень геббельсовської "Великої Брехні" він не втомлявся звинувачувати, що якраз США та Великобританія брешуть. "Вони брешуть щодня", - звинувачував він громогласно. "Тому все, що вони там передають про свої такозвані успіхи та наступи є чистою ілюзією".
Якщо добре подумати, то ал-Сагаф є настількі послідовний в своїх вигадках, то якщо сприймати його слова навпаки, йому навіть можна повірити.
А це ж добре: його останньою заявою було "ця агресія закінчиться поразкою".
___________________________________________________

Купуйте футболки з портретом міністра (дез)інформації Ірака, героя Пі(сю)Ара з написом "We are in control!"

http://www.football365shop.com/store/thumbNail.asp?size=200&image=/store/catalog/El-ministro.gif


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua