МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Всенародне обговорення" триває...

04/12/2003 | Українець, громадянин України
Вчора дружині на роботу (не державна фірма) принесли таку собі "анкету".
Зміст анкети приблизно такий:
провели обговорення ініціативи Президента: ___чоловік
підтримали: ___чоловік
підтримали з деякими зауваженнями: ___чоловік
не підтримали: ___чоловік
місце для підпису керівника та печатки

Звісно, керівництво не організовувало ніякого обговорення. А які цифри туди може вписати директор? Що він каже?
"А, все одно від нас нічого не залежить, а проблем і так вистачає: то пожежникам дай хабаря, то санстанції, то податковій. Тому краще не нариватись та ніписати, що "обговорили" та "підтримали" (ну хіба що з "з деякими зауваженнями").

Та ще й як залежить, шановні. Це не дуже освіченому вантажнику чи прибиральниці не просто пояснити, чому це погано, коли закони можуть прийматися виключно референдумом, тобто їхніми голосами. Як людині сказати - ти не маєш достатньої освіти чи досвіду, щоб приймати важливі закони, він же просто образиться. Тим більше, якщо з телебачення йому щодня довбатимуть в мізки "народ прийняв важливе рішення, а депутати саботують його імплементацію". Що він скаже? "Нехай моє рішення буде законом, а депутатів треба розпустити". А директор підприємства вже б мав розуміти до чого це призведе, міг би розібратися у формулюванні пропонованих змін Конституції, зрозуміти, "де там чорт прихований" і ВИСЛОВИТИ СВОЄ СТАВЛЕННЯ, ВІДКРИТО, НЕ ПОБОЮЮЧИСЬ РЕПРЕСІЙ. Інакше все одно буде гірше, і проблем у Вас, шановні, буде ще більше. Бо якщо, як страус стояти головою в пісок, а жопою до верху, то в цю саму жопу можуть і ... Пробачте, але саме це нам і загрожує.,

3% (понад 1 млн.) респондентів визнали, що їх або їхніх знайомих примушували підписувати листи, протоколи на підтримку запропонованої президентом політичної реформи, а ще 2,1% (близько 800 тис.) опитаних відмовилися відповідати на це запитання.
http://www.pravda.com.ua/archive/2003/april/11/2.shtml


Ось так триває "всенародне обговорення" та "всенародний одобрям-с".

Відповіді

 • 2003.04.12 | Бегемот

  То може Ви приєднаєтесь до пошуку адрес?(-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.12 | Українець, громадянин України

   саме розробляю одну ідею з цього приводу...(-)

 • 2003.04.12 | Сергій

  Ліцемірство триває... Два варіанта.

  Кучма використовуючи адмін ресурс примушує вивчати свої реформи...
  А до нашої державної установи прийшло більш конкретне завдання
  організувати лекції з призначенням відповідальних за пояснення і переконання у необхідності кучмівських пропозицій...

  До справи залучені провідні поети-науковці, вчені з яскравим комуністичним минулим. Наприклад Іван Федорович Курас, як людина що вміє влаштуватися при будь якій владі, при будь якому режимі пропонує підтримати ці реформи і зміну Конституції... Він знає, що
  комунізм, як система диктатури і терору вже себе віджила і тільки
  сонце СДПУо взмозі сприяти оновленню політичної системи в Україні під наказами її нового вождя кучми... Мімікрія комунобандитів невмируща. Куди тільки не перекинуться минулі комтеоретики з своїми учнями... "Совдеп" з швондерівськими комунами і шаріковськими коммуналками відпочиває... Прохіндеї від ком номенклатури всі попереду. Чергові рехформи, як шанс зберегти свої завоювання... Як колись обговорення рішень 27 і 25 з'їздів КПРС, з одностайним одобря...

  Ліцемірство і брехня триває... Ми це обговорюємо. Ми все бачимо.
  Світ бачить накинуте на шію статуї тирана ласо. Ідоли червоного терору повинні бути скинуті і в нас. Україна має 2 варіанти прориву
  через занавіс кучмівського "раю" - за Руминським варіантом і за варіантом Іраку.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.12 | Адвокат ...

   А Ющенко продовжує вірити у те, що

   на Україну чекає польсько- угорсько- чеський варіянт...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.12 | Сергій

    Re: А Ющенко продовжує вірити у те, що

    11 років правового безладу і відвертого порушення прав людини, знищення 5 мільйонів населення і пограбування України... Втрата всіх міжнародних авторитетів... І хтось чекає на всепробачення авторам цієї зради і антилюдського ставлення до свого народу ?!

    Подивіться на те, як Світ вітає повалення режиму Хусейна.
    Свято в Україні з арештом Кучми буде не меншим. А його вірні
    холуї наперегонки розкажуть як іх примушували виконувати протизаконні укази...

    На криві вуличкі комунобандитського табору України вже викотився
    білозірковий "Шерідан". Життя прекрасне!!!

    Щоденний заСУД і поКАРАння кумобандитському режиму кучмаків!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.12 | Адвокат ...

     Щодо холуїв,-- Ви маєте рацію.

     Вони усі такі,-- холуї. Імітуючи віддане служіння сильному, вдовольняють свої безкраї апетити та хизують си, пригнічуючи слабших.

     Сьгодня вони з останніх сил,-- бо ідей, здібностей та надхнення,-- зась, а матеріял се пручає. Співають осану "ку-чмо- рехвормі". А завтра,-- співатимуть інші. Але тієї ж якости "хорали".

     Холуї,-- то доволі великий прошарок "совків довіку", що оскаженіло обстоюють конституційне закріплення власної прохвесії,-- бути лояльними режимові; та конституційне ж закріплення ґарантованої та приоритетної перед усима іншими держслужбовцями оплати власної "праці".

     А ще, вони були би не проти, аби відновити принципи побудови та хвункіонування совєцько- компартійної номенклятури. Особливо вони ласі до того, аби нахабно красти та й не бути за це покараними.
    • 2003.04.12 | Богдан

     Аналогії з Хусейном дуже доречні

     Іракці страшенно радіють, що скинуто диктатора, але життям за це мали заплатити американці. Іракці палець о палець не вдарили.

     Ми ж нічим не кращі за них. Українці хочуть, щоб Кучма пішов, але навіть якийсь нічого не значущий підпис бояться поставити.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua