МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

На обговорення реформ опозиціонери зібралися добровільно

04/12/2003 | Майдан-ІНФОРМ
На обговорення політичної реформи опозиційні партії в Кіровограді зібралися добровільно, але реформи не підтримали. Акція у форматі круглого столу відбулася за участі представників політичних партій та громадськиїх організацій. Присутні були ті, кого управління внутрішньої політики облдержадміністрації не покликало на обговорення ним організоване. Із присутніх на першому були лише представники партії "Русский блок", яка і на попередньому обговоренні виказа свою незгоду з запропонованими суспільству змінами.
. Всі підтримали все сказане першим доповідачем від боку Віктора Ющенка "Наша Україна" Андрієм Ніцоєм, але це був суцільний "неодобрямс". Велике занепокоїння у присутніх викликала мажорітарна верхня палата з правом "вето". Політична реформа була охарактерізована, як політична провокація. Що навіває суспільству "дурман змін", на яку не повинна "клюнути жодна людина", що себе поважає.
Резолюція круглого столу теж була негативною для запропоновано проекту політичних реформ. Була також засудження широкомасштабна акція по обговоренню реформ, як формальна та примусово нав'язана українському суспільству.
В обговоренні приймали участь керівники та активісти ветеранських, молодіжних, профспілкових організацій, блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" та Юлії Тимошенко, партій КПУ, СПУ, "Русский блок". Останній просто заграє з опозицією і мошливо в майбутньому стане "штатним провокатором".

Відповіді

  • 2003.04.12 | Адвокат ...

    В майбутньому?

    Та той "РуSSкій бльок",-- є провокатором у давно минулім часі. Його й створили для тієї "роботи".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua