МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Життя після Кривенка ! Послання мудакам!

04/12/2003 | SLAVKO


Життя після Кривенка

Кость Бондаренко, для УП , 12.04.2003, 13:10Шок поступово минає... Поступово повертається працездатність... Поступово чіткішою стає свідомість – таке враження, що виходиш із якогось туману, який не дає дихати і відбиває бажання жити... Стоячи у церкві, коли відспівували Сашка, раптом усвідомив, що насправді Він – серед нас. Нехай без тілесної оболонки, нехай незримий, але серед нас... І у нього все добре – але там, у тому житті, у наступних кармічних процесах...

Все це – метафізика, і цей матеріал не хотілося б робити своєрідним некрологом по Сашкові...

Хочеться вказати на одну деталь, усвідомивши яку ми зможемо вийти із заціпеніння й шоку і продовжити життя так, ніби Сашко є поруч.

В чому феномен Олександра Кривенка для сучасного суспільного життя в Україні? Завдяки чому його ім'я назавжди залишиться в історії України? Зводити роль Кривенка до редагування засобів масової інформації та до ініціювання ряду медіальних проектів – це надто мало і надто поверхово. Говорити про Кривенка як просто про геніального журналіста – це також применшити його роль.

Він не був політиком у звичному розумінні цього слова. Він не був письменником – також у звичному розумінні. Хоча реально він був більше ніж політик, ніж письменник, ніж журналіст. Сашко однаково вважав "мудаками" і "підерасами" (саме у такій транскрипції) і владу, і опозицію. Але водночас він був у опозиції – в опозиції до рагулів, яких у нас десятки мільйонів – не залежно від політичних переконань та таборів. В опозиції до бездуховності.

Відповіді

 • 2003.04.12 | CACTUS

  Re: Життя після Кривенка ! Послання мудакам!

  Сашко! То Я в тебе так і не допитався . Базів! Він , як ти казав , МУДАК, але "друг Папи Римського". То це вже означає ЩО.... От так і лишаєшся на цім світі одиноким. То якось Роман Крик так сказав. І перепитав :" А хто це є , я таких ще не стрічав за часів комуни, слухай...."
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.12 | SLAVKO

   Re:Костик! Хрєново , ні?

   І все бля на кучу! Тарас , ні за ху....ву душу ! Брат ,якби ти бачив фотки що японець зробив ?!? Кишки вивертає. Чудак з "Майніті шімбун" передав. То вже без коментарів. Раздрабаняний Тарас, і елемент сакури --- його камера стояла сторчком на окулярі! Фотка в японських газетах! Ну далі розумію ! Пацани пом"янули ! І!І якийс незрозумілий таран в дерево! Все воно для більшості пройде "як з бєлих яблок дим". Бач яка муля . Накирярились чудаки і вмазались в дерево.А може й ні!
   Я бл. вже цих некрологів не годен читати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua