МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Подивіться на ці метаморфози.

04/13/2003 | Слово
Всі пам`ятають як пару тижнів тому, Фпанція, Германія, та Россія аж жопу рвали на британський прапор і сходили слиною намагаючись начебто захистити бідних мірних іракців. Французький задрипанець Ширак аж ніжкою тупну коли всі центральноєвропейськи країни які він глузливо називав новою європою сказали що підтримують американців, россійяни леди волосся на лобку в своїй думі нервали, а Шредер ледь непочав гризти нігті на ногах і все заради мирних іракців (начебто)
Після перших залпів американців ситуація різко змінилась, Кацапстан заявив що з тироризмом таки потрібно боротись, а французький батальон РХБ опинився в Омані, німецький в Катарі (обидві ці країни як і Кувейт Сатдам назвав країнами зрадниками), а рашка дотого ж заходилась переводити стрілки намагаючись звалити факти продажу зброї в Ірак (В ОБХІД САНКЦІЙ ООН!!!) на Україну (от приклад величі держави, так роблять боязкі діти) вочевидь москалі зрозуміли що в осі зла може з`явитись і дляних вакантне місце, адже режим в них тоталітарний та й нафта є. І от війна закінчилась і що ж ми бачим, як молоденьки підсвинки ці "велики" державки (від слова шавки) кинулись на вперейми вимагати в американців частину контрактів на відбудову Іраку, хоч ще нещодавно Ширака казав що небуде відбудовувати ні заяки гроши те що він пропонував незнищувати, отакі принципові народці в цих країнах, який був галас, неїсти американське, небрати до рук їх грошей, і от через ці американськи грощі вони тепер засовують всю свою принциповіть туди де їм власне і місце в жопу.
А що до мирних іракців за яких вони так радєлі?
Та проних ніхто з цих державок і недумав, адже коли американці запропонували простити Іраку борг, бо країні буде важко зараз його вітдавати то що вийшло, ТВЕРДЕ НІ, навіть відстрочити термін погашеня і прицьому небрати процентів несхотіли, ані франція ані россія. Ну звісно прості Іракці повинні вітдати борги Сатдаму, адже на ці россійськи грощі він труїв Курдів, але мабуть для россіян чи французів курди то нелюди то якись азіатськи чеченці, а їх вони і за людей невважають.
Та дивного в такий позиції мало, бо що ж можно чекати від Французів нації жабоїдів, яка славиться традиціями пиття одеколону та має за визитівку так звану Ейфелеву башту, що її було споруджено для сількогосподарської виставки як тимчасову споруду.
Або від москалів яки наче язичники збираються білі гробниці свого сатаниньского вождя на всі свята і кожний новий вождь-хан промовляє до натовпу з цього мавзолею, а мертвих вождів вони ховають просто під кремлівським парканом, що можно чекати від нації яка пишається тим що може більше за всіх випити горілки?
Єдиний більш менш нормальний народ німці який найшов в собі мужність визнати провину Алоїза Шикельгрубера та вибачитись перед всіми людьми всього світу та ще й компенсацію сплатити, мабуть вони опинились в ций зграї засраців лиш тому що в них при владі соціал дєрьмократи. В нас теж подібні засранці рвуться до влади, та Українці сподіваюсь мають більше здорового глузду ніж розраховують всіляки Медвядчуки ітому національна ідея яка все більше опановує Українців дасть змогу нашому народу вийти з кризи до якої його призвело керування так званою більшисттю заєдістів та комуністів.

Відповіді

 • 2003.04.13 | Scubo

  Какой могучий слог !

  Чесно кажучи стиль вашого послання просто неперевершений. Ви що і на інші теми так можете писати?
 • 2003.04.13 | Таваріщ Маузєр

  Усє еті засранці програлі у Бабілонщінє і тєпєрь хочуть дружіть

  Усє еті засранці програлі у Бабілонщінє і тєпєрь хочуть дружіть з Вашінгтоном.

  Масковія чуєть шо з цєнамі нєфті та новимі шляхамі транспортіровкі накриється еканоміка. Шо Чєчня - Злочин протів Людства. І якщо нє достанєт мєжнародний суд, усєх нєвумних палітіков такі дастанут Очєнь Вумниє Бомби. Шо Путін - тіраріст, шо влаштував падриви будинків, гєнацід у Чєчєнії та ліквідацію усіх хто був протів і нє замовк.

  Смєрть масковскім акупантам!
  Масква маєть буть зруйнованою!
  Рубікон пєрєйдьон!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.13 | Senator

   Moscovia delenda est! (-)

 • 2003.04.14 | len

  Re: Знал что свиньи дают мясо, но чтобы так свинья писала ?(-)

 • 2003.04.14 | ReporterCorpse

  Re: Калєга, я васхіщьон!

  Пропоную спільними зучиллями створити щось потипу розділу «Політсру» на сайті http://udaff.com


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua