МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Влада обговорює політреформу лише з ...благонадійним

04/14/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Саме таке пояснення дали самі стримані учасники чергового обговорення політичної реформи в Україні, коли на обговорення проекту політичних реформ не прийшли голова Кіровоградської ОДА, голова обласної ради, міський голова Кіровограда та низка інших запрошених керівників області.
Обговорення, як і на попередньому круглому столі закінчилося прийняттям резолюції. В ній зафіксована лише часткова підримками пропозицій з низки запропонованих політичних реформ. Головне питання, яке підтримала опозиція- пропорційна система виборів до Верховної Ради України.
В обговоренні політичної реформи прийняли участь керівники обласних партійних організацій "Батьківщини", КПУ,СПУ, Селянської партії, КУН, УРП "Собор", НРУ, УСДП.
Відсутність представників влади неприємно шокувала присутніх в залі персічних кіровоградців. В залі були присутні представники управлінь внутрішньої політики, пару депутатів міської ради та член правління партії УРП "Собор" Віктор Шишкін. Не зважаючи на гвалт в залі захід опозиції був не дуже вдалим.бо кількість присутніх не досягла навіть 300 осіб і в залі за деяким незначним винятком були відсутні представники ЗМІ. Хтось намагався подати останній факт, як залякування журналістів. Чи правда це точно не встановлено, але в жодній з опозиційних партій не знайшлося людини, яка б зізналася в тому, що вона відповідала за запрошення на захід представників місцевих ЗМІ.
Заплановано 15 квітня провести в Кіровограді мітинг опозиційних сил на центральній площі міста, який теж буде присвячено політичній реформі в Україні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua