МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Рада міністрів ЄС , про Бірму, Кубу й Україну

04/14/2003 | SLAVKO
Радіо Свобода. Рубрика "Україна і Світ"

Цього понеділка у Люксембурзі розпочалось дводенне засідання Ради міністрів Європейського Союзу. Серед таких важливих питань, як остаточна згода на розширення ЄС, – а про це угоду буде підписано 16 квітня, тобто цієї середи в Афінах під час саміту глав –держав країн ЄС , окрім ключової теми: відбудова Іраку, міністри звернули увагу також становище з демократією в світі. Ще на рік продовжено санкції проти М’янми, колишньої Бірми, військова влада якої не виявляє політичної волі повертатися до демократії. Міністри засудили нещодавні політичні судові процеси й страти на Кубі. Серед цього не пройшов непоміченим і рівень свободи преси в Україні. Стружку з керівництва України зняв заступник міністра закордонних справ Великобританії Денис МакШейн. Зокрема він сказав, що важко було б уявити, щоб Україна, з її великими європейськими містами Києвом і Львовом, не стала хоч колись членом Європейського Союзу – але тим часом у відносинах з Україною є труднощі, Говорить МакШейн:«…Так само важко серйозно говорити з нашими українськими друзями, доки верховенство закону порушується, сталося жахливе вбивство журналіста Гонгадзе, далі трапляються інші напади на засоби інформації в цій країні, і я наголошував на цьому, говорячи з українськими співрозмовниками», – ось з такою різкою заявою виступив заступник міністра закордонних справ Великобританії Денис МакШейн під час засідання Ради міністрів Європейського Союзу у Люксембурзі.
Славко Волинський, Радіо Свобода, Люксембург.

Відповіді

 • 2003.04.14 | Shooter

  Re: Рада міністрів ЄС про Україну

  SLAVKO пише:
  > Радіо Свобода. Рубрика "Україна і Світ"
  >
  > Стружку з керівництва України зняв заступник міністра закордонних справ Великобританії Денис МакШейн. Зокрема він сказав, що важко було б уявити, щоб Україна, з її великими європейськими містами Києвом і Львовом, не стала хоч колись членом Європейського Союзу ...
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.14 | SLAVKO

   Re: Рада міністрів ЄС про Україну,про Кубу і про Африку!

   Shooter!А далі що він сказав? Він Натякнув,що з цими під...рами не має про що говогити!Чине так?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.14 | CACTUS

    Re: Рада міністрів ЄС про Україну,про Кубу і про Африку!

    Шутер! Ти як шутнеш! Я що проти того щоб Україна стала членом ЄС? Та я всіма ногами і руками "ЗА". Але бл. той ЄС не знає як з нами говорити. Ну було уголовніка "ХАМА" прислали. Я Проді на лід витягував , а другий пацан з Бі-Бі-Сі вже в "Лайф " перекатував.
    Проді почав виправдовуватись ! Я так точно не ка-а-зав! Я його питаю :"А як 49 параграф Амстердамського договору про " ПРАВО НА ВСТУП ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДЕРЖАВИ В ЄС". Проді тільки -но почав говорити, як той придурок Хорошковський ламає мені кайф і каже :" Це вже дискусія". Ну мудак він і в африці мудак. А якби я по 49- му параграфу з Проді прокатався, то фініта була - б зовсім іншою. Я ж там був не один. Тож би підхопили й інші.Бо так домовились.
    Хорошковський зрадник України щодо її вступу в ЄС!
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.15 | Нестор Мазепа

     Хорошковський, звісно, м*ак

     Ну але не зіпсував би все цей, то зіпсував би наступний. Там їх, інтелектуалів та патрійотів -- хоч греблю гати. Безнадійна то справа -- хороший PR при рецидивістах на чолі уряду. А Проді все-одно через кілька місяців змінять.
    • 2003.04.15 | Navigator

     Ви думаете, це випадковiсть? Вiдробляе хлiб! (-)

     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.04.15 | CACTUS

      Re: Ви думаете, це випадковiсть? Вiдробляе хлiб! (-)

      Ні! Думаю не випадковість, а випендрьож через свою мудакуватість. Хорошковський же там стояв "збок припьоку" і на нього ніхто не звертав уваги і вирішив вилупнутися. Ну й вилупилось.Вонж бо не знає технологій створення психологічної атмосфери при прес-конференціях,про те що коли офіціал викрутиться від прямого запитання Журналіста, то хтось з товаришів підстрахує і поставить теж саме запитання в іншому формулюванні. І пішло й поїхало, І Офіфціал виходить з рівноваги, починає плутатись. І врешті - решт щось ляпне таке що може стати сенсацією. Але ж Мудак то він і Африці мудак. До поста міністра з питань європейської інтеграції воно ще не доросло. Який мудак його туди призначив?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua