МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сергій Васильєв знайшов мотив вбивства Гонгадзе!

04/15/2003 | Пані
Рокаим билися кращі знавці вітчизняної конспірології над мотивом вбивства "нікому не відомого" журналіста Георгія Гонгадзе, і ось, нарешті, скромний чиновник Адміністрації Президента України Сергій Васильєв знайшов той мотив.

Мотив той зветься "незаконний вплив у будь-якій формі на Президента України ... з метою перешкодити виконанню ними службових обов'язків".

Якби у 2000 році генпрокурорм був Піскун, то він просто відкрив би на Гонгадзе кримінальну справу, як відкрив зараз на газету Антена та інші. Так що демократичний поступ ось вам, як на долоні! А тоді, мабуть таки, ексцес виконавця, перестаралися, охороняючи психологічний комфорт Президента.

Пояснює сам Васильєв: "психологічно будь-яка людина не є з каменю і не з заліза, і якщо вона читає раз за разом брутальну лайку на свою адресу, якщо вона читає своє ім’я у контексті, який створює несприятливу психологічну атмосферу для роботи, для життя, якщо в такий спосіб людина намагається привернути увагу громадськості до наклепницьких своїх фантазій, і в цих наклепницьких фантазіях згадує моє ім’я, то це відбувається психологічний тиск на мене з метою перешкоджанню мені моїх службових обов’язків."

(цитується ефір на радіо Свобода по http://www2.pravda.com.ua/archive/2003/april/14/2.shtml )

Ось і все. Психологічний тиск на Президента з метою "перешкоджання його службових обов"язків".

І зникають всі відмазки про те, що Гонгадзе мало хто знав. Газету Антена та Інформбюлетень знають ще менше, ніж Гонгадзе. Того хоч по центральних телеканалах показували, а зараз генпрокурор полює взагалі на регіональні багатотиражки.

У справі Гонгадзе наявні докази психологічного тиску з боку Гонгадзе на Президента. Докази є навіть без "фальшованих" записів майора, де про такий тиск повідомлялося особисто Кучмі.

Я разом з мільйонами інших глядачів каналу 1+1 на власні очі бачила у 1999 році, як кривилося обличчя Кучми від незручних запитаннь Гонгадзе в передвиборчій програмі. І назавджи запам"ятала той діалог. Кучма: "Хто такий?" - "Мене звати Георгій Гонгадзе" (він вимовляв із твердим "г").

Колись ми тут підходили дуже близько до цього мотиву. Його відкидали за абсурдністю та дріб"язковістю. Бо що таке психологічний тиск комахи на мамонта? Невже мамонт реагуватиме?

Сергій Васильєв зрештою довів, що таки реагуватиме. І якщо за це можна відкрити кримінальну справу проти місцевих багатотиражок, то столичного журналіста із широкими знайомствами в еліті та за кордоном можна було і вбити. Щоб далі "не перешкоджав".

Відповіді

 • 2003.04.15 | Нестор Мазепа

  Імплементація совкового анекдоту

  Журналісти відбулися легкими смертями, Кучма отримав важкі моральні травми.
 • 2003.04.15 | Shooter

  На муділу Васільєва увагу звертати...

  Так, шавка-хуєсос покоївки папіка.

  Щодо "Кучма замочив Ґонґадзе" - ну не бачу я мотиву. Хоч замочИ.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.15 | Пані

   На муділу Васильєва, на муділу Піскуна, на муділу Кучму...

   ... можна не звертати увагу на всіх, але від факту відмахнутися неможливо. За "психологічний тиск" можна відкрити кримінальну справу. А чому не вбити?

   І до чого тут "Кучма вбив"? Не Кучма і справу відкрив, а Піскун. Не Кучма і Піскуна, мабуть, намовив, а Васильєв чи його шеф.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.15 | Shooter

    Ряд негомогенний

    Пані пише:
    > ... можна не звертати увагу на всіх, але від факту відмахнутися неможливо. За "психологічний тиск" можна відкрити кримінальну справу. А чому не вбити?

    А зачєм? Якщо можна відкрити кримінальну справу?

    > І до чого тут "Кучма вбив"? Не Кучма і справу відкрив, а Піскун. Не Кучма і Піскуна, мабуть, намовив, а Васильєв чи його шеф.

    Мені здалося, що Ви пробуєте обґрунтувати "Кучма дав завдання/висловив побажання вбити Ґонґадзе".

    Я ж притримуюся думки, що Ґонґадзе вбивали ті, хто в кінці літа-2000 мали контроль над відомими записами.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.15 | Пані

     Можу прибрати Кучму для гомогенності.

     Shooter пише:
     > Пані пише:
     > > ... можна не звертати увагу на всіх, але від факту відмахнутися неможливо. За "психологічний тиск" можна відкрити кримінальну справу. А чому не вбити?
     >
     > А зачєм? Якщо можна відкрити кримінальну справу?

     Можна. У 2003 році. У 2000 демократичний поступ так далеко ще не сягнув. І Псікуна з Васильєвим на своїх місцях не було.

     > > І до чого тут "Кучма вбив"? Не Кучма і справу відкрив, а Піскун. Не Кучма і Піскуна, мабуть, намовив, а Васильєв чи його шеф.
     >
     > Мені здалося, що Ви пробуєте обґрунтувати "Кучма дав завдання/висловив побажання вбити Ґонґадзе".

     Хреститися треба, коли здається. Вас бабця не вчила? ;)

     > Я ж притримуюся думки, що Ґонґадзе вбивали ті, хто в кінці літа-2000 мали контроль над відомими записами.

     Контроль над записами могли мати і тодішні "охоронці психологічного комфорту президента" у тому числі.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2003.04.15 | Shooter

      Та-а-а, кучмА дистурбент - ще той :)

      Пані пише:
      > Shooter пише:
      > > Пані пише:
      > > > ... можна не звертати увагу на всіх, але від факту відмахнутися неможливо. За "психологічний тиск" можна відкрити кримінальну справу. А чому не вбити?
      > >
      > > А зачєм? Якщо можна відкрити кримінальну справу?
      >
      > Можна. У 2003 році. У 2000 демократичний поступ так далеко ще не сягнув. І Псікуна з Васильєвим на своїх місцях не було.

      Ви думаєте, Поє^енько належав до іншого виду? Як на мене, то та мавпа сидить на еволюційному дереві значно нижче за оранґутанга Піскуна. І справу проти Ґонґадзе для нього було відкрити - що блоху к ногтю в кудлатій шерсті прищемити. Та й був же ж приклад редактора Свободи - видання значно впливовішого за УП часів Ґонґадзе.

      > > > І до чого тут "Кучма вбив"? Не Кучма і справу відкрив, а Піскун. Не Кучма і Піскуна, мабуть, намовив, а Васильєв чи його шеф.
      > >
      > > Мені здалося, що Ви пробуєте обґрунтувати "Кучма дав завдання/висловив побажання вбити Ґонґадзе".
      >
      > Хреститися треба, коли здається. Вас бабця не вчила? ;)

      Вчила (хреститься) :)

      > > Я ж притримуюся думки, що Ґонґадзе вбивали ті, хто в кінці літа-2000 мали контроль над відомими записами.
      >
      > Контроль над записами могли мати і тодішні "охоронці психологічного комфорту президента" у тому числі.

      Навіщо ж їм було радикальним чином псувати комфорт своєму "світлу на землі"? Зновуж таки, для самого "промінчика" Ґонґадзе нічого не значив.
 • 2003.04.15 | Адвокат ...

  Йой, Пані!

  Якщо йти за Вашою льоґікою, то Ку-чмо-ві треба було дві роки, аби знайти отого Васільєва, а тому вилупку,-- ще майже пів року, аби "випрдукувати" оту дурню...

  З тими ку-чмо-ноїдами,-- тіко по смерть ходити.
 • 2003.04.15 | Габелок

  Re: Сергій Васильєв знайшов мотив вбивства Гонгадзе!

  Пані, я з Вами згоден. Кучма типовий брежнєвський апаратчик кулуарних інтриг і не терпимості до критики. Мало того у Кучми, як у справжнього брежнєвця параноїдальне ставлення до критики. Він же цілими днями займається розборками хто кому, що сказав, проти кого і так далі... Все це для чого? Щоб утриматися у влади. Коли Кучма став президентом вперше, адже це не означало, що він автоматично отримав владу. Олігархи мали значно більше влади. У них були й тепер є суди, судді, поліція, податкова тощо. Кучму ледве "до ноги" олігархи звали. І подивіться тепер, повільно він зосередив майжен не обмежану владу. Яким чином? Поперше треба дуже хотіти такої влади, хотіти так, щоб у боротьбі за неї не зупинятися не перед ким і не перед чим. Для цього Кучма розділяє усіх людей на дві категорії. Тих які можуть служити йому й тих, які можуть перешкоджати йому в його планах. Він може толєрувати тільки холуїв, дурніших від нього. Адже, якщо людина розумніша від нього, тоді така людина стає загрозою тому, що таку людину Кучма не зможе зрозуміти й тому контролювати. Подивіться, починаючи зі Сталіна партійні боси підбирали собі все дурніших й дурніших помічників, просуваючи їх у позиції спадкоємців. В результаті "тупа піраміда" закінчилася Горбачовим, який й досі не дошурупав а що ж власне сталося? Він настільки тупий, що не зрозумів, що розумні люди коло правлячих диктаторів є антагонізмом. Так от Єльцин й прошмигнув повз політичне бюро дурнів.

  Беззаперечно, що для Кучми, щоб утриматися у влади треба постійно про це марити. Він живе серед ворогів. У нього ж немає жодного друга. Горбуліна й того відправив подалі. Для Кучми хто не співає йому солоденьких пісень є ворогом. Гонгадзе сипав йому сіль на рану. Кучма є типовим диктатором-інтриганом.

  Цікаво чи Україна дозріла до чогось кращого?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.15 | Адвокат ...

   Re: Сергій Васильєв знайшов мотив вбивства Гонгадзе!

   Габелок пише:
   > Пані, я з Вами згоден. Кучма типовий брежнєвський апаратчик кулуарних інтриг і не терпимості до критики. Мало того у Кучми, як у справжнього брежнєвця параноїдальне ставлення до критики. Він же цілими днями займається розборками хто кому, що сказав, проти кого і так далі... Все це для чого? Щоб утриматися у влади. Коли Кучма став президентом вперше, адже це не означало, що він автоматично отримав владу. Олігархи мали значно більше влади. У них були й тепер є суди, судді, поліція, податкова тощо. Кучму ледве "до ноги" олігархи звали. І подивіться тепер, повільно він зосередив майжен не обмежану владу. Яким чином? Поперше треба дуже хотіти такої влади, хотіти так, щоб у боротьбі за неї не зупинятися не перед ким і не перед чим. Для цього Кучма розділяє усіх людей на дві категорії. Тих які можуть служити йому й тих, які можуть перешкоджати йому в його планах. Він може толєрувати тільки холуїв, дурніших від нього. Адже, якщо людина розумніша від нього, тоді така людина стає загрозою тому, що таку людину Кучма не зможе зрозуміти й тому контролювати. Подивіться, починаючи зі Сталіна партійні боси підбирали собі все дурніших й дурніших помічників, просуваючи їх у позиції спадкоємців. В результаті "тупа піраміда" закінчилася Горбачовим, який й досі не дошурупав а що ж власне сталося? Він настільки тупий, що не зрозумів, що розумні люди коло правлячих диктаторів є антагонізмом. Так от Єльцин й прошмигнув повз політичне бюро дурнів.

   Щодо Ку-чма,-- маєте рацію. Однак, щодо Ґорбачова,-- ні. Він все, й давно, допетрав. Єдина його помилка,-- то переоцінка своєї людської та політичної харизматичности.
   Єльцін же, на той час, був молодшим та нахабнішим, аніж більшість членів дур- б'юри.


   > Беззаперечно, що для Кучми, щоб утриматися у влади треба постійно про це марити. Він живе серед ворогів. У нього ж немає жодного друга. Горбуліна й того відправив подалі. Для Кучми хто не співає йому солоденьких пісень є ворогом. Гонгадзе сипав йому сіль на рану. Кучма є типовим диктатором-інтриганом.

   Ку-чмо має свої,-- традиційно совкові,-- уявлення про владу та методи її збереження та використання. У рамцях тих уявлень, влада може бути або абсолютна, або її просто нема. Абсолютна ж влада,-- саме,-- й стимулює, аби володареві співали весь час лише осану. І будь яка критика,-- то страшенна загроза для володаря. Одначе, лише та, що стає відомою певному загалові.


   > Цікаво чи Україна дозріла до чогось кращого?

   Якщо стати на позиції меморандуму "четвірки" щодо "Ку-чмо- рехворми,-- ні.
   Нажаль, не тільки Ку-чмо сприймає інститут влади у совковський начин. Приблизно біля польовини українського люду мислять так само. Парадокс ситуаці є в тім, що психольоґічно і самим носіям совковських уявлень про владу статус кво є не зручним і не приємним. Одначе, усі інші можливі варіянти лякають їх привидом безвладдя.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.15 | Смогитель Вадим \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Пані Пані! Вітаю! Це вирок, прочитаний чМові перед розстрілом(-

  • 2003.04.15 | Богдан

   Кучма заборгував зарплату своїм шавкам?

   Якщо мені не зраджує пам"ять, ви тут розпиналися про всенародно законно обраного президента і про погану опозицію, яка замахнулася на народну святиню.

   А тут раптом таке не гарне про Кучму говорите? Диктатор-інтриган і таке інше. Звідки така різка зміна переконань? Чи не фінансова часом причина?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.16 | Cмогитель Вадим \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

    Re: Богдане, уточніть, б-л, хто це "ВИ" розпинались..."(-)

 • 2003.04.15 | ЧМО-ЧМО-ЧМО ...покотилася луна тар. лісомЛеонід чМо \\\\\\\\\\\\

  перед відізанням голови:"Ти Гангадзе, а я -КУЧМА!" -чмо-чмо-чмо

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.15 | CACTUS

   А Якщо в мене є мотиви? То я можу уникнути відповідальності?

   У мене є мотиви дати пізд...лєй двом моїм знайомим! Мотиви обгрунтоваані. Суду це до ду...и! То що робити? Виписати їм , чи великодушно послати...?
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.16 | ХІБА НЕ ДОСИТЬ ДЛЯ РЖАВИХ НАРУЧНИКІВ?(-)Смогитель Вадим \\\\\\\\

    Re: Мотив-є. Плівки з наказом чМа-Є. чМо-є. Гії-нема ...Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua