МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Лідери опозиції підтримують куЧМО-реформу!!!

04/15/2003 | Українець, громадянин України
Цитата з ТСН на "1+1": "Лідери опозиційних фракцій підписали меморандум з приводу пропонованих президентом Кучмою реформ. Вони вважають, що реформа назріла."
Ось так. Не "є неприйнятною", а "назріла". Повна підміна суті. На чорне вже кажуть біле, на біле - чорне. Але хіба люди настільки вже сліпі? Шановні "журналісти", вам, що подобається робити з себе таке жалюгідне посміховище? А може ви думаєте, що чим дешевше продасте свою душу й совість, тим менша ймовірність, що на дорозі вас чекатиме КАМАЗ або дерево? А що вас там чекатиме пограбований та скривджений кучманоїдами і обманутий вами народ, не боїтесь?

І коли вже назріє ПОВСТАННЯ УКРАЇНСЬКИХ ЖУРНАЛІСТІВ ПРОТИ КЛЯТИХ КУЧМАНОЇДІВ-БРЕХОВШЕКІВ?! Скіль ще треба відрізаних голів, КАМАЗів та дерев, скіль треба кримінальних справ за "перешкоджання діяльності гаранта демократії та свободи слова"?


куЧМО :gun:

Відповіді

 • 2003.04.15 | Бегемот

  Журналісти продажними були, є і будуть, а от опозиція

  повинна була б завчити елементарні уроки братніх пострадянських країн
  і не грати в "обговорення" , контрпропозиції і т.і., бо кинуть як це
  було в Киргизтані: поговорять, а на голосування винесуть те що хоче
  Кучма.

  Позиція має бути чіткою і ясною: НІЯКИХ змін до Конституції при
  діючому бандитському режимі!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.15 | Смогитель Вадим\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

   Журналісти продажними були, є і будуть, як ... жінки, АЛЕ НЕ ВСІ

 • 2003.04.15 | Горицвіт

  до речі, Кучма сам сказав

  що він вітає заяву четвірки. Що в тій заяві начебто підтримуються його пропозиції. Це він сказав тільки що в виступі в Верховній Раді.

  Кучма окремо сказав про двопалатний парламент, який начебто потрібен, бо "партії незрілі". А також про прийняття законів на референдумах.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.16 | Shooter

   Re: до речі, Кучма сам сказав

   Горицвіт пише:

   > Кучма окремо сказав про двопалатний парламент, який начебто потрібен, бо "партії незрілі". А також про прийняття законів на референдумах.

   Референдум прямої дії - відверта пурга, якою намагаються лише створити димову завісу (бо інакше їх можна вважати за таки кончєних ідіотів).

   Щодо двопалатного парламенту - треба формулювати просто: "після проведення адміністративно-територіальної реформи", себто в рочці едак 2010.

   КучмізЬм повинно бути зруйновано.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.16 | Горицвіт

    Re: до речі, Кучма сам сказав

    Shooter пише:
    > Горицвіт пише:
    >
    > > Кучма окремо сказав про двопалатний парламент, який начебто потрібен, бо "партії незрілі". А також про прийняття законів на референдумах.
    >


    > Референдум прямої дії - відверта пурга, якою намагаються лише створити димову завісу (бо інакше їх можна вважати за таки кончєних ідіотів).
    >


    Воно все пурга. Після "обговорення" він або оголосить референдум, або буде лякати референдумом, тиснути, щоб проголосували за якийсь "компромісний" варіант. Щоб створити враження компромісу, він відмовиться від якогось пункту, напр. від двопалатості, але буде наполягати (в рамках компромісу) на перенесенні президентських виборів. Або навпаки. Чи ще щось подібне.

    Тому який сенс втягуватися в обговорення? Обговорення — це прямий шлях до переговорів, які в цих умовах ми бачимо до чого ведуть. Тільки до погіршення Конституції і посилення влади Кучми, якщо переговори будуть "успішними". Якщо ні — то все одно референдум і його варіант, бо "верховна рада не спромоглася...а народ вимагає...народ підтримує...".

    З іншого боку, якщо буде якийсь круглий стіл — то це можливість для опозиції заявити свої думки. Тому відмовлятися наче і не треба.

    А можливості справді змінити Конституцію в позитивному напрямку, я думаю, зараз нема.
 • 2003.04.15 | Костя Порох

  Не дивіться 1+1. Дивіться СТБ у крайньму разі. (-)

 • 2003.04.16 | Pavlo Z.

  Опозиція цим меморандумом зробила кардинальну помилку

  яку просто не могли не помітити прокучмівські сили: четвірка включилася в брудну гру Президента за ЙОГО правилами, більше того - віддала йому м'яча.
  P.S. Хто не розуміє, що я маю на увазі - читайте текст, підписаний "четвіркою"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.16 | Shooter

   З точністю до навпаки

   Pavlo Z. пише:
   > яку просто не могли не помітити прокучмівські сили: четвірка включилася в брудну гру Президента за ЙОГО правилами, більше того - віддала йому м'яча.


   Опозиція намагається перехопити м'яча. Чисті крики "Кучма - підерас!" є малоефективними.

   КучмізЬм повинно бути зруйновано.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.18 | Анатолій

    І що перхопили іціативу, з точністю до навпаки? (-)

 • 2003.04.18 | Pavlo Z.

  Перепрошую: в повыдомленні від 16-04-2003 00:23 я мав на увазі

  лист "четвірки" до Кучми з приводу "реформи", положення якого і дух докорінно відрізняються від тексту Меморандуму. Лист дуже паскудний - витяги дивись в іншому моєму сабжі.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua