МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сівкович пропонує викупити Джангірова і відпустити його на волю

04/15/2003 | Спостерігач
http://www.telekritika.kiev.ua/news/?id=8247
Відкрите звернення Валерія Колюха, помічника народного депутата України Володимира Сівковича, до панів Роднянського, Фуксмана, Лаудера та всіх інших панів, що причетні до діяльності каналу “1+1”.

Шановні панове!

Після перегляду програми “Проте” на Вашому каналі мій безпосердній керівник пан Сівкович висловив своє обурення нещадною експлуатацією Вами талановитого журналіста, публіциста, політика Дмитра Георгійовича Джангірова. Виступи останнього можуть свідчити про те, що Ваша нещадна експлуатація привела до численних порушень фізіологічного та психічного стану цього визначного діяча сучасності. Так, у програмі 11 квітня, яка була присвячена одному із законопроектів, що їх подав пан Сівкович, видатний публіцист Джангіров декілька разів наводив факти, які не відповідають дійсності. Це може свідчити про серйозні порушення зору та слуху у геніального журналіста Джангірова. Наприкінці свого виступу відомий політик Дмитро Джангіров продемонстрував глибоку обізнаність із діяльністю “збочених лікарів під час видалення “гландів”, з чого можна зробити висновок, що Ви не лише знущаєтеся над хворою людиною, а й, можливо, вдаєтеся до тортур шляхом передачі одного із світочів нашого українського відродження до рук “збочених лікарів”.

Продовжуючи традицію української та російської інтелігенції, сповідуючи принцип гуманізму, людинолюбства та свободи слова, пан Сівкович готовий викупити у Вас пана Джангірова і відпустити його на волю. Пан Сівкович сподівається на підтримку усіх здорових сил суспільства, міжнародних громадських організацій, журналістських об'єднань і профспілок, Всесвітньої організації охорони здоров'я і висуває нове гасло сучасності - “Свободу Джангірову!”, “Свободу Дмитру Георгійовичу!”.

Валерій Колюх, помічник народного депутата України В.Сівковича


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua