МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Парадокс. Iракцям в лайні жилось краще ?

04/15/2003 | Erazm
Сьогодні евроньюз показало бунтівний Багдад. Дивуєшся, як швидко народ звикає до демократії. Юрба всерйоз протестувала проти американської присутності в Іраці, тобто проти президента Буша, який витягнув їх з лайна, в якому вони жили. До цього вони бачили акції громадянської непокори хіба що по телевізору. Таке відчуття, що їм також захотілось випробувати нерви західних демократів? Невже не поб"ють ? Адже так приємно паморочиться голова від репету в західному напрямі, коли знаєш, що нічого тобі за це не буде. Як приємно критикувати тритижневий демократичний устрій, вимагаючи від нього те, про що ще місяць назад і мріяти боялись. Саме випусканням, накопиченої за роки правління С.Хуссейна, протестної пари можна пояснити ці масові демонстрації. При його режимі вони, не те що перд….ти, а й дихати боялись. Звичайно, що ця пара за довгі роки дуже вже засмерділась. Дивишся на цю людську отару, обкурену опієм і питаєш себе – на який біс американські та англійські хлопці ризикують життям ? Навіщо американцям відбудовувати ті зруйновані (і правильно, що зруйнували) гидотні споруди, набудовані за роки правління збоченця-садиста ? Шкода американців, які тепер матимуть свою величезну Чечню з Палестиною докупи. На радість Кремлю. Шкода і нас, українців, до яких тепер у Америки руки не швидко дійдуть. Доведеться нам ще довгенько своє лайно хлестати. Не тією дорогою американці в Ірак зайшли. Треба було йти через Україну :)). Хоча біс його знає. Знайдеться й тут чимало таких, кому в лайні жилось ліпше і почнуть бунтувати.

Відповіді

  • 2003.04.15 | Богдан

    Ні. Це совкова демократія

    Erazm пише:
    > Сьогодні евроньюз показало бунтівний Багдад. Дивуєшся, як швидко народ звикає до демократії.

    Там зараз відбувається те, що було колись у нас. Пам"ятаєте анекдот?

    Американець: у нас демократія, бо я можу вільно вийти на вулицю і кричати "Геть Буша".
    Совок: у нас теж демократія, бо я теж можу вільно вийти на вулицю і кричати "Геть Буша".

    Ми такі ж самі до сьогодні. Взяти хоча б львівян. За Куйбіди вони сиділи без води і мовчали в тряпочку, ніхто не рипався. Панувало кумівство. Щось вирішити можна було лише "вийшовши" на Куйбіду чи його заступників. Всі платили данину цьому рекетиру. На виборах вибрали демократа Буняка, який більше не лиже зад Кучмі і відійшов від соціалістичної системи управління. Він обіцяв воду за 2 роки.
    Замість підтримати його і спитати з нього коли пройде цей срок, за пів року після виборів почалися "акції протесту" з викриками "Де вода?". Проти Буняка можна протестувати, бо за це нічого не буде.

    Але совки люблять самовиражатися в критиці тих, хто щось робить і підгинати хвостика перед сильнішим, який просто б"є їх по морді. Саме тому в країнах де живуть совки всі так хочуть диктатури "сильної руки".

    > Знайдеться й тут чимало таких, кому в лайні жилось ліпше і почнуть бунтувати.

    Звичайно, що знайдеться. Адже тепер людей, які працюють дуже мало, бо це не вигідно. Більше тих, хто біля корита (всілякі податківці, пожежники, санстанція та ін.). Після того як Україна стане нормальною державою, їх всіх відгонять від корита і їм треба буде або працювати або голодати. Я впевнений, що всі ці суркіси, червоненки і порошенки вийдуть на демонстрації протесту :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.15 | Patriot

      Ні. Hе совкова демократія

      Ale vsju stattju chytajte Bohdane.

      Американцы открыли огонь по жителям Мосула
      http://news.bbc.co.uk/hi/russian/special_report/bbcrussian/2002_07/newsid_2950000/2950179.stm

      По некоторым сведениям, жители Мосула подожгли американский военный автомобиль

      Поступают противоречивые сообщения из Мосула, где американские солдаты открыли огонь по толпе местных жителей.
      По словам врачей, было убито по меньшей мере десять человек и ранено около сотни.

      Американцы говорят, что их солдаты подверглись обстрелу со стороны вооруженных лиц и открыли ответный огонь по ним, но не по толпе, собравшейся у здания местной администрации.

      Исполняющий обязанности губернатора Мосула Машаан аль-Джубури сказал корреспонденту Би-би-си, что толпа подожгла американский военный автомобиль и попыталась атаковать здание администрации, и после этого американцы открыли по ней огонь.

      США пытаются создать правительство

      На авиабазе неподалеку от города Насирия на юге Ирака прошла встреча более 100 представителей иракской оппозиции, руководителей местных общин и религиозных лидеров. Собрание было устроено американцами, надеющимися, что в ходе встречи удастся договориться о создании в Ираке нового правительства.

      Участники встречи
      Иракский национальный конгресс

      Группа Аднана Пачачи

      Иракское национальное согласие

      Монархисты

      Партия Дава

      Патриотический союз Курдистана

      Демократическая партия Курдистана

      Общинные и религиозные лидеры

      Посланник США Залмай Халилзад

      Генерал в отставке Джей Гарнер

      ООН (статус наблюдателя)


      Подробнее о претендентах

      Представители Вашингтона говорят, что до формирования какой бы то ни было переходной власти будет еще немало встреч и дебатов.

      Однако одна из крупнейших организаций мусульман-шиитов - базирующийся в соседнем Иране Верховный совет исламской революции в Ираке (ВСИРИ), недовольный активным участием США в этом процессе, объявил встрече бойкот.

      Как передают из Ирака корреспонденты Би-би-си, многие здесь высказывают опасения, что радость иракцев по поводу падения режима Саддама может перерасти в недовольство американской оккупацией.

      Несколько тысяч шиитов провели в Насирии демонстрации, основным лозунгом которых стал "Нет Америке, нет Саддаму!". Как сообщает из Багдада корреспондент Би-би-си Лиз Дюсет, в иракской столице подобные акции проходят ежедневно: сотни митингующих собираются и скандируют "Нет американскому контролю, да иракцам!".

      Председательствовал на встрече под Насирией посланник США Залмай Халилзад, выполнявший аналогичные функции по время установления временной администрации в Афганистане после выдворения талибов.

      Участвовал в работе форума и Джей Гарнер, американский генерал в отставке, которому правительство США поручило управление Ираком до перехода власти к временному правительству
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.04.16 | юрко

        Re: Ні. Hе совкова демократія

        іракці, в принципі, правильно хотять самим мати владу, але це поки що порожні слова, бо вони вже розпочали внутрішню боротьбу між собою за владу і без присутності американців мають два варіанти - або громадянська війна і повний хаос, або новий Хусейн (а може й старий живий). Принаймі повний бардак і розкрадання всього показали, що означає відсутність влади чи влада, яка ігнорує громадське життя, для іракців. І справа не в самих іракцях, подібне сталося б усюди без поліції і війська.

        Але знаменним є, як поводяться люди. Те, що не можуть забрати з собою під час грабунку, розбивають, або спалюють, щоб іншим не дісталося. Це вражає. І це не якісь там банди, що лише грабунком і промишляють, але по телебаченню показували статечних матрон, що тягнули на плечі тарелі, вази, чи яке інше дрантя з обкрадених будівель. Потреба потягнути щось доходить до абсурду - бо їде авто і до нього ззаду прив'язали човен, котрого без жодного візка просто тягнуть по дорозі, через пару кілометрів в човні, замість дна, буде велика дірка, але цей нонсенс не стримує злодіїв. Чи грабунок лікарень, де лікарі ходячи по палатах в білих халатах, тримають в руках автомати Калашнікова для самозахисту. Куди поділися високі традиції ісламу і п'ять правил справжнього мусульманина? Клерики подали відозви, закликаючи людей принести крадене до мечетей. Ага, принесли. Показували, що принесли - може з десяткок пластикових пляшок з олією і пару старих черевиків. Іракці - народ східний, без особливих традицій демократії. Знаючи схильність всіх арабських країн рано чи пізно мати деспотів при владі, маю сумніви у швидкій демократизації країни, але приклад Туреччини показуює, що це - в принципі можливе.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.04.16 | Patriot

          Re: Ні. Hе совкова демократія

          Справа, здається не у відсутності демократичних традицій, хоча і в тому також. Справа у невмінні чи небажанні окупаційної влади цей порядок встановити. Часто, особливо німці показують іракців, які захищають самостійно заводи, де працювали, а американський солдат повторює, що це не його робота, тобто він такого наказу не мав, хоча нафтові вишки взяли відразу поід охорону. Крім того шиіти і курди не бажають мати поставлених заходом лідерів. Представники одного з найбільших їх угруповань, підтримуваних Іраном висловились за виборного лідера. Про це я давно говорив. Що демократія такими методами не ставиться.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.04.16 | юрко

            Re: Ні. Hе совкова демократія

            це - Ройтерс про "небажання" встановити порядок.

            Багдад - Пограбування банку в центрі Багдаду в середу повинно було стати досконалою можливістю для нового американо-іракського поліційного патруля показати їх силу.

            Але завдяки розпорошенню, мовним проблемам та рішучості грабіжників, воно перетворилося в фарс.

            До часу коли спільний патруль прибув на місце, більше, ніж 20 грабіжників вже втекли, струшуючи повітря переможними пострілами з АК-47 під час втечі.

            Але інші троє були збиті на землю солдатами, котрі зв'язали їм позаду руки і стояли, дивуючись, що робити далі.

            А нижче по вулиці сталося нове замішання, бо виявилося, що грабіжники втікаючи, згубили мішок грошей на узбіччі.

            Іракський поліцай, озброєний лише палицею, вскочив у авто і погнався за грабіжниками, залишивши своїх американських "колег" позаду.

            П'ять хвилин пізніше він повернувся, вже в якості спринтера, женучи щодуху назад до солдатів. Здобутки - жодного грабіжника, мінус його палиця і авто.

            "Прекрасно, ну просто прекрасно. Отже, вони отримали наше авто, а ми навіть не маємо траспорту відвезти оцих трьох на поліційну станцію", сказав капрал Shane Weeks, вказуючи на затриманих, що лежали обличчям до асфальту.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.04.16 | юрко

              Re: Ні. Hе совкова демократія

              оце - продовження.

              "Ми не розуміємо один одного, отже важко спілкуватися з іракською поліцією та людьми", сказав Weeks, стоячи над трьома затриманими. "Я не маю ні найменшого уявлення, що тут відбувається". Пожежна машина зупинилася біля них, щоб загасити вогонь на другому поверсі, а минаючі мотористи постійно давали свої поради з вікон авт, що робити з грабіжниками. "Застріли їх!" кричав один.

              "Вибачте, але я не маю дозволу робити це", відповів капрал. Іракський поліцай сказав іншому солдатові, щоб той вистрілив у повітря для розгону натовпу. Солдат підняв зброю, але пізніше вирішив, що краще цього не робити.

              Капрал говорив, що іракська поліція має особливо великі труднощі. "Вони дуже ревно намагаються виконувати свою роботу, але ми не можемо з ними порозумітися через мову, і вони мають інший спосіб присилування виконання законів. Вони хотять в усіх стріляти."
              згорнути/розгорнути гілку відповідей
              • 2003.04.16 | Patriot

                Re: Ні. Hе совкова демократія

                Я говорив про вчорашне інтервью, яке бачив на ZDF це другий канал нім телебачення. Солдат так і сказав, що це не його робота і він такого наказу не отримував. Напевно американці почали реагувати, побоюючись створення банд, як це у свій час вже в Ічкерії було після початку війни. Маса зброї і дешево можна купити. Я не впевнений в тому, що ам адміністрація зможе навести порихадок, без підтримки населення.
      • 2003.04.20 | Чучхе

        Да, у Іраку буде чудовий, прогресивний, демократичний уряд))))

        Пропоную присвоїти новому іракському уряду ім"я БАБРАКА КАРМАЛЯ (до того ж "Ірак" римується з "Бабрак")

        Patriot пише:
        > На авиабазе (!!!!!!!!) неподалеку от города Насирия на юге Ирака прошла встреча более 100 представителей иракской оппозиции, руководителей местных общин и религиозных лидеров. Собрание было устроено американцами, надеющимися, что в ходе встречи удастся договориться о создании в Ираке нового правительства.
        >
        > Участники встречи
        > Иракский национальный конгресс
        >
        > Группа Аднана Пачачи
        >
        > Иракское национальное согласие
        >
        > Монархисты
        >
        > Партия Дава
        >
        > Патриотический союз Курдистана
        >
        > Демократическая партия Курдистана
        >
        > Общинные и религиозные лидеры
        >
        > Посланник США Залмай Халилзад
        >
        > Генерал в отставке Джей Гарнер !!!!!!!!!!!!!!!!!!
        >
        > ООН (статус наблюдателя) ??????????????????
    • 2003.04.15 | Patriot

      До речу на мій допис на "без правил"

      так і нема відповіді, чи я все таки правий і не все так демократично та райдужно, як здається, а америка має свої нафтові інереси. Біля лікарень не було блок постів, а ось біля вишок відразу.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.04.15 | Є.Лазарук

        Re: До речу на мій допис на "без правил"

        Нормальні, виховані на загальнохристиянських цінностях, люди, а саме такими я бачу американців та англійців, і гадки не могли припустити, що знайдуться недолюдки, що будуть грабувати лікарні та нищити культурні цінності. І тому не охороняли їх. Не треба надто думати, що головне для антиамериканської коаліції це нафта. Її достатньо в інших регіонах. Дівати нікуди, ціни і так впали. А от палити нафтові свердловини саддамівці мастаки. Гасити дорого обійдеся. А в лікарні, я впевнений, сьогодні вже все необхідне завезли.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.04.16 | Patriot

          Та не завезли

          Британці можливо ще і мають якісь християнскі традиції, американці ж цього взагалі не мають. Коли зьявляються групи людей, які вважають Буша намісником Бога на землі - це вже не хритиянство. Про Християнство Буша можете почитати на www.bowlingforcolombine.com але навіть не в цьому справа. Передбачити вони повинні були, бо кожна війна несе загрозу безпорядків і Женевська конвенція зобовьязує їх це робити. Виконувати її вони закликали самі. Дивно коли бачисч піхотинців, які тримають під дулом автомата 10 річних дівчат. Чомусь ці кадри транслюють тільки у Европі, а в США і Росії про це не говорять. І ще одна стаття про мораль христянську http://observer.sd.org.ua/news.php?id=993
    • 2003.04.15 | Erazm

      Це тюремно-камерна демократія,

      де "поважають" блазнюватого пахана за безтямну силу , боячись "беспредєла". А знущатись над інтелігентом там вважається нормальним.
  • 2003.04.16 | Брістон К.

    Re: Парадокс. Iракцям в лайні жилось краще ?

    Повністю поділяю ваші думки про те, що до Іраку треба було йти через Україну і що руки у них тепер пов"язані і кінці і краю цій авантюрі не видно. На радість Росії, яка може знову зайнятись "собиранием" земель, за рахунок сусідів, звичайно.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.16 | Брістон К.

      Re: Парадокс. Iракцям в лайні жилось краще ?

      А ось, що взагалі не доходить до європейців: до початку і під час військових дій американський уряд почав справжню фашизацію країни. Мідіа передають інформацію виключно очима Пентагону; газети переповнені фото і хвалькуватою інформацією про найбільші і найефективніші бомби... В країні наростає фінансова напруга: немає грошей для шкіл і соціяльних програм. Поліція стріляє у демонстрантів. У відповідності з Ретріот Акт, охранці дозволяється арештовувати і утримувати без суду і слідства. В деяких штатах (Орегон) приймаються закони, що дають поліції право вважати анти-воєнних демонстрантів терористами з відповідними наслідками. Можна було б продовжити. На поверхню випливають деталі різних махінацій з "перебудови" Іраку. Серед версій мотивів цієї війни є й така - "заговор." Щоб зрозуміти механіку взаємодії сил в американському суспільстві, варто було б почитати одну прецікаву статтю, яка промайнула в "The Christian Science Monitor" за 9 грудня 2002 року. Мова іде про єврейське лобі. Я наверу лише одну цифру: з 1973 по 2002 рік Ізраїль коштує США 1600 мільярдів долярів (мільярдів)! Автор публікації зазнає постійних наскоків з боку лобі, бо будь-яка критична інформація стосовно держави Ізраїль (не анти-) подається як антисемитизм. В США журналісти бояться братись за цю тему. Ось і знову на днях Конгрес затвердив чергові асигнування Ізраїлю - для "виходу" із економічної стагнації - 8 мільярдів долярів. Запросили ж 12!
      Яка щедрість! З чого б це було! Взагалі в допису стільки цікавих фактів і статистики. Шкода лише, що цю газету відкриває може один американець з 100 000 ! Брістон К.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.04.16 | юрко

        щоб показати правильну перспективу

        допомоги на Близький Схід, ось стаття "U.S. FOREIGN ASSISTANCE Foreign Aid Priorities in 1996" "Зарубіжна допомога США, пріоритети зарубіжної допомоги в 1996 році".

        "цей регіон включає Ізраїль та Єгипет, котрі оримали майже 42% всією американської зарубіжної допомоги - економічної та військової. Більшість з $5.888 мільярдів, призначених для Азії та Середнього Сходу в 1996 році було витрачено на Ізраїль, Єгипет, Йорданію та West Bank і Gaza. Ізраїль та Єгипет вже давно були найбільші реципієнти допомоги США, як частини зобов'язань США підтримувати мирну угоду 1979 року в Camp David.

        В 1996 році Ізраїль отримав 1.8 мільярдів на військову допомогу та 1.2 мільярда економічної допомоги. Ізраїль також отримує інші форми допомоги США більшість у формі позикових гарантій. Під програмою позикових гарантій, затвердженій в 1992 році, США надасть аж до 2 мільярдів позикових гарантій в рік від 1993 до 1997 року. Ці гарантії є для допомоги Ізраїлю переселити та абсорбувати імігрантів з колишнього Совєцького союзу та інших країн. З 1993 року загалом 7.286 мільярдів в гарантіях було надано. Ізраїльські позики, котрі США гарантувало через цю програму, було розподілено для різної мети, включаючи інфраструктуру - дороги, мости та Ізраїльську електричну корпорацію.

        Єгипет отримав 1.301 мільярда у військовій допомозі та 815 мільйонів в економічній допомозі в 1996 році. Йордан 11 мільйонів у економічній допомозі та 171 мільйонів у військовій, що відбиває допомогу згідно з мирними угодами з Ізраїлем. West Bank та Gaza отримали 75 мільйонів в економічній допомозі.

        Інші великі реципієнти допомоги в Азії та на Близькому Сході в 1996 році включають Індію (48.6 мільйонів в допомозі для розвитку та 107.8 мільйонів гуманітарною), Бангладеш 41.5 мільйонів для розвитку та 32.5 гуманітарною, Філіппіни (47.5 мільйонів для розвитку, 4.7 мільйонів гуманітарною), Індонезія (52.7 мільйонів практично лише для розвитку). Двадцять девять інших азійських та близькосхідних країн отримали деяку американську допомогу.

        А тепер для нових країн Східної Європи:

        В 1996 році 228 мільйонів призначено для України і 148.3 для Росії. В попередніх роках Росія була найбільшим реципієнтом. В 1995 році Росія отримала 260.7 мільйонів, Україна 165.8 мільйонів. Боснія отримала 248 мільйонів, як частину для реконструкції. Боснія також отримала 49.8 мільйонів гуманітарної допомоги.


        Вірменія була третім по величині реципієнтом в 1996 році, отримавши 86 мільйонів. Тридцять інших країн Європи та колишнього Сов. союзу також отримали деяку американську допомогу.

        Отже, як видно з статті, не лише Ізраїль отримав, хоча він - найбільше. Тому вереск про нещасних арабів, котрих Америка зобиджає, є трохи перебільшеним. Виглядає, що все набагато складніше. Є ще допомога Америки в Латинську Америку та Африку. І це - лише американська державна допомога, а існують різні інші види допомоги і багато дає Європа. Ну, то куди вона вся дівається, що ті країни і далі є бідними. Але мені здається, я знаю відповідь, коли подивився, що роблять самі іракці зі своїм власним державним добром - його просто розтягають на всі боки ті, хто перший до нього дотягнув свої руки.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2003.04.16 | Patriot

          Re: щоб показати правильну перспективу

          В мене щось нема впевненості у тій інформації, яка нам постачається. Сірійці ось переконані, що Америка постійно підтримує конфлікт у Палестині, інакше регіон може стати занадто сильним, До речі, поцікавтися, що означають дві сині полоси на ізраїльському прапорі (ІЗраїль від Нілу до Ефрату) Ось Вам і мирна ідеологія, яка бореться з тероризмом.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.04.16 | юрко

            Re: щоб показати правильну перспективу

            так не піде. Я вам офіційні цифри допомоги, а у відповідь отримую патякання, котре, по-перше, твердить, що не має впевненості у правдивості статистики, а по-друге, в якості контраргументу пропонує цікавитися символічним значення пасків у прапорі. Типу, статистика нічого не означає, тому їй не віримо, але кольор у прапорі має прихований зміст, якому треба вірити, бо він має визначальне значення. Не бачу сенсу далі продовжувати, знайдіть собі іншого для порожніх розмов.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.04.16 | Patriot

              Ідеї рухають процесами у світі

              Та й не все відомо про грошові інвестиції. Багато що замовчується. США має сильне єврейське лобі і це факт. Ця країна існує тільки завдяки США. Ось зараз мені цікава реакція америки на заяву Комісії ООН по правам людини, яка звинуватила ізраїль у дискримінації. Знову скажуть що неправда. Та й взагалі треба дивитися де і хто конкретно керує мідіа і на кого вони працюють
            • 2003.04.16 | Patriot

              Re: щоб показати правильну перспективу

              І у з Вашого ж допису порівняйте скільки допомоги отримав Ізраїль і всі решта, разом взяті :) це і буде прикладом "особливого" піклування.
          • 2003.04.20 | Богдан

            Ну це вже взагалі ...

            Слів нема. Хусейн напряму платив терористам за теракти і не приховував цього. Його називають другом палестинців, які вже не одне десятиліття страждають від терозму і його наслідків.

            А Америку тепер звинувачуєте в розпалюванні війни. Це абзац.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.04.21 | Patriot

              Re: Ну це вже взагалі ...

              Ну а Саудівська Аравія також у бюджеті статтю виділяє на фінансування терористів і майже всі учасники нападу 11 вересня були звідти, але Штати не обрушились праведним гнівом на Саудівв. Нонсенс?
        • 2003.04.16 | Anatoliy

          98.125% отримує Ізраїль і 1,875% Палестина

          Відносно того, що йде на обох. І це тільки офіційна державна допомога, з тим, що йде через різні фонди відсоток палестинців буде ще меншим.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2003.04.19 | Мінор

            Є питання - чому араби, яких достатня кількість в США

            не беруть активної участі у громадському житті, а віддають перевагу маргінальним контактам всередині своїх національих громад?
            Чому в США є потужне єврейське лоббі і не існує арабське?
            Може тому, що вони не вважають ту країну своєю?
            Але тоді навіщо претендувати на гроші американцських платників податків, якщо їх розподіленням у США ніхто з арабів не цікавиться?

            Скільки членів Конгресу є арабами? Скільки арабів входить до органів "самоврядування"? Скільки арабів живе у США?

            А тепер підставте замість "арабів" - "євреї". Так навіщо дивуватись розподілом допомоги? Він логічний і справедливий.
            згорнути/розгорнути гілку відповідей
            • 2003.04.19 | Мартинюк

              Іміграційне законодавство США обмежує в'їзд багатоженцям.

              Сам читав колись - там так і написано - якщо претендент на отримання ( не памятаю вже візи чи громадянства) дотримується багатоженства , чи визнає його за можливе, то такому відмовляється. Можливо тому в США немає арабських і турецьких кварталів, марокканці і алжирці не сріляються з колумбійцями та італійцями за частку в наркоринку і таке подіне.

              Загалом непогана річ - може ввести таке й в Україні ( зробивши звичайно виняток для кримських татарів)
  • 2003.04.16 | Правник

    Re

    Erazm пише:
    > Шкода і нас, українців, до яких тепер у Америки руки не швидко дійдуть...Треба було йти через Україну :)). Хоча біс його знає. Знайдеться й тут чимало таких, кому в лайні жилось ліпше і почнуть бунтувати.
    --------------------------------------------
    Одначе
  • 2003.04.16 | Navigator

    Вважайте, що ще раз згорiла Олександрiйська бiблiотека!!!!!!!!!

    Шановний, це не iракцi, це люди !!! Вiдiрвавшись кiлька тисячолiть назад вiд тваринного свiту люди мають, як виявляеться, дуже тонкий глянець цивiлiзованостi.
    Тому:
    1. Не будiть звiра
    2. В тому числi в собi
    3. Й своiх близьких
    Та згадайте Громадянську вiйну на Украiнi - це були й нашi дiди.
    Як жаль Нацiональний музей!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Як жаль тих табличок з каракулями семитисячолiтньоi давностi!!!!
    Я переживав, що Ворота Вавiлона вивезенi в Берлiн.
    Тепер думаю, добре. Хоч збереглися...
    Ганьба американцям, що не вислали туди двох негрiв для захисту спадщини людства... Оце вже бiльш як сумно. Вважайте, що ще раз згорiла Олександрiйська бiблiотека!!!!!!!!!!!
    Дуже сутожно. Звiр вiн i в Африцi звiр.
    Виходить, що звiр в НАС.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.16 | Anatoliy

      Мене не полишає думка, що то все зроблено цілеспрямовано

      Взагалі погромів і мародерства можна було уникнути. Але окупаційна адміністрація нічого для того не зробила і не намагалась робити, охоронялись лише нафтові свердловини. Те, що музеї погромлені не в перший день, а трохи пізніше, говорить про те, що в перші дні все цінне з них мабуть вивези за межі Іраку, а потім вже підпалили і розгромили. Може так статись, що років через 50 ті речі почнуть потрошу виникакати в часних колекціях, або в якому-небудь Яд-Вашемі і будуть названі контрибуцією за роки вавілонського полону.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2003.04.16 | Navigator

        Мене теж. Тому й сумно. Е така нацiя - вiйськовi... (-)

    • 2003.04.16 | Patriot

      Cikavo

      Що за даними Юнеско, багато із старовинних речей, які зникли під час першої кампанії 1991 потім зьявилися на західних аукціонах. Вони все це називають міжнародною мафією. Одне; коли готувалася війна проти Афганістану, то гамериканці чомусь говорили про варварів талібів, які бачте знищили статуї Будди, а тут пару табличок. До речі, у Львові під час становлення ЗУНР і боїв моіж поляками та українцями, біля музеїв виставляли навіть спільні патрулі.
    • 2003.04.21 | Navigator

      ЮНЕСКО зібралась на нараду, радник Буша по культурі подав у від-

      ставку...
  • 2003.04.19 | Чучхе

    ДЖОРДЖА БУША НА НОБЕЛІВСЬКУ ПРЕМІЮ МИРУ!!!!!!!!!(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.21 | Patriot

      Давно пора і Гітлеру з Сталіном... посмертно за захист миру (-)

  • 2003.04.20 | Erazm

    Бунтують іракці не тому, що

    американці погані, а тому, щоб не покинули Ірак і підкормлювали їх як палестинців довго - довго(ІМНО).
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.21 | Patriot

      Re: Бунтують іракці не тому, що

      Та ні бадак набрид. І вони бачатьісламську державу (шиїти) а не проамериканську іракську адміністрацію
    • 2003.04.21 | Navigator

      Саме так і буде (-)



Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".