МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Звернення Всеукраїнської ради церков до Генерального секретаря О

04/16/2003 | Navigator
Звернення Всеукраїнської ради церков до Генерального секретаря ООН з приводу Голодомору
Генеральному Секретареві
Організації Об'єднаних Націй
Панові Коффі Анану

Ваша Високодостойносте!

Ми звертаємося до Вас від імені вірних і членів наших Церков та релігійних організацій, від імені всього українського народу, який тричі у минулому столітті - у 1921, 1932-1933 і 1946 роках - стояв на межі цілковитого вимирання від голоду.

Найбільш спустошливим для нашого народу і таким, що поставив питання про саме його існування, став штучний голод 1932-4933 років. Ця акція, спланована здійснена з винятковою жорстокістю, не була пов'язана із громадянською війною чи класовою боротьбою. Це була зловісна цілеспрямована політика, скерована на цілковите знищення українського народу, його генофонду і навіть згадки про його існування у світовій історії, політика "остаточного вирішення українського питання". Радянський уряд не лише відмовляв у допомозі вимираючим від голоду регіонам, але й свідомо погіршував їхнє становище, конфіскуючи найменші запаси продовольства і збіжжя для майбутніх посівів. Людей, які намагалися врятуватися від голодної смерті за межами України, на її кордонах зустрічали озброєні загони.

Ця жахлива катастрофа, яка забрала життя близько 10 мільйонів, стала найбільш масштабною за кількістю жертв і, водночас, найменш відомою з-поміж трагедій XX століття. Факт винищення такої кількості селян у самому центрі Європи, на грунтах, що вважаються найбільш родючими на цілому континенті, було цинічно приховано від міжнародної громадськості. Тоталітарний режим суворо переслідував за найменшу згадку про мільйони загиблих і навіть про сам факт існування спустошливого голоду в Україні. Він вдавався до масованої дезінформації світової громадської думки, шантажу та фальсифікації результатів наступних переписів населення, що мало приховати реальні наслідки злочину.

Голод 1932-1933 років лишається кривавою раною на тілі нашого народу, його психологічні і демографічні наслідки не зможуть загоїтися і в новому сторіччі. Церкви України підносять свої молитви за мільйони невинних жертв цього злочину проти людяності і прагнуть, щоби пам'ять про них назавжди стала застереженням народам планети, зміцнила їхнє устремління до збереження Творіння і цінності кожної індивідуальної особистості, попередила дегуманізацію людства.

Ці прагнення спонукають нас, церковних ієрархів і релігійних лідерів країни, просити Вас, Ваша Високодостойносте, докласти власних зусиль у клопотанні перед Об'єднаними Націями про визнання Голоду 1932-1933 років актом геноциду проти українського народу.

Підписи:

Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України
та інші члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

Відповіді

 • 2003.04.17 | Len

  Re: Лжец или жулик?

  Вельмишановное панство! Именно такой вопрос возникает после прочтения нелепого опуса , написанного питерским заочником-любителем Украины.
  Начнем с конца. Замечательное , идиотски-безграмотное окончание сего творения: "та інші члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій". Если часть членов этого органа подписало , то это еще не означает что это заявление Рады. Какие члены подписали? Понятно, что каноническая православная церковь Украины , осуждая преступления сталинского режима, не поставит подпись под документом , где расписался преданный анафеме патриарх-самосвят Денисенко. Это очередная попытка церковного банкрота , с помошью политических махинаций раздуть свой падающий рейтинг. Попытка на крови нашего народа нажить политические дивиденды. С уважением Len . 16 апреля 2003г. г.Киев.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.17 | Смогитель Вадим \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

   ReLen і "лжец и жулик" і хробак туалетний -словом пахучмй букет

  • 2003.04.17 | ы

   А ваш народ разве тоже пострадал

   от голода
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.17 | len

    Re: Надо Вам уточнить.

    Вельмишановный пан Ы! Вы оказались единственным, который смог написать постинг по теме. Оконфузившийся в очередной раз "салострадалец" с невских берегов ограничился примитивным блямканьем. Сумашедший из-за океана побрызгал а очередной раз пеной из рта. Видимо, не имеет денег на лечение в США. Ну что сделаешь? Вспоминается великий русский поэт прошлого века Б.Окуджава , который по причине нехватки денег чуть ноги не протянул в Америке. Благо, оперативно сработали бывшие граждане СССР и собрали срочно деньги. Видимо, украинская диаспора не имеет такой возможности собрать средства на медицинскую помощь.
    Несмотря на то что ВЫ правильно поняли тему разговора и постинг по теме, все таки ответить на него затруднительно. Мне непонятно что ВЫ имеете ввиду под термином "ваш народ". Написано с маленькой буквы и поэтому это не является вежливой формой "Вы" а представляет собой множественное число. Поэтому я в затруднении :мне непонятно кого ВЫ подразумеваете под термином "НАШ НАРОД". Простите великодушно меня за непонимание. Сообщите и я Вам конкретно отвечу. Мне было бы легче Вам ответить, если бы ВЫ любезно сообщили какой у Вас раньше был ник.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2003.04.18 | Navigator

     Шановний, люди про голодомор - ви про себе. Чому? (-)

    • 2003.04.18 | Navigator

     Уточню, майже вся краiна з психологiею СС-iвцiв

     Росiйська держава в силу традицiйноi вiдсталостi завжди iснувала в рудиментальних формах i знищення мiльйонiв людей тут не сприймаеться як щось форсмажорне.
     Людоiдство 20-го столiiття.
     Червоний фашизм.
     Задвiрки цивiлiзацii.
     Iнтернатiвськi русоюгенди зi зброею в руках i жахом в головах.
     Майже вся краiна з психологiею СС-iвцiв.
     Пожили нормально десять рокiв - i знов стараннями таких як ви в ту ж лузу.
  • 2003.04.17 | Navigator

   "Len - Лжец или жулик?" - знак запитання з чистого кокетства (-)

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2003.04.17 | Смогитель Вадим , котрий витер піну з Len-інських варг\\\\\\\\

    Re: "Len - Лжец или жулик?" - "І піва" - атвєтіл бацюшка ... (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua