МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Незвичні інтонації Карпачової

04/18/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Все що вона сказала - це правда. Всі ці проблеми - реальні і дуже важкі - хай би там який крик зараз не підняла прес-служба МВС, волаючи "це неправда" та "ми білі та пухнасті". Але чому її голос почав підвищуватись лише перед закінченням її повноважень? Ніна Карпачова обвинувачує МВС у порушеннях прав людини.


Про це Карпачова заявила, виступаючи з доповіддю в Раді. Вона уточнила, що саме МВС із усіх правоохоронних органів застосовує насильство
до громадян. При цьому Карпачова заявила, що співробітники МВС часто б'ють затриманих, а також катують їх за допомогою електрики, або підвішують у наручниках, або намагаються припинити доступ повітря за допомогою целофанових мішечків.

"У ряді випадків катування закінчуються смертю", - сказала вона.

Водночас Карпачова зазначила, що в Україні необґрунтовано застосовується такий запобіжний захід, як узяття під варту. "Україна є у світі лідером із застосування запобіжного заходу - арешту", - сказала вона.

У зв'язку з цим Карпачова також висловила стурбованість утриманням ув'язнених у слідчих ізоляторах, вважаючи його незадовільним.
"Умови утримання там нагадують середньовічні умови", - сказала вона, додавши, що в середньому в Україні через СІЗО проходять близько 500 тис. чоловік за рік.


Українські Новини

Відповіді

  • 2003.04.18 | visitor

    Опублікуйте повний текст виступу Карпачової(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua