МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма утверджує свою вічну пам'ять

04/18/2003 | Гайди До Байди
За частими поїздками в заграничі столиці стоїть службовий обов'язок голови СНД поширити вплив Російської Федерації. Щоб цьому ніхто не зміг заваджати, робив Л. Кучма перші кроки, аби утривалити свою злочинну владу в Києві. З оплесками у Верховній Раді і з відвідинами західніх столиць, він собі створює обличчя передбачливого голови, за яким з своїми кумозлочинцями він собі насідлає кульбаку вічного президентства.

Живемо нині в часах, як колись за Радянського Союзу, що одинока високоякісність з українською наліпкою це казки. І справді, Л. Кучма з казками перед народніми обранцями у Верховній Раді та його відразу приймають з захопленими оплесками. І дійсно, наша сучасність не таки то далечки від чорнокнижників ув українських казках. Увесь переконливий видається медоусний В. В. Медвечук з викорчованого Карпаття і Волині.

СНД як забороло самовладників супроти народоправної Європи. Як це все єднати? У СНД немає ні одного члена, що на кермі не мав би свого самовладного душмана. Та навиворіт у Євросоюзі немає ні одного члена без народовладдя.

З оплесками народніх обранців і з опиранням на міліції збирався самовладний звитязь Л. Кучма в похід за насадження в Європі самовладного народовладдя. І не кажіть, що для цієї казки клею для української наліпки придбати ніде не можна.

словничок
Вічна пам'ять = режим


bsentschuk@web.de
Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмичакам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen
Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the despot Leonid Kuchma and its
Kuchmists


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua