МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ставлення до PR в українському війську є дрімучим. Про РХБ...

04/21/2003 | Віктор Уколов
Перш ніж ви прочитаєте те, що я знайшов в УП, хочу щоб ви зрозуміли - поняття PR може бути не лише образливим матюком, але й визначенням для цивілізованої роботи з пресою та громадськими організаціями.
Українська армія має прес-службу. Очолюють її цілі полковники. Там працює не одна людина. Питання РХБ батальйону для ЗСУ є "резонансним", тобто "по-нормальному" керівник прес-служби ЗСУ має зараз жити у Кувейті і наліво та направо роздавати матеріали та інтерв"ю. Натомість... я просто не має слів щоб прокоментувати таке... Як казав колись у 91 році Іван Плющ - "я їм вдивляюсь".

Український РХБ-батальйон не слухається Шкідченка і Марчука?

www.ПРАВДА.com.ua, 20.04.2003, 15:53

Українські журналісти п'ятий день не можуть потрапити на територію, де дислокується розміщений у Кувейті РХБ-батальйон. Про це повідомив УП телефоном із Кувейту кореспондент каналу "НБМ" Роман Чайка.

За його словами, вони досі не можуть отримати дозволу від українського командування РХБ-батальйону потрапити на його територію.

"Ми їхали до Кувейту із дозволом на підготовку матеріалів про РХБ-батальйон від Шкідченка і Марчука", - зазначив Чайка і додав, що командир батальйону підполковник Оніщук відмовляється допустити їх на територію батальйону.

За словами Чайки, командир батальйону їм підтвердив, що отримав із Києва дозвіл допустити журналістів, але цього не робить, бо "команда відпрацьовується". "Під різними приводами нам відмовляють уже п'ятий день. Зрозуміло, що він [командир батальйону підполковник Оніщук] бюрократично затягує час, щоб ми просто не змогли нікуди потрапити".

Журналіст повідомив, що всі питання щодо дозволу від американського командування вже вирішено. "Американський підполковник Баін підтвердив нам це", - додав Чайка.

Перед цим, зазначив Чайка, вони відвідали штаб командування об'єднаних сил коаліції в Кувейті, де їм заявили, що не мають заперечень щодо відвідування РХБ-батальйону.

Журналіст також заперечив, що для відвідання Кувейту вони повинні мати спеціальні щеплення. "Перед від'їздом я спілкувався з головним епідеміологом України, і він заявив, що жодних щеплень для візиту до Кувейту не потрібно". Про обов'язкові щеплення раніше заявляла прес-служба Міноборони України.

Роман Чайка також повідомив, що вже після їх приїзду до Кувейту з міністром оборони Шкідченком і секретарем Ради нацбезпеки Марчуком спілкувався лідер "Нашої України" Віктор Ющенко. Вони йому підтвердили, що українська група може відвідати РХБ-батальйон.

До Кувейту з метою відвідати український РХБ-батальйон вилетіла група в складі народного депутата Едуарда Гурвіца ("Наша Україна"), журналістів Романа Чайки ("НБМ"), Дмитра Корчинського ("1+1") та оператора Валерія Єхолова.

Вони збиралися підготувати сюжети про дислокацію українських військових у Кувейті. За словами Чайки, за цей час, поки вони отримують дозвіл, вони вже встигли побувати безпосередньо в зоні бойових дій – Басрі (Ірак) та відвідали центральне командування британських сил. Як каже журналіст, всі дозволи на це їм були видані "буквально протягом двох хвилин".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua