МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Популярну газету" переслідують

04/21/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Продовжуючи свої традиції по зомбуванню, влада пропонує матеріали про містику і паранормальні явища, замість інформації для розуміння того, що відбувається в країні. Воно й не дивно: зомбі легше піддаються керуванню.

Головний редактор "Популярної газети" Сергій Лебідь обвинувачує владу Дніпропетровської області в переслідуванні з політичних мотивів. Про це на Форумі демократичних сил, що відбувся в суботу в Дніпропетровську, повідомив сам Лебідь. "Відбувається постійне переслідування газети", - сказав він. За словами Лебедя, у четвер минулого тижня його викликав представник прокуратури Дніпропетровська для допиту за фактами публікацій матеріалів про Президента Леоніда Кучму; зокрема, статей журналістки Тетяни Коробової і статей самого Лебедя з оцінками діяльності Кучми.

Лебідь вважає, що влада переслідує газету не тільки за цитування статей Коробової, але й за публікацію матеріалів радіо "Свобода". Лебідь також зазначив, що в останні п'ять місяців керівництво друкарні "Зоря", де друкується газета, переносила день її друку. Крім цього, зараз у продажу в Дніпропетровську з'явилася газета, яка має аналогічну назву і схожий логотип, але публікує матеріали про містику і паранормальні явища.

За словами Лебедя, газету підтримує блок партій "Наша Україна". Як повідомляло агентство, у вересні 2002 року Лебідь обвинуватив видавництво
"Зоря" (Дніпропетровськ) у затримці друку тиражу газети з політичних мотивів. Лебідь вважає, що причина припинення друку і затримки тиражу V це статті "Нашої України й інформація про події у Верховній Раді й Адміністрації Президента. "Популярна газета" поширюється на території Дніпропетровської області накладом 26 тис. примірників.


Українські Новини


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua