МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Напад на народного депутата чи міліцейський беспредєл?

04/23/2003 | Майдан-ІНФОРМ
Майор Київського обласного управління міліції Стародубцев намагався вчинити фізичну розправу над народним депутатом України Євгеном Жовтяком.

Сьогодні у Києві майор Київського обласного управління міліції Стародубцев намагався вчинити фізичну розправу над народним депутатом України Євгеном Жовтяком.

Випадок стався на бульварі Лепсе, коли народний депутат, зупиняючи машину на червоне світло, побачив ззаду автомобіль, що наближався на великій швидкості, сигналячи фарами, щоб його пропустили. Оскільки машина, за кермом якої був Євген Жовтяк, вже майже зупинилася, звільнити дорогу без ризику створити аварійну ситуацію для інших автомобілів він не міг та й, як законослухняний громадянин, не повинен був сприяюти порушнику, що не бажав чекати зеленого сигналу світлофору.

Після того як автомобілі продовжили свій рух, вищезазначена машина перегородила дорогу Є. Жовтяку, і з неї вискочили троє чоловіків, один з яких, вигукуючи погрози, почав виламувати двері автомобіля, за кермом якого знаходився народний депутат.

Невідомо, чим би закінчилася ситуація, якби в цей час поряд не проїжджала патрульна машина. Однак нападник, вигукуючи “Я тебя научу лоха ровенского (Є. Жовтяк їхав на машині з рівненськими номерами) как ездить по Киеву”, не підкорився вимогам патруля, а витягнув посвідчення майора міліції, заходившись командувати патрулем, яким керував капітан. Тоді народний депутат також дістав своє посвідчення, що охолодило намір нападника та додало рішучості патрулю.

Зараз справою займається Служба безпеки України, куди Євген Жовтяк звернувся з відповідної заявою.

У своєму коментарі сайту “Майдан” народний депутат сказав, що йому невідомо, чи була це політична провокація проти нього з грою у п”яного майора, чи дійсно він ледь не став жертвою звичайного для нинішньої України міліцейського свавілля. Однак забирати свою заяву він у будь-якому випадку не збирається.

Є. Жовтяк пояснив, що якби на нього напали, коли він був за кермом автомобіля з номерами Верховної Ради, він би може б ще і подумав, пробачити чоловікові, що перебрав зайвого, чи ні. Та як народний обранець він не може допустити, щоб залишився непокараним правоохоронець, який, користуючись своєю посадою, може ось так запросто вчинити розправу над будь-яким громадянином України.

Зі свого боку ми пропонуємо всім народним депутатам від опозиції пересісти на автомобілі із звичайними номерами, щоб таким чином допомогти нашій міліції очиститись від правопорушників у погонах.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2018. Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua