МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Мастера интеграции из "Нашей Украины".

04/24/2003 | Предсказамус
Заголовок:
Влада мріє побачити на виборах чотирьох опозиційних кандидатів, щоб їй було легше обдурити народ
23.04.2003 // 17:48
Джерело: Прес-служба "Нашої України"
---

А теперь, не читая текста по ссылке, попробуйте угадать, кто будет главным антигероем интеграционных усилий Владимира Бондаренко.

http://www.razom.org.ua/news/?news_id=8506

Высокий класс! Такое добро делать бесплатно imho просто неприлично. Надеюсь, Бондаренко не прогадал.

Відповіді

 • 2003.04.24 | 123

  Симоненко з Ющенком давно вже не церемониться. Взаємно... (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.04.24 | Ромуальдыч

  Уп-сс. Но, это только начало всплывания рифов (-)

 • 2003.04.24 | Augusto

  Звичайно, що деструктивні сили розколюватимуть.

  Але є маленька надія, що коли змогли стриматися на виборах до Верховної Зради, так і зараз перемелеться.
  Взагалі "пахани" кучмізму це маленьки гризуни загнані в кут - вони свято вірять, що їх чекає тюрма (знають щось?), тому їхня безнадія їхнім "шосткам" може видатися дуже раціональною поведінкою (а ось же, не стоїть на місці, бігає по колу, зуби шкірить!).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
 • 2003.04.24 | Мазепинець

  Re: Мастера интеграции из "Нашей Украины". Про відсутність дива.

  Знаєте, коли я був на демонстраціях 9-го березня цього року стався один дуже цікавий і повчальний випадок. Вже коли скінчився мітинг біля пам'ятника Тарасу і всі, хто був у парку почали виходити, я, з групою "Молодого Руху" стояв прямо біля центрального входу до парку. Ми тримали плакат "В Україну ідіть діти, у "Нашу Україну!" І тут повз нас проходить якийсь старий Компартійний дідуган з червоним прапорцем, дивиться на наш плакат і каже: "Да, ви галасуйтє за нєво, новий Кучма будєт, только с другой фамілієй!"
  Тоді ми на провокацію не піддались, але з'явився привід подумати: то хто ж є справжнім провокатором в рядах опозиції? Опозиція може скільки завгодно декларувати свою монолітність, єдність і непорушність, але в корені буде залишатися деструктивний елемент - Компартія. Вони - фанатики і ніколи не відсунуть ідеологію на задній план задля результату, бо усвідомлюють, що без ідеології вони - ніхто.

  А взагалі я не розумію: навіщо ці пусті балачки про єдиного кандидата від "четвірки", коли такого ніколи не буде? Навіть у кращому разі від опозиції буде "хтось" і П.Симоненко. І, до речі, сумнівів щодо цього "хтось" теж не виникає. Амбіції бо сильніші над усе!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.24 | Augusto

   І що ж це таке, геронтофілія?

   Один дід з прапорцем в руці та пластичними зубами, який трохи посцяв собі на черевики від старості, перднув (що зробиш, знов таки старість) та почав казати щось...
   Я нічого не маю проти діда, старим - памперси, але ось нарешті я бачу живого псевдорухівця (бо "Рух" звичайно давно зник, є спекулянти старими регаліям, два брата акробата, які в прямому ефірі починають казати про те, що вони оба стукачі), який має проблеми з ідеологією.
   Що ж, мені не хотілося, але дуже просто - звичайно важко победити ідеологію (особливо коли немаєш власної), але можна перемогти носія ідеології (принаймні "атп*зд"ть") - нападаєш на старого та починаєш його метелити ногами з вигуками "ото тобі за ГУЛАГ, Йосіф Віссаріоновіч Сталін". ЦЕ завжди йде на ура: побиття немовлят в колисках та старих. Який пенсіонер ще наважиться образити тебе, героя????? Ну і можна надалі торгувати зa допомогою братів-акробатів Україною: як можна зупинятися, коли такі небезпечні старики з прапорцями?
 • 2003.04.24 | Shooter

  Релакс, Прєдсказамус

  На вибори підуть двоє: Ющ і Симон.

  Решта - паси руками.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2003.04.24 | Зараза

   Це якщо вибори взагалі відбудуться (-)

 • 2003.04.25 | Роман ShaRP

  Підтверджую.

  Як виборець з округу Бондаренка, можу сказати, що він вже досить давно на моїй пам*яті НІЧОГО НІКОЛИ ПРОСТО ТАК НЕ СКАЖЕ.

  Якось я хотів витягнути з нього одне ім*я у прямому ефірі. Замість цього я отримав "ну, я гадаю, ті, кому треба це знати, знають".

  Бондаренко -- це політик. Він взяв округ вдруге, і з нормальною перевагою, до того ж, був на додачу обраний ще й у Київраду, але , звичайно, пішов у ВР ;) Він не є "явним" кучмістом. Він -- "середній клас", "і вашим, і нашим", щось типу Омельченка, з яким, до речі, дружить. Він таки справжній політик, обережний на язик і на справи.

  Якщо Бондаренко щось бовкнув -- значить на то є вагома причина.
  Дай Бог, аби я помилявся, проте, мені здається, що це "озвучений мейнстрім" НУ.
  А якщо це так (і це ж не перша подібна заява, ля ... ), то мої найгірші думки стосовно цього "блоку" -- справджуються .... :(
  згорнути/розгорнути гілку відповідей


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2019. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua